Skocz do zawartości
nofear_oe

Chello Na Mandrakelinux

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

od wczoraj jestem dumnym odbiorcą usługi internetowej którą zaproponowało mi UPC, mianowice Chello. No i zaczęło sie ..... Na windowsie chodziło mi jakby chciało a nie mogło ale nic jakoś teraz działa. Zaistalowałem linuxa v. Mandrake 10.1 Comunity. I nie mam bladego pojęcia jak sie zabrać za to żeby działało. Z pół roku temu udało mi sie uruchomić neostrade na mandrake 7.0 (spodo nerwów mnie to kosztowalo) ale udało sie, więc co nieco juz o systemie wiem :-P. Ale z tym sobie dać rady nie moge.

Wielkie thx za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OKI z tym sie uporałem, wlaściwie samo sie uporało =].Ale mam inne pytanie.

Mianowicie pod windowsem korzystałem z programu pocztowego The bat! czy jest wersja tego programu pod linuxem. A także chciałem sie zapytać czy na linux tez moge korzystać z gmail drive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OKI z tym sie uporałem, wlaściwie samo sie uporało =].Ale mam inne pytanie.

Mianowicie pod windowsem korzystałem z programu pocztowego The bat! czy jest wersja tego programu pod linuxem. A także chciałem sie zapytać czy na linux tez moge korzystać z gmail drive.

1447055[/snapback]

nie wiem czy jest wersja pod linuxa-sprawdz na stronie producenta-jezeli nie bedzie osobiscie polecam ciinnego klienta poczty-mozilla thunderbird.Jest ok i nie ma wiekszych problemow z instalacja na linuxie(a na nim to zawsze problemy:()

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki wielkie thx za pomoc ale jest jeszcze jeden problemik =P

Mianowicie na biurku stoi kombo drukarka/fax/skaner/kopiarka Lexmark X6150. Podczas instalacji systemu miałem możliwośc skonfigurowania drukarki. Z listy dostępnych modeli wybrałem lexmark All in one. Niestety drukarka nie działa. Kotoś moze ma pomysl dlaczego. Kombo jest oczywiście podpięte do peceta przez USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nofear_oe - obawiam sie ze na dzien dzisiejszy nie uruchomisz swojego super komba. Linux ma problemy z uruchomieniem zwyklego skanera pod usb, a co dopiero jakimiś wynalazkami. Winne, za ten stan rzeczy, nie ponosza osoby przyczyniajace sie do rozwoju linuksa, lecz producenci tych urzadzen, ktorzy oficjalnie nie chcą wesprzeć projektu open-source.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...