Skocz do zawartości
arti25

Nf4 Sli - Czy Idzie Wymienic ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

To mój pierwszy post, więc nie bijcie za mocno :)

Mam płyte ASUS A8N SLI w ktorej jest ukruszony chipset NF4 SLI

Czy serwisy podejmują się takich napraw, jeśli tak to które i w jakich cenach ?

 

Dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc:

Kupiłem zallmana i ściągając oryginalny radiator, po wyjęciu jednego zaczepu przechylilo mi ten radiator na drugą stronę (drugi zaczep go jakby pociagnął) i usłyszałem tylko chrupnięcie :(

 

No to trzeba zbierac znowu kaske :( bo raczej sie skumają :(

A płyta ma 3 tyg. :mur:

Ale jestem zły na siebie, że tak na pałe to zrobiłem.

Dzieki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko zrób tak zeby nie poznali ze cos grzebałęs przy radiatorze, pasta najlepiej jak najbardziej podobna do orginalnej, i wez odkrec obudowe z kompa, zeby sie kurzu nabrało koło radiatora, zeby nawet nie mysleli ze cos sciagałes, a jak sie nei uda, to sie do niczego nei przynawaj, ale naprawde jakby juz ci nie chcieli tego naprawic to i tak stracisz tylko pare zł na przesyłce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

z gwara to bywa roznie;) moj kumpel kupil na allegro zwalonego epoxa 8rda za 10zl kolo zakladajac radiator przejechal po sciezkach sruborem:) oddal to na gware ktora dostal do mobo i wymienili mu na nowego 8rda3 pro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

jak juz to wes odkurzacz i z niego daj kurz na mobo ... tylko nie przesadzaj:) a swoja droga , rozumiem zeby cos popsuc podczas jakiegos lutowania - robienia moda itp , ale przy sciaganiu radiatora....

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

jak juz to wes odkurzacz i z niego daj kurz na mobo ... tylko nie przesadzaj:) a swoja droga , rozumiem zeby cos popsuc podczas jakiegos lutowania - robienia moda itp , ale przy sciaganiu radiatora....

1445970[/snapback]

sa i tacy;)... moja dziewczyna zakladala sobie sama proca i nic nie popsula :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie jeszcze raz co napisał, tym razem ze zrozumieniem. Uszkodził ściągając oryginalny radiator, a nie zakładając Zalmana.

Pozdrawiam i życzę powodzenia z gwarą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...