Skocz do zawartości
Gość

Codegen 350w Czy Naprawde Taki Zly?

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tam nic do coedegenów nie mam. Jak ktos podlacza pod codegena 300w 3 cdromy i 2 dyski twarde to nic dziwnego ze sie jaraja. Od lat mam codegeny i jeszcze nigdy nie mialem z nimi problemów, co prawda nie mam miernika i napiec nie potrafie podac, ale przynajmniej cichutko chodzi i sie nawet nie grzeje, wentylatorek 5v i chlodne powietrze ze srodka uderza:D Oby szczescie mnie nie opusczało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli sie go nie przeciaza to troche pociagnie :) moj tez spokojnie chodzi ale skoro mam kase to wole nie ryzykowac :) jak Tagan przyleci to tez zmoduje mojego codusia i sprzedam komus :P ciekawe czy znajde takiego jelenia :P

Edytowane przez kwiateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od lat używałem codegenów (jeszcze wtedy gdy kompletnie nie miałem pojęcia co w budzie piszczy) ale po padaczce jaką zaliczyły straciłem sprzęt o łacznej wartośći 600 zł. Od etgo momentu zacząłem intereswoać się kompami a do Codegenów już nie wróce. Niestety prawda jest taka, że nie każdy zna sie na kompach i w większości użytkowników nie ma czasu sprawdzać jaki sprzęt kupuje, co później ma swoje knsekwencje a szkoda bo zadowolony klient zawsze wraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niestety Codegena 300W od jakiś 3 lat. Na moje szczęście działa stabilnie i się wogóle nie grzeje. Napięcia też są chyba ok.

 

3.3V - 3,2

5V - 5,053

12V - 12,224

 

Wogóle się nie interesowałem sprzętem, ale jak się to zmieniło zacząłem się rozglądać za nową zasilką. Co mi polecanie na moją konfigurację(tak do 180zł góra):

 

Asus A7V600-X

Athlon XP 1700@2200+(1822MHz)

Kingston 512 MB 400MHz

Radeon 9550 kręcona

1x CD-RW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...