Skocz do zawartości
cloudior

[co Wybrać] Laptopy 2500-5000zł

Rekomendowane odpowiedzi

yngwie >> w Polszy ? skad wiesz ? i na jakie modele ? ;)

1465784[/snapback]

w UK - w anglii

wiem - bo maila dostalem kupowalem u nich pare rzeczy i maja mnie na liscie

obnizce promocyjnej podlega ponad 100 produktow

np ten ktory ja mam

Aspire 1682WLMi - £609.95 inc.vat

 

Acer Aspire 1801WSMi - £729.95 inc.vat

 

Satellite Pro L10 - £449.95 inc.vat

 

reszta ktora jest wymieniona w mailu to juz cena ponad 5000zl - nie ten dzial :P

zreszta mozna na ich www pogrzebac

acha i oni wysylaja na cala EU

wiec z cena promocyjna to mozna pomyslec ale takie atrakcyjne juz nie bedzie wtedy - bo bedzie pod ceny w Polsce dochodzic zdaje sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przylaczam sie do pytania o optibooki. Recka Quote'a jest fajna, ale moze ktos cos doda? Np kto jest producentem?

Maja w ofercie sympatyczny sprzecik MX 200M z radkiem 9700/128mB na pokladzie, winxph, spalara dvd, ekranem 15,4" i to wszystko za ok 4150,- (widzialem gdzies 3999) http://www.sklep.optimus.pl/C1256BFE0044EC...F9?opendocument

Co myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

W tym roku ide na studia informatyczne (politechniczne) i potrzebuje jakiegos laptopa z wygodna klawiaturka i touchpadem, przyjemnym ekranem, dosc wytrzymaly i nieciezki, z dobra bateria, cichy i chlodny, zeby AutoCAD w miare dzialal i zeby nie bylo zbytnich problemow z Linuxem. Co polecacie? Cena: 2500-4500zl

 

W te wakacje lece do Anglii do pracy na 2 miechy, moze tam warto kupic? jesli tak to moze macie jakis sklep juz upatrzony?

Edytowane przez peevosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z doswiadczenia powiem ci ze ciezko w Anglii znalezc tanie lapsy, tzn w duzych aglomeracjach, jak jedziesz gdzies bardziej w "pole" to kto wie.

A prawde mowiac jak dobrze poszukasz to kupisz u nas niewiele drozej, a i z gwarancja nie bedzie problemow.

Ps

Do czego ci na informie AutoCad ?

a bedzie pieknie dzialal na kazdym aktualnie sprzedawanym laptopie, nawet Celeronie 1.3gh i 256mb ram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a bo to taka informatyka z elektronika polaczona to chyba autocad tez bedzie? :huh:

 

a ten asus a35 sie nadaje? ciekawi czy klawiaturke ma wygodna? (bo mam lapy jak bechen chleba ;) ). ewentualnie mysle nad toshiba jakas z allegro, np. satellite m35x

Edytowane przez peevosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś ile punktów w 3dmarku ma ten laptop- Acer Aspire 5012(AMD 64 3000+, ATI Mobility Radeon X700 64Mb)? Zastanawiam się nad jego kupnem i nie wiem czy się opłaca. Kosztuje 4500zł. Zalazłem jeszcze drugi trochę droższy, bo kosztuje 4900- Acer Aspire 5014(AMD 64 3400+, ATI Mobility Radeon X700 128Mb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wakacje zarobiłem troche grosza i chcę je zainwestować w laptopa. Mam na to około 4300zł. W Olsztynie od ręki dostępny jest FS V2020 o konfigu:

http://sklep.benchmark.pl/pelny_19163.html

Pnentium M 725 na fsb 400

512DDR

40gb

15,1'' XGA

grafika intel 855GM

DVD-RW

WI-FI

Bateria 3h i win xp pro

od ręki jest dostępny za 4100zł. Troczę patrzyłem jednak na necie i w podobnej cenie i konfigu znalazłem jeszcze 2:

http://sklep.benchmark.pl/pelny_18356.html

http://sklep.benchmark.pl/pelny_16788.html

 

Ja sam nie jestem przekonany do żadnego, nie zanam się na firmach robiących lapki dlatego proszę Was o pomoc. Pytanie główne to jest którego z nich waszym zdaniem powinienem wybrać i dlaczego. A może w podobnej cenie będzie coś lepszego?

Będę go używał bardzie do pracy: Office CAD Photoshop i internet, napewno nie gry więc dobra grafika nie jest mi potrzebna.

Z tego co czynałem na teście innych modeli FS ma podobno nieergonomiczną budowę, złe rozmieszczenie diód i tym podobnych rzeczy. Dla mnie 4k to juz poważne pieniądze dlatego niechcę ich ulokować w niepraktycznego i niewygodnego notebooka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś ile punktów w 3dmarku ma ten laptop- Acer Aspire 5012(AMD 64 3000+, ATI Mobility Radeon X700 64Mb)? Zastanawiam się nad jego kupnem i nie wiem czy się opłaca. Kosztuje 4500zł. Zalazłem jeszcze drugi trochę droższy, bo kosztuje 4900- Acer Aspire 5014(AMD 64 3400+, ATI Mobility Radeon X700 128Mb)

1510463[/snapback]

Acer 5014 (ja mam 1024mbDDR333) ma jakieś 16426 3dMark2001.POLECAM bo to kozacki notebook i grafa zajefajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...