Skocz do zawartości
KWS89

Egzamin Gimnazjalny, Jeszcze Tylko Jutro!

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mi się wydaje że w tym roku MENiS zrobiło nas w bambuko dając te same wersje(a my zastraszeni ze będą inne nieściągaliśmy) bo osoby obok mnie i za mną miały takie same wersje, może to zbieg okoliczności ale coś ciekawego się dzieje:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś cholera podobni jesteśmy :D

Zrobiłem wycieczke do Krakowa(Wyjazd,Sukiennice, Wawel, Muzeum JPII, Czas wolny na Starym Rynku, powrot), a co do listu moge miec troche mniej punktów za treść :D Bo taki mi sie bezpłciowy wydawał ;) A zapraszałem kumpla Estarriola zapraszajac go do Zakopanego ;)

1411661[/snapback]

Ja napisałem zaproszenie: Sukiennice, Kościół Mariacki, później wahadło Foucoulta w jakimś tam kościele, potem Wawel, rynek i wieczorem Kazimierz :P

 

o plemionach napisałem:

Ludy Europy

1411678[/snapback]

Tutaj też identyko :-P

 

Ogólnie nie było źle, ale chciałbym dostać 90pkt ze wszystkiego :rolleyes: Z próbnego 86.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mow AKa, kolo mnie to tylko kolega za mna mial ta sama grupe (nie wspomne o tym ze za nim byla komisja). Arkusze roznily sie tylko tym ze odpowiedzi nie byly w takiej samej kolejnosci ( tak sprawdzalem :-P )

 

Pandi qjon :-P

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaje że w tym roku MENiS zrobiło nas w bambuko dając te same wersje(a my zastraszeni ze będą inne nieściągaliśmy) bo osoby obok mnie i za mną miały takie same wersje, może to zbieg okoliczności ale coś ciekawego się dzieje:]

1412128[/snapback]

Zbieg okoliczności... Na przykład to co jest na stronie gazeta.pl to ma gdzie indziej te odpowiedzi co ja zaznaczałem ;) Czyli to co u mnie było B jest tu np. D ... ;)

 

Ogólnie nie było źle, ale chciałbym dostać 90pkt ze wszystkiego :rolleyes: Z próbnego 86.

1412135[/snapback]

ja bym się baaaardzo cieszył jakbym miał tak jak na próbnym - 82 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamkniete mam wszystkie dobrze!

Z otwartymi gorzej. Według tego tekstu na gazeta.pl mam dobrze:

24,25,27,28,29,31

 

A te których nie wymieniłem to zależy od egzaminatorów i kluczy odpowiedzi... Bo w otwartych zawsze jest kilka poprawnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też 20/20 z tego testu

nie wiem czy te odpowiedzi będą musiały się ta rygosrystycznie podobne do tych

21-na bank mam źle

odp. w 23 mnie rozłożyła <_<

24-napisłem: W przeszłoście w w celu zwiększenia bezpieczeństwa, zamki budowana na wzgórzach lub górach .

25.Bazylika i Plac św. Piotra w Rzymie.>> moje

26. 1.podział na zwrotki i wersy. 2.Zastosowanie śr. poetyckich np. przenośni, epitetów.

27.Rycerze i duchowieństwo

28.Korona, berło i jabłko. (uwalą mi pkt. że za dużo??)

29.Utworzenie państwa chcreścijańskiego z Italii, Francji, Niemiec i Słowiańszczyzny.

30. naisałem tylko: Narody Europy.

31. Stosowanie stereotypów może stwarzać błędne wyobrażęnie o danym państwie->> coś w tym stylu napisałem ;)

 

boję się o mój list :x za dużo opisu chyb tam wsadziłęm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie w*k*u*r*w*i*ł*e*m :[

wiekszość otwartych mam źle :/

ostatnia nadzieja na 40 pk ++ to plan wycieczki :/ i list

czyli wychodzi na to ze musiałbym miec 4 pk za plan i jakies 11-15 za list

fuck

 

edit

sprawdziłem i z testowych mam 20/20 otwarte - nedza góra 4 dobrze + plan wycieczki 2-4 pk + list = wielka niewiadoma - mam nadzieje na coś powyzej 10 :unsure:

kurde powyżej 40 pk i skacze z radosci

no i jutro matme na przynajmniej 20-30 napisac (cieszylbym sie z 25 gdyż ciemniak ze ścisłych jestem ;) )

Edytowane przez pain.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naucz sie czytać. Jak Ci nie kazałem czytać mojego postu więc czego ode mnie chcesz ?!

 

Wzory na bryły napewno sie przydają. I z fizyki napewno prąd.

 

I jeszcze jedno co zauwazyłem. Uczniowie z dużym miast powini mieć inną treśc  ostatniego zadania. Czyli powini opisac jakiś zabytek na wsi !!

1411865[/snapback]

Nic od ciebie nie chce - po prostu smieszy mnie takie wymyslanie ze "to bedzie na 99%, wiem bo mam kolege, ktorego brat ma dziewczyne, ktorej szwagierka jest w OKE".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że pytania otwarte (te oprócz planu i listu) będą szeroko interpretowane bo wg. speców z wyborczej dokładnie tak jak oni mam tylko 4/11, a jeżeli by troszkę ponaciągali moje wypociny robi się 9/11

 

np:

27. Na ilustracji B obok Ottona III przedstawieni są rycerze i duchowieństwo - u mnie "księża i wojownicy :lol:"

28. Oznaki władzy Ottona III na ilustracji to: berło i korona - ja dałem tak "siedzi na tronie, ma na głowie koronę"

i takich odpowiedzi mam jeszcze kilka.Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli.Powodzenia jutro!

i największy mój lol napisałem "Bazylijka" :lol:

Edytowane przez Mentos1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

Tja "eksperci" z wyborczej... no coment ;]

Wiadomo że w zadanich otwartych jest pare opcji na odpowiedz zawsze tak było. Ale według "ekspertów" jest tylko jedna ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...