Skocz do zawartości
pidzama1x

X600pro A Może Gf6200?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w najblizszym okresie bwede robił przesiadke z AMD na Intela i fakt faktem mój biedny GF4Ti4200 pójdzie do piachu... (siostra bierze stare bebexhy do gry w Pasjansa ) . i jak juz w wontku wyraziłem zastanawiam sie nad wyborem karty na PCI-EXPRESS ...

w gre wchodza nastepujace konstrukcje...

ABIT X600 PRO 128/128

WINFASt 6200 128/128

Moze wy mi pomozecie w dokonaniu wyboru bo pradek 9600pro nawet ładnie biega . a co do tego x600 czy to nie jego alternatywa na PCI-EXpress?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli fucktycznie x600 to r9600, to lepiej kupic geforce6200 i wgrac jakies omegi i bedziesz mial gf6600 :lol: albo kupic gf6600 ale to niebedzie mialo sensu jak zmodujesz gf6200 na 6600 a bedziesz mial 50zl w kieszeni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że nawet z tych dwóch bralbym geforce'a ! Jak ApyNet wrzucił swoje wyniki na x600pro to myślałem, ze zjade z krzesła :shock:

Pamiętaj - radek ma 4 potoki i ani jednego więcej, 6200 ma 4 + 4 które są bardzo prawdopobne do odblokowania, z faqtu, że to pci-e. Ale rzeczywiście najrozsądniej teraz ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> 6600 i mieć święty spokój, bawić się tylko w oc ;] pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bachus81

tylko GF 6600, za ok 450 zł masz grafę, która wymiata

 

po oc 6800-7300 pkt w 3Dmarku03, giery śmigają aż miło

 

dziwie się tylko dlaczego bierzesz Intela :?

 

przecież AMD 64 s939 bije 775 na głowę

 

ja ci radzę kup:

 

Athlon 64 3000+ s939 OEM

Igloo 7200

Gigabyte K8NF-9 na jak masz 100 zł więcej to ASUS A8N-E Nforce4 Ultra (świetna do OC)

Gigabyte 6600 PCIE

 

pozdro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem 1 raz na tym forum, tez mam zamiar zmodernizowac swoj komputer, rowniez wybieram platforme AMD ten sam procesor i karte glowna o ktorych mowil ostatni wypowiadajacy sie kolega. Pytanie moje jest takie jakich sterownikow mial bym uzyc, albo jak "ulepszyc" GF6600 gdybym go kupil zamiast x600 pro, nie krzyczcie ze nie poszukalem albo cos takiego :P jestem laikiem w sprawach tuningu kart graf. z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, nie zauwazylem jakos :P przynajmiej nie krzyczales tak jak by to zrobili inni :rolleyes: , jutro wpadam do paru miejsc oblukam jakie benda karty i za ile i wymienie je na forum, ktore bym kupil ale nie wiem ktora firme gigabyte etc. to mi pomozecie ktora wybrac , z gory thx.

 

Dopisane 2005-07-04 12.20

 

Do wyboru mam gigabyte radeon x600 pro, gigabyte geforce 6600 i gigabyte geforce 6600 SP TF ktora radzicie?? . O ile drozsza by byla wersja GF6600 TF z wiatraczkiem??

Edytowane przez devouer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...