Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz cicho i wydajnie to tylko hydeaulika cię ratuje :D 

ja swoje pierwsze WC zrobiłem za cenę około 100 zł i było ze 20 razy bardziej wydajne od Volcano czy Zalmana :D  :D

Ze 20x to bym polemizowal

Chyba Cos Ci sie pomylilo, Volcano 7+ to jeden z najwydajniejszych AC na rynku, nie kituj mi tu, ze WCza 100zl jest 20x wydajniejsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no może nie dwadzieścia powiedzmy :lol: , że chłodzi dobrze i cichuteńko :D :twisted: po za tym to WC mieściło się w całości w Codegenie 6013L :D

Chłodnicę miałem umocowaną na boku obudowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tak się składa że mam takowy Cooler i twierdze że nawet na ustawieniu Medium jest OK pod względem Hałasu a co chłodzenia to faktycznie jest to chyba jeden z najwydajniejszych Coolerów na rynku i naprawdę go polecam :):):)

No i w dodatku uniwersalny nadaje się na Athlona i na P4 :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest pomyłka , przynajmniej dla PIV (chociaż duronowi temp. spadła o 3 stopnie w trybie LOW w porównianiu do Titana). Tryb LOW jest wyraźnie upierdliwy i nie można mówić , że go praktycznie nie słychać (porównuje z box-owym coolerem od PIV) , na MAX można dostać szału (to nie jest szum tylko gwizd) i wykorzystanie tego trybu jest możliwe tylko do tego , żeby pokazać na chwilę kolesiowi jakiego chłodnego mamy proca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ciekawskich, na www.ocinside.com (lub*.de) bodajże, mają test kilkudziesiąciu coolerów, i do każdego nagrany plik dźwiękowy z brzmieniem wiatraka. Mają np: Titana, Dragon Orba, więc po prostu ustawiamty głośniki na tryb "porównawczy" i możemy sobie posłuchacm, jak głośno i co wieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...