Skocz do zawartości
piotrekcie

Faxmodem: jaki kupić

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam sobie kupić faxmodem, gdyż jest mi potrzebny do pracy zawodowej. Problem z tym, że na rynku jest mnogość modelów i człowiek czuje się skołowany. Modemy i faxmodemy to zdecydowanie nie moja działka w komputerach. Słyszałem, że Zoltrixy są dobre. Jaki więc faxmodem kupić? Zewnętrzny czy wewnętrzny i jakiej firmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wewnetrzny, Avacs Extreme 56K PCI

stosunek cena/jakosc/wydajnosc baardzo dobry

 

UPDATE:

cena okolo 65pln (swojego kupilem na allegro za 35pln)

chipset to wlasnie connexant v.92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wewnetrzny, Avacs Extreme 56K PCI

stosunek cena/jakosc/wydajnosc baardzo dobry

 

UPDATE:

cena okolo 65pln (swojego kupilem na allegro za 35pln)

chipset to wlasnie connexant v.92

Również polecam ten modem , ale lepiej kupić jakiś sprawdzony modem np. Pentagram Hex - w zupeności wystarczający do domowego użytku

lub Zoltrix Aquila, która lepiej sobie radzi z ewentualnymi zanieczyszczeniami występującymi na liniach telefonicznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wewnetrzny, Avacs Extreme 56K PCI

stosunek cena/jakosc/wydajnosc baardzo dobry

 

UPDATE:

cena okolo 65pln (swojego kupilem na allegro za 35pln)

chipset to wlasnie connexant v.92

Również polecam ten modem , ale lepiej kupić jakiś sprawdzony modem np. Pentagram Hex - w zupeności wystarczający do domowego użytku

lub Zoltrix Aquila, która lepiej sobie radzi z ewentualnymi zanieczyszczeniami występującymi na liniach telefonicznych

a ten Avacs to niby nie sprawdzony :?:

sorry ten sprzet oferuje co najmniej ta sama jakosc - twierdze ze lepsza wydajnosc - i to wszystko za mniejsza kase :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie pentagramy to se mozna w odbyt wsadzic.

Zgodze się miałem pentagrama omena, jedno wielkie shit. Krypton też nie polecam w sklepie, w którym go kupiłem widziałem sotsy pudełek z tym modemem, które miały iść do reklamacji.

Teraz mam jakieś PINE na chipsecie CONEXANTA, śmiga znakomicie polecam. 75zł kosztował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem rok temu Zoltrix Aquila i jestem z niego zadowolony!

Osiągam transfery nawet 5kilo/sek.

bosko tylko czasami qr..wica trafia jak trzeba ten szit zainstalować

Od Aqili dostałem prawie apopleksji przy instalacji,ten sam problem z penta gramami...

 

Jeśli już to wybrał bym coś z górnej półki us robotics itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Asmax'y. Mialem 2 lata i zawsze mi wynegocjonowal polaczenie 56600kb/s, zadnych problemoof, w ogole ok.

Przecież to jest nie możliwe nawet dla najlebszego modemu.

 

Co do pentagrmów ja mam Diablo 56I i nie nażekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem Zoltrix Rainbow 56K. Zewnętrzny. Bardzo dobnry modem, byłem bardzo zadowolony z użytkoawania. Jedyną wadą tego faxmodemu, była i wciąż jest cena, w zeszłym roku widziałem go w sklepie za 425zł.

 

Jakby co, to po przesiadce na stałe łącze modem wylądował na półce. Może ktoś chce kupić? Pełen BOX, firmowe kable nawet nie rozpakowywane, sprawny na 100%, bo niedawno testowany. Sprzedam za mniej niżpołowe ceny sklepowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam ci jedną radę, kup sobie dobry niedrogi, i żeby był ok.

A jak to zrobić poprostu pogadaj z gościem zesklepu żebyś mógł sobie przetestowaćmodemy u siebie bo wien z doświadczenia że na róznych liniach rożnie działają

Miałem spirita i chodził ok do czasu jak zerwało linie, później jak naprawili to chodził kiedy mu sięchciao, natomiast pentagram od kumpla działał zawsze i wszędzie.

 

poprostu musisz zrobić tet na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...