Skocz do zawartości
Kosiarz_1987

Oplotki Na Kable

Rekomendowane odpowiedzi

Gość [RONIN]

(powyzej naklejki), tylko ze czarna? bo biala mam ale jest brzydka ;)

Ja bym poszukał w skelpach typu Castorama. To dość popularne oploty (często je spotykam ;)). A jak już jest naprawde problem to farba i do przodu B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki RONIN, na pewno sprawdze, jezeli chodzi o malowanie to nie jestem pewien czy to bedzie trwale? material jest dosyc plastyczny, farba moze odpryskiwac przy jakimkolwiek zgieciu, jezeli sie myle to mnie poprawcie

 

edit 23:50

 

dzieki wielkie GDR, dokladnie tego szukalem

http://allegro.pl/item125189490_oplot_przewodow.html

dla innych zainteresowanych

Edytowane przez macr0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro sa po 4 zlote za metr rowniez czarne tylko rozmiar mniejszy ale na jedna wiazke mozna naciagnac. Ja mam identyczne tylko ze biale znalezione w warsztacie i spisuja sie calkiem niezle jednak w nich kabelki sa dosc sztywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem zestaw

http://xmod.pl/products/psumod/sleevek.htm

pomine ze zakladanie oplotow jest to zajecie tak wkur... ze mozna dom zdemolowac..

Wie ktos co trzeba zrobic zeby te termokurczliwe "cos" zaczelo sie zmniejszac ? nadstawialem nawet koncowki nad opiekacz :D aby troche je temperatura potraktowac..ale nadaramnie.. oplotlem dwa kable... od wentylatora z zasilacza oraz taki kwadratowy 4pinowy ATx..i tyle... gownianie to wyglada..

 

Jest ktos z Kielc badz okolic posiadajacy zdolonosci manualne i checi pomocy blizniemu ? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! :D Jestem zainteresowany oplotkami, jakieś 6 metrów.

dopisac do listy ?? jak tak to ile dokladnei metrów napisac

 

kfachu

od dawania ogłoszeń jest dział sprzedam :D

Edytowane przez Kosiarz_1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena przy 100m tego oplotu wynosi 299.88zł netto czyli trzeba do tego doliczyc jeszcze 22 % podatku

Z vatem (ździerstwo!!) 365.85 czyli za 1 m wychodzi 3.65 :) Niech mnie ktoś sprawdzi/poprawi jak się mylę. Taki info też można dać do 1 postu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z vatem (ździerstwo!!) 365.85 czyli za 1 m wychodzi 3.65 :) Niech mnie ktoś sprawdzi/poprawi jak się mylę. Taki info też można dać do 1 postu :)

+ do tego 30 zl na wszystkie osoby które zamawiaja ( transport do mnie do domu tego ) + ok 6zł na paczke do kazdego z was w zaleznosci jak kto sobie zarzyczy wysłanie tego do niego

Edytowane przez Kosiarz_1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ do tego 30 zl na wszystkie osoby które zamawiaja ( transport do mnie do domu tego ) + ok 6zł na paczke do kazdego z was w zaleznosci jak kto sobie zarzyczy wysłanie tego do niego

100 metrów = 395 zł 85 gr

1 metr = 3 zł 95 gr

 

Może to też wrzucić do 1 postu będą wszystkie informacje razem.

 

Co do tych oplotów mam pytanie:

-Czy one są termokurczilwe ?

- LINK czy to czarne cuś też jest w komplecie ? Jak to cuś się nazywa i gdzie to kupić ?

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie to cuś w Obi ?

 

Kosiarz_1987 w swoim czasie zakupie oplotki :) Narazie kupiłem bloczek do WC i nie mam pieniążków :D Chyba , ze oferujesz sprzedaż ratalną :D

 

no w sumie nie wychodzi drogo ok 28 zł za 5m a to chyba nie taki majatek :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w sumie nie wychodzi drogo ok 28 zł za 5m a to chyba nie taki majatek :D :D

Niestety ale nie posiadam stałych dochodów :mur: Może coś wymyśle z kasą ale nie obiecuje :) Koniec OT

 

Wybaczcie że post pod postem :)

 

Kosiarz_1987 ja poproszę 5 m :)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...