Skocz do zawartości
DooDah

Szybka Pomoc. Płyta Główna.

Rekomendowane odpowiedzi

hejo! odrazu zaznaczam ze jestem uzytkownikiem modemu w tepsie wiec rzeczy takie jak szukaj czy cos sa nie na miejscu.

 

chcialbym sie dowiedziec o najlepsza plyte po A64 3000+ Winchester na 939. cena nie gra zbyt duzej roli tak do 700zl. chodzi mi generalnie o O/C no i najwazniejsze SLI.

 

zastanawiam sie nad DFI LanParty UT NF4 SLI-D oraz Microstar K8N SLI Platinum nForce4 SLI

 

pamiatki do tego biore Geile 2x512 cl2.5 a grafike GF 6600GT z mysla o 2 za jakis czas.

 

ogolnie mam 3000 i cos musze z tym zrobic :D

 

z gory dzieki pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głupie pytanie :] .. to chyba oczywiste żę DFI ... co do pamiątek... ja nie wiem czy one FSB ~350 wytrzymają.. może lepiej zainwestować w jakieś A-data 600 DDR ? :>

 

P.S

Jeszcze jedno odnośnie o/c i winchestera... te nowe "sklepowe" obecnie kręcą się do d***... ledwo 2,4 Ghz... radze poszukać jakiegoś selekcjonowanego... i nie zapomnij o chłodzeniu... to ma kluczowe znaczenie jeżeli chodzi o o/c winchesterów...

 

P.S2

Będziesz zdejmował HS z winchestera? :>

 

P.S3

może lepiej poczekać na Venice? :D

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co czekac... a nie wejdzie mi ten venice na ta plytke?? jak tak to potem wymienie. dobija mnie moj sprzet i musze juz cos zrobic. jeszcze zastanawiam sie teraz czy brac Gf6600GT czy 6800 zwyklego... cenowa az tak duzo wiecej nie kosztuje, a to zawsze 12 potokow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co czekac... a nie wejdzie mi ten venice na ta plytke?? jak tak to potem wymienie. dobija mnie moj sprzet i musze juz cos zrobic. jeszcze zastanawiam sie teraz czy brac Gf6600GT czy 6800 zwyklego... cenowa az tak duzo wiecej nie kosztuje, a to zawsze 12 potokow.

1414948[/snapback]

Tyle sie męczysz a te 2-3 tygodnie nie poczekasz?

Z tego co wiem już sie pierwsze na allegro pojawiają, na giełdzie w warszawie itp..ale niestety są sporo przedrożone-niektórzy usiłuja na nich zbyt dużo zarobić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos tam mowiles o 3000zl... Jezeli myslisz o sli na 6600GT to zapomnij,sli ma sens jezeli karty sa pokroju 6800GT/Ultra :-| Napisz cos wiecej co chcesz kupic ale jak juz sie zdecydowales na plytke na s.939 to bierz dfi bo nie ma nic lepszego :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno 939 a ten venice nie wejdzie?? 2-3 tyg wlasnie za tyle bede kompa kupowal.

 

GT i Ultra odpada troche to jednak za drogie jak na karte graficzna :D gdyby to byl samochod :D

 

wiec jak narazie to mam tak

 

A64 3000+ Winchester - ok 485 allegro a sklep 580... no comments

DFI - chyba kolo 650zl

2x512 Geile CL 2.5 ok 400zl

i 6800 Leadteka ok 1300zl

cenowo tak prawie akurat to wychodzi im mniej tym lepiej...

bardzo mi sie teraz nie widzi kupowanie sprzetu... chyba zrezygnuje z gier :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...