Skocz do zawartości
NewbieGRACZ

Area 51

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra jest dobra po 4 levelach,dajcie jej szanse a sie przekonacie co to dobry tytul.Gra wg mnie na czele z Sufferingiem i Cold Fear przejdzie do historii jako najlepszy Survivall Horror FPP/TPP

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest dobra po 4 levelach,dajcie jej szanse a sie przekonacie co to dobry tytul.Gra wg mnie na czele z Sufferingiem i Cold Fear przejdzie do historii jako najlepszy Survivall Horror FPP/TPP

1608937[/snapback]

no nie przesadzajmy..gierka jest ok ale jako odmóżdżenie całkowite (jak Snowblind, Pariah itp)..ale gdzie tam horror?? no co Ty staryyy.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to powiem to inaczej: wciaga po 4 levelach tak jak cold fear i suffering.Widzieliscie co sie dzieje na filmiku z Mutation Mode poprzez nastepne levele ? Przelamcie sie przez te levele az do tego momentu a nie pozalujecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to powiem to inaczej: wciaga po 4 levelach tak jak cold fear i suffering.Widzieliscie co sie dzieje na filmiku z Mutation Mode poprzez nastepne levele ? Przelamcie sie przez te levele az do tego momentu a nie pozalujecie

1611196[/snapback]

ależ szanowny kolego ja się "przełamałem" i dawno skonczylem już tą gre..z miech temu..ale nadal nie widze w niej nic "CUDOWNEGO" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziales level w statku? Albo od levelu za zmiana w mutanta? Pierwsze levele moze takie sa ale pozniej gra wymiata,pozatym juz dawno nie widzialem gry tak dobrze zoptymalizowanej.Pokazcie mi chodz 1 gre,ktora tak plynnie dziala przy tak wysokich detalach.U siebie moge wlaczyc 1600x1200,aax6 i anizo x 16 i mam ze 100 klatek a grafa jest niczego sobie,szczegolnie levele w statku kosmicznym.Podobnie bylo z Unrealem 2.Mi np bardzo sie podobal a wielu nie.A gry nie odbieram jako horror tylko jako bardzo dobry shoter z ladna grafika i rekordowa optymalizacja.I niech nikt mi nie powie,ze tam jest brzydka grafa bo tak nie jest.A co do tego,ze kazda gra mi sie podoba to bzdura totalna.Ja no nie znosze strategii.Wole gry zdecydowanie konsolowe czyli fps,tps,survival horror,action game,samochody,platformowki.To sa gry,ktore daja prawdziwa przyjemnosc.Nie podobaja mi sie takze rpgi albo jakies gry ekonomiczne bo nie ma z nich wogole przyjemnosci wczucia sie w klimat gry (w rpgi moze jest,ale sa bezsensownie skomplikowane a gry powinny byc proste bo to w koncu gry).Co do tytulow to czy ja tak duzo wymienilem z wysoka ocena?Cold Fear,Bloodlines,Area51,HL2,Doom3,Riddick,PoPy,NfS'y,SRS,Rayman,Tomb Raidery,Silent Hill,Riddick,Far Cry,Snowblind,Suffering,Mafia,GTA San Andreas,Wolfenstein,Mohaa,Mohpa,Call of Duty.Wiecej nie pamietam,a to sa gry z ostatnich 5 lat ktore mi sie podobaly,reszta to niedopracowane kiszki.Duzo tego?Jesli cos przeoczylem to powiedzcie,ale nie sadze,ze znajdziecie tego duzo o czym napisalem,ze to fajne

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik. Proszę o pomoc :) W czasie gry obraz robi się biało czarny z powodu braku opcji shader. Może ktoś mi powiedzieć jakie opcje należy włączyć w 3d analyzer żeby area mi chodziła. Nie mam w co grać i przetestował bym sobie ją :/ Tylko nie piszczie kup nową kartę ;) z góry dziękóweczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhmm, a ile z tych tytulow nabyles w legalny sposob?

 

Cold Fear,Bloodlines,Area51,HL2,Doom3,Riddick,PoPy,NfS'y,SRS,Rayman,Tomb Raidery,Silent Hill,Riddick,Far Cry,Snowblind,Suffering,Mafia,GTA San Andreas,Wolfenstein,Mohaa,Mohpa,Call of Duty.

1624770[/snapback]

A to tylko te ktore ci sie spodobaly...

 

sorry za off..

 

No i jeszcze to, nie moglem nie skomentowac:

 

bezsensownie skomplikowane a gry powinny byc proste bo to w koncu gry"

HAHAHAHAHAHA gracz z ciebie, bez dwoch zdan.

Edytowane przez boomer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhmm, a ile z tych tytulow nabyles w legalny sposob?

A to tylko te ktore ci sie spodobaly...

 

sorry za off..

1642343[/snapback]

To sa te ,ktore pamietam, ktore mi sie spodobaly.Dolaczyc moze do nich jeszcze Fable,chociaz nie wiem czy go skoncze,ale bardzo mi sie podoba a Area51 to jedna z moich najlepszych gier tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhmm, a ile z tych tytulow nabyles w legalny sposob?

A to tylko te ktore ci sie spodobaly...

 

sorry za off..

 

No i jeszcze to, nie moglem nie skomentowac:

HAHAHAHAHAHA gracz z ciebie, bez dwoch zdan.

1642343[/snapback]

a G cie to obchodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za "interesujący" OT. A może po prostu rodzice kupują hydro2 dużo gier? A że typ to nie skomplikowany (bez obrazy), to woli strzelanki.

 

A o grze moje zdanie: nada się. Zdecydowanie lepsza od dumatrzy i bludrejndwa (bo ma więcej, choć oklepanej, fabuły), ale już od ridika i halflajfadwa gorsza ;). Chociaż kąt widzenia jest taki jakiś dziwny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Area 51 możecie się zgodzić lub nie - ssie.

 

Nie wyrobiłem już jak z jednej dziury wychodziło mi po 10 potworów. Latarka? Dżizus, rynkowa latarka dalej świeci :>

 

Bronie? W 1024x768 zasłaniały mi cały ekran.

 

Eee, gra nie warta uwagi. Ale jak widać komuś się może spodobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Area 51 możecie się zgodzić lub nie - ssie.

 

Nie wyrobiłem już jak z jednej dziury wychodziło mi po 10 potworów. Latarka? Dżizus, rynkowa latarka dalej świeci :>

 

Bronie? W 1024x768 zasłaniały mi cały ekran.

 

Eee, gra nie warta uwagi. Ale jak widać komuś się może spodobać.

1644542[/snapback]

Mi sie na maxa podoba a glownie ze wzgledu na optymalizacje i grafike przy tym.Widzieliscie ostatni level jaka grafika przy tym okraglym czyms?? Ostatnio tak dobra widzialem w HL2 w ostatnim levelu jak jechalo sie tym wyciagiem.Level wrecz podobny klimatycznie a zarazem moj najlepszy w Area51 i w HL2.Nie wiem, ale bardzo dobra gra.To ze przez pierwsze kilka leveli to zwykla lupanka (w dodatq szybsza niz w q3 co mi sie tez spodobalo) nie oznacza, ze jest tak dalej,ale Wasza sprawa.Pozatym dla samego filmiku koncowego,ktory mi sie bardzo spodobal warto zagrac.Powiem jeszcze,ze po koncowce wyraznie widac , ze bedzie druga czesc.Ja polecam 100krotnie,Wam sie nie podoba - Wasza sprawa,ale nic takiego z taka grafika i ultra plynnoscia nawet na radeonie 9500pro nie wyjdzie szybko o ile wogole wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie area 51 jest lepsza opd HL2. Ma sensowniejsza fabułę, mniej siermiężną grafikę (zwaszcza fajnie wyglądał statek ufoków i winda do niego) i przeciwnicy nie są takimi debilami jak w produkcie Valve, wręcz można by powiedzieć, że są megainteligentni :) Nie zmienia to jednak faktu, że obie gry to tylko średnie, arcade. Oczywiście znam już odpowiedź miłosników HL2. To najlepsza gra bo:

- jest gravity gun,

- i wogóle to jest najlepsiejsza i fajniuchna gra :lol2:

 

gry powinny byc proste bo to w koncu gry

Nie.

Gry powinny dostarczać przyjemności.

przyjemność nie zawsze = prosta gra.

Edytowane przez Buck Tuddrussel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Wejdzie Ci taki i powie że Area 51 jest lepsza od HL2...

 

Ma sensowniejsza fabułę

... ale tak uklepana przez film i gry że odechciewa się grać. W sumie HL2 ma też podobną, ale wszystko jest o wiele wiele bardziej zaawansowane i ma głebie...

 

przeciwnicy nie są takimi debilami jak w produkcie Valve

No tak. Bo przeciwnicy w HL2 biegali w kółko i deptali się nazwajem. Różnica między AI w HL2 a Area 51 - 20 milionów mil ...

 

obie gry to tylko średnie

Tja. Gamespot @ HL2 9.2 | Area 51 6.9. Pytania?

 

To najlepsza gra bo:

- jest gravity gun,

- i wogóle to jest najlepsiejsza i fajniuchna gra

No a nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się w tej grze zminić coś więcej niż detale tekstur i rozdzielczości? Chodzi mi rzecz jasna o grafikę

1703810[/snapback]

A poco chcesz zmieniac? Wg mnie jest znakomita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy sobie żartujesz czy masz problem z wyobraźnią. Chcę zmienić bo trochę słabo mi chodzi

1704600[/snapback]

Wszystko jasne - masz GF4Ti.Nie zauwazylem.Na tej karcie kazda dzisiejsza gra wyglada gorzej niz na dzisiejszych kartach.W detalach na max gra wyglada gorzej niz na PS2 wiec nic nie zrobisz.Jak zmienisz karte to bedziesz mial normalna grafe i tu nie chodzi o shadery,ale o wspolprace tej gry ze sterownikami pod starsze karty,proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...