Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zmodyfikowalem zasilacz w ten sposob, ze wycialem wew. i zew. grill. Kable od wentyla pociagnalem pod plytka zasilacza i wywalilem je na zew. czyli do srodka obudowy, dorobilem wtyczke a do miejsca gdzie byly przylutowane kable od wentyla dolutowalem zalmanowskiego fanmate i rowniez dalem go na zew. zasilacza.Rozgialem radiator od diod prostowniczych i wszystkie krawiedzie wykonczylem biala uszczelka zrobiona z kabla od myszki(popsutej ;)).Zasilacz 300 W firmy Rubikon...;). Szkoda mi troche gwarancji bo mam go dopiero tydzien...Ale czego to sie nierobi zeby miec cisze, szczegolnie ze dzisiaj powinno do mnie dotrzec WC. Jak tylko dorwe sie do sprzetu optycznego to zrobie fotki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andersen Ładnie wyciołeś grila. zdradź technike :wink: proponuje ci jeszcze pomalować wentyl - super efekt. Lepiej daj grila bo kiedyś wepchniesz paluchy do wentylatora i zresztą ładniej wygląda z grilem - rasowo 8)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde sorka 2 razy mi sie wyslalo (?) ... Spojrzcie na tyl... Jak tu dokrecic tego grilla ? Moglbym troche wygiac ta blache ale nie chce sobie robic puszki od konserw z kompa ;)

Oto sposób:

 

Dołączona grafika

 

nie powinno być dużych problemów - szlifierka w ruch !!! :lol:

 

(Sorki za jakość ale robiłem na szybko w Paincie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez takie cosik przeszlo mi przez mysl...Mam kamienie szlifierskie do wiertarki, wlasnie nimi wygladzalem wszystkie krawedzie po grillach, tylko oczywiscie nieobejdzie sie bez jakiegos 'ale' ;) Ciezko jest utrzymac wiertarke w jednym miejscu (slizganie sie kamieni po krawedzi). Jak temu zaradzic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem... Wezme obcegi :twisted: i w tych miejscach powycinam male trojkaciki zeby ten kamyk niezjezdzal a pozniej on sam sobie juz wyrobi miejsce... Ok wszystko ustalone :) Na dniach sie za to wezme ... Niech ten komputer troche odemnie odpocznie ;) Ciagle go torturuje jakimis narzedziami hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez takie cosik przeszlo mi przez mysl...Mam kamienie szlifierskie do wiertarki, wlasnie nimi  wygladzalem wszystkie krawedzie po grillach, tylko oczywiscie nieobejdzie sie bez jakiegos 'ale' ;) Ciezko jest utrzymac wiertarke w jednym miejscu (slizganie sie kamieni po krawedzi). Jak temu zaradzic ?

 

Wietarka w dwie ręce trochę samozaparcia :lol: i wio !!! :wink: :lol:

A tak poważnie to łapiesz wiertarkę w dwie ręce stajesz w szerokim rozkroku i (nie pamiętam dokładnie) przesuwasz kamieniem zgodnie z jego obrotem, albo przeciwnie do jego obrotu... trochę siły i powinno być ok... nic łatwo nie przychodzi... bez pracy nie ma kołaczy... ble ble ble i tak dalej :wink: :lol:

 

Życzę owocnej przeróbki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...