Skocz do zawartości
Errorx

Oradiatorowanie Nf7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dlugo zastanawialem sie gdzie to umiescic ale w koncu stwierdzilem ze plyta pod AMD wiec jestem tu. Chcialbym wiedziec czy przyklejenie radiatorow na mosfety, SB i inne grzejace sie elementy powoduje utrate gwary? Zeby nie bylo to instrukcje i karte gwarancyjna czytalem.

 

BTW, czy ktos probowal wepchnac zlotego zalmana na NB NF7 pod pentagrama 100+?

Z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tasma dwustrronna 3m wiecej info na allegro

1397037[/snapback]

Yep, najlepsze rozwiazanie, cale NF7 tak mialem obklejone :D (inna sprawa ze na szczescie plyty nigdzie nie musialem wysylac :D).

Dołączona grafika

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do radiatorków to w saumie one coś daja na mobo. a z gewarancją mojego w servisie na oczach ludzi Ściągnełem z asus-a z mcp-t a gośc mi nic nie powiedział i do gwarancji wzioł poprostu znam go bo mieszka nie daleko mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda modyfikacja sprzetu powoduje utrate gwarancji, mój znajomy założył sobie chlodzenie wodne na karte graficzna i mu się spalila i mial duze problemy z serwisem, bo powiedzial ze mial na niej chlodzenie wodne i kazali mu wyczyscic pamieci bo bedzie mial klopoty, jak karta wrócila nowa to mu ja oplombowali :-).

Wniosek: rób tak aby nie zauważyli modyfikacji, zadnych resztek kleju itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teoretycnie może iść na gwaracje z radiatorami tzw przyjecie warunkowe , jezeli dokładsz raditor np mosfety jeżeli serwis niechce przyjąć tokarzesz im wysłać na warunkowym i wtedy producent decyduje żadko sie zdaża że nie uzna gwaracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...