Skocz do zawartości
TANK26

Emulacja Macintosha Jest, Gry Też Są Ale Mi Mało..

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko mi ładnie śmiga na Basiliku, Mac OS 7.5 oraz 8.1 :D

nawet pograłem se w Wolfensteina :razz:

W mac osie mam zainstalowanego Explorera ,ale nie umiem sobie poradzić z konfiguracją internetu.

 

czy ktoś z was ustawiaŁ to ? udało mu się ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W OS8.1 ma wbudowaną obsluge sieci, w przypadku 7.5 trzeba taki dograc (OpenTransport, MacTCP)

W ustawieniach do Basiliska ustaw odpowiednio zakladke ETHERNET

1398797[/snapback]

A może coś więcej nt. 8.1 ?

Co dokładnie mam ustawić w ETHERNECIE ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :D

 

Udało mi się uruchomić internet na emulatorze i mac os 8.1

I nawet to jakoś chodzi, ale w tym systemie mam koszmarnie starego windows exploratora :? nie otwierają się wszystkie grafiki itp itp... poprostu stray ten explorator.

 

Potem zainstalowałem Netscape, na strone onetu jeszcze wejdzie ale jak wpisze google lub inną to wiesza się :?

 

Czy znacie jakieś strony z aktualizacjami? lub jakieś do ściągnięcia mozilli pod mac osa 8.1 i w dół ?

 

Dobra... dalej, znalazłem nowszą wersje pod OSa 8.1 tego exploratora 5.1.7

Ładnie go ściągnąłem, przekonwerterowałem na plikopartycje maka przy opomocy HFV exploratora.

Potem mac os widzi pliczek z tym nowym exploratorem ale niechce się zainstalować :cry: wyskakuje błąd nr 39 :cry: co to jest ?

To samo dzieje się pod mac osem 7.5

 

A cha... pliczek z tym win.exp. w windzie jest jako .BIN a po przekonwerterowani go do mac osa jest widziany jako .smi

nieda się go również rozpakować przy pomocy stuff expandera :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...