Skocz do zawartości
samuraj,net.pl

Tekken 5

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, posiadam (lepiej:P)Tekkena 5 na PS2 i mam problemik, ponieważ nie mogę znaleźć emulatora na PS2, ma ktoś jakieś sugestie gdzie takowego można znaleźć, lub jak inaczej odpalić gierkę na kompie, bo bardzo mi zależy....

Edytowane przez samuraj,net.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he, ech ci ludzie :)

 

Pierwsza sprawa, chcesz grać w gry konsolowe ? Kup sobie konsolę :)

Druga sprawa, nie da się jeszcze normalnie grać w gry PS2 na emulatorze, ale zawsze możesz poeksperymentować (ale nie licz na wiele). Najlepszy emulator do PS2 oraz wszelkie informacje o emulacji konsol Sony, znajdziesz TUTAJ. Polecam tą stronkę, a zwłaszcza forum gdzie na bieżąco podawane są wyniki z experymentów związanych z odpalaniem na emulatorku różnych gierek. Szkoda że na razie jest lipa w tej kwestii, ale może już wkrótce coś się ruszy. Cały czas twrają prace nad ulepszaniem emulatora.

 

Ja osobiście najbardziej czekam na działaujący w 100% emulator Nintendo GameCube. Nie ma wielu fajnych gier na tą konsolę, ale GameCube ma wszystkie części Resident Evil, na dodatek w oszałamiającej oprawie graficznej.

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Mozesz sobie pograc w T1,2,3 na emu PSone albo na mamie 32.Dodatkowo na mamie mozna pograc w Tekkena Tag Team Tournament tyle tylko ze bez sounda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz sobie pograc w T1,2,3 na emu PSone albo na mamie 32.Dodatkowo na mamie mozna pograc w Tekkena Tag Team Tournament tyle tylko ze bez sounda.

1432599[/snapback]

Mozesz podac troche wiecej informacji an ten temat?

Jakies linki do stron i moze do jakiegos forum a przy okazji przydatne i bardziej szczegolowe informacje?

 

Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

T3 dziala na pewno a TT to widocznie w nastepnwej wersji.Tak czy owak rom musi byc dobry i skoro zostal umieszczony na stronie to moze inny z tych emulatorow dziala.Pobawie sie nimi i powiem,ktory it's work.wiem natomiast,ze na advance mame dziala T3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...