Skocz do zawartości
Kosiarz_1987

Oplotki Na Kable

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie dostałem kasę od kfacha i niniejszym ogłaszam:

 

wszyscy już zapłacili :D:D

 

teraz tylko dajcie mi kilka dni na finalizację zamówienia, mam nadzieję że uda mi się załatwić to jak najsprawniej i najszybciej.

 

SlowsilVa, przykro mi, mogę Ci tylko życzyć powodzenia z następnym zamówieniem, bo wszystkie metry są już rozdzielone i zapłacone :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dostałem oploty.

 

są już pocięte i przygotowane, musicie mi wybaczyć ale dostałem dziś też wyniki matur więc być może jutro nie zdążę wrócić do Tychów żeby je rozesłać, ale prawdopodobnie po jutrze a już na pewno do piątku będą w drodze.

 

 

EDIT:

Oploty są już w drodze

Edytowane przez Pekaok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim, cieszę się że się udało, no i oczywiście dzięki Wam też mogłem kupić oplotki.

 

co do oplecionego zasilacza to ja raczej dopiero we wrześniu będę w stanie zademonstrować efekty bo jutro wyjeżdżam na Mazury i nie chcę mieć nic wspólnego z czymkolwiek elektrycznymm... no chyba że latarka albo w ostateczności zapłon w silniku zaburtowym ;)

 

Żegnam :)

 

PS

Gdyby ktoś miał jakieś problemy, paczka by nie doszła albo coś podobnego to będę jeszcze parę dni w domu od 1 sierpnia.

Edytowane przez Pekaok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skonczylem oplatac swoja zasilke, powiem tak, to nie jest takie proste na jakie sie wydaje :D

przynajmniej na seasonicu

 

niesamowicie sie namordowalem i przez jakies 5 godzin, wczoraj i dzis, zrobilem 2 wiazki z molexami + ponad metr kabelkow roznych :o

 

i mam problem, bo nie wiem jakim cudem, ale zabraknie mi jakis metr do poltora

w zwiazku z tym mam prosbe do tych, ktorzy zamowili razem ze mna, moze zostalo komus troche oplotu?

 

bylbym bardzo wdzieczny, gdyby ktos moglby mi podeslac ten metr, poltora (oczywiscie odplatnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nie oddam ani 5cm z mojej dzialki :P

 

Btw jakich koszulek termokurczliwych uzywacie? Zwyklych = najbardziej dostepnych? Przy podgrzewaniu ich zapalniczka przypala sie i topi oplot... :| Trzeba bardzo uwazac przez co proces staje sie dluuugotrwaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw jakich koszulek termokurczliwych uzywacie? Zwyklych = najbardziej dostepnych? Przy podgrzewaniu ich zapalniczka przypala sie i topi oplot... :| Trzeba bardzo uwazac przez co proces staje sie dluuugotrwaly.

To spróbuj podgrzewać suszarką do włosów. Idzie bardzo szybko a termokurczka nie przypala sie. Że nie wspomnę o bezpieczeństwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki maly OT...

Bylby ktos zainteresowany takimi "rzepami" do kabli ? Wiecie, do spinania ich razem co by pozadek za biurkiem byl...

Ceny nie znam jeszcze, wymiarow tez :P ale ogolnie ciekawie sie to przedstawia (kiedys mialem takie cudo z IKEI ale drogie pironstwo bylo, cos ok. 30zl za 4-5sztuk po 10cm, te maja byc duuuzo tansze, kolor czarny lub bialy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa tez takie paski, zaciska sie je jednorazowo... biale koszt groszowy, nie lepsze to? chociaz jednorazowe...

chodzi Ci zapewne o opaski zaciskowe, a Torwaldowi o rzepowe...

 

ponawiam pytanie, zostalo moze komus 150cm oplotu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie...

Nie chodzi o te opaski zaciskowe. One sa malo praktyczne i jednorazowe.

Mi chodzi o opaski materialowe, rzepowe, ktorymi mozna spinac kable za kompem. Sa jak najbardziej wielokrotnego uzytku ;]

Mniej wiecej cos takiego jak pokazal GDR

Edytowane przez Torwald

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie paski są dołączane do niektórych zasilaczy Be Quiet chyba Toppower i kilku innych dostałem 5 z zasilaczem ale każdy w innym kolorze :lol: .

 

edit:

Będzie następne zamówienie na oploty myślę, że chętni by się z czasem znaleźli.

Jak by było macie już jednego.

Edytowane przez GDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...