Skocz do zawartości
tumeks

Jakie Ramy Do Nowego Sprzętu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie na temat RAM'ow

 

Zamieżam kupić

:arrow: AMD Athlon 64 3000+ bulk (Socket 939) Winchester

:arrow: Microstar K8N Neo4 Platinum nForce4

 

I tearz pytanie swoje RAMy musze sprzedać bo chodzą na 333Mhz. NO i teeraz mam dylemat czy kupić DDR2 czy DDR i jak miałbym kupic DDR2 są bardzo drogie ;/ a DDR nie wiem właśnie czy kupić Kingstony (tylko na 400 mhz) co mam HyperX CL2 czy kupic jakieś inne np. GoodRam na 400Mhz CL2.5 bo są duzo tańsze i wtedy będę mógł sobie kupic 1024 zamiast 512.

 

P.S Nie chce ktoś kupic mojej płyty głównej i proca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu ddr2 ehh...NIE da rady - tylko DDR

Zostaje pytanie odwieczny -> jakość czy ilość :> Z reguły stawia się na ilość bo to naprawdę da sie odczuć, a goodramy wcale nie takie złe, a i kingstony, twinmoski chodzą teraz bardzo tanio ponizej 200zł za kość. Pozdro

 

edit: popatrzylem na mobo, r U sure? Może coś DFI na SLi? i do proca nie zapominij wentyla :>

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crash_zero fajnie masz....ale co to wprowadza to tematu, chcesz sie pochwalić <_< ? Z tych 3ech....żadne :> Jeśli 2x512 to może Hynixy d43? Jeśli 1x512 to coś na TCCD, sieją wymieć przy a64 :> Ja bym był przy tej pierwszej opcji, 2 razy h.d43 ~230zł sztuka. Te geile nic specjalnego. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to tez zalezy czy bedziesz podkrecal kompa czy nie - jak wiadomo a64 zajebiscie sie kreca B)

jak nie masz za duzo kasy to kup Hynixy d-43

jak cie stac to bierz cos na samsungach TCCD lub Winbodach bh-5 lub bh-6

a i jeszcze jedno - jak chcesz krecic to zmien plyte :wink:

pozdrawiam

Morientez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DDR2 są TYLKO pod intela...:mur:

Łał odkrywczy jesteś ;) To już wspomniałem w pierwszym poscie... <_<

 

a i jeszcze jedno - jak chcesz krecic to zmien plyte

To też jest zawarte w pierwszym poście tylko, że autora topoicu... <_<

Ludzie! Czytać Czytać Czytać! Ale to tak BTW

 

Sprawa jasna, masz teraz ~500zł i w przyszłości spodziewasz się zastrzyku gotówki, bierz 1x512 porządne i nie koniecznie w komputroniku <_< Tutaj już sprawa prosta, jakieś corsairy, gskille, muskiny, a-daty.

Jednak w przeciwnym wypadku, poprostu jakieś 2x512, np. takich kingstonów jak podałeś, Hynixów d43 (bardziej jestem za) czy TwinMos (ostatnio schodzą na psy, kostki mtec trzymają poziom)

 

To tyle...jakieś pytania to wal i jak z tą mobo? Nie lepiej DFi ?

Tak mi sie nasunęło, wiele osób bierze modele z komputronika, który nie sprowadza wielu firm i uważa te rzeczy jako nieznane, gorsze, co jest błędem. Pozdro

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...