Skocz do zawartości
KeyChi

Pixelview Gf 5200 Fx Ultimate

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam 2 problemy z kartą...

 

Pierwszy problem dotyczy maksymalnego overclockingu bez stosowania dodatkowego chłodzenia. Z tego co słyszałem ten model daje się kręcić w przybliżeniu wydajnością GF 5600 . Moje ustawienia oc to 300/530, czy jednak ktoś dał więcej z tej karty?

 

Drugi problem dotyczy wyjścia TV OUT... wyjście było sprawdzane na 2 kablach 2 m i 10 m, w każdym przypadku po określonym czasie traci kolory (przechodzi w czaro-biały) jest ustawiony na D/PAL.. czyli jak powinien być.. TVTOOL to samo powoduje.. Czy będzie to kwestia układu, czy jakiegoś rezystora SMD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może problem tkwi w tv a nie w karcie?

1441970[/snapback]

problem TV, to brzmi jak problem 2 telewizorów... z katowickiego serwisu poszła do krakowskiego... ciekawe gdzie pójdzie dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam 2 problemy z kartą...

 

Pierwszy problem dotyczy maksymalnego overclockingu bez stosowania dodatkowego chłodzenia. Z tego co słyszałem ten model daje się kręcić w przybliżeniu wydajnością GF 5600 . Moje ustawienia oc to 300/530, czy jednak ktoś dał więcej z tej karty?

 

Drugi problem dotyczy wyjścia TV OUT... wyjście było sprawdzane na 2 kablach 2 m i 10 m, w każdym przypadku po określonym czasie traci kolory (przechodzi w czaro-biały) jest ustawiony na D/PAL.. czyli jak powinien być.. TVTOOL to samo powoduje.. Czy będzie to kwestia układu, czy jakiegoś rezystora SMD?

1441945[/snapback]

 

U mnie stabilnie na: 315\608 ... 320/610 juz nie stabilnie... wlasnie szukam jakiegos dobrego chlodzenia... nie znacie jakiegos dobrego chlodzenia do 60 zl ?? Artici nie pasują?? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...