Skocz do zawartości
petrumi

Upgrade Amd I Grafy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wpadnie mi troche gotówki , którą chce przeznaczyć na coroczną modernizacje komputera. Kwota ok 1200-1500zł. Obecnie mam AMD2500+ czasami puszczonego na 3400+, 2GB ram, 9800XT, LCD 15". Sporo gram i niestety w niektórych nowościach moja grafika siada przy włączonym AA i AF . Mam trzy scenriusze rozbudowy:

 

1. moge dołożyć 800zł i zamienić swojego Asusa na X800XT PE

2. mogę sprzedać swoje mobo i procka i kupić mobo 939 na AGPx8 oraz A64 3000 lub 3200+ - to wydatek na czysto ok 700

3. mogę się pokuścic o sprzedać mobo, procka i Asusa (jakiś 1000zł), kupić A64, Winchestera 3000/3200 i X800XL na PCI-Express. Do zapłaty ok 1400.

 

Co radzicie ? W czym wydajność w grach będzie najwyzsza ?

tia.

petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wpadnie mi troche gotówki , którą chce przeznaczyć na coroczną modernizacje komputera. Kwota ok 1200-1500zł. Obecnie mam AMD2500+ czasami puszczonego na 3400+, 2GB ram, 9800XT, LCD 15". Sporo gram i niestety w niektórych nowościach moja grafika siada przy włączonym AA i AF . Mam trzy scenriusze rozbudowy:

 

1. moge dołożyć 800zł i zamienić swojego Asusa na X800XT PE

2. mogę sprzedać swoje mobo i procka i kupić mobo 939 na AGPx8 oraz A64 3000 lub 3200+ - to wydatek na czysto ok 700

3. mogę się pokuścic o sprzedać mobo, procka i Asusa (jakiś 1000zł), kupić A64, Winchestera 3000/3200 i X800XL na PCI-Express. Do zapłaty ok 1400.

 

Co radzicie ? W czym wydajność w grach będzie najwyzsza ?

tia.

petrumi

1447990[/snapback]

pozazdroscic tego co masz, ja bym nic nie zmienial :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm tez bym rzucil sie na bramke nr3 ale zapieje troche w innej tonacji. a chodzi o to ze wina slabej wydajnosci nie zawsze lezy po stronie sprzetu. czasem same produkcje sa schrzanione przez co leci plynnosc dzialania :? badz indywidualny dobor sterownikow jest wymagany :(

ja na twoim miejscu zmienil bym lcd'ka :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SAVER

Sprzedaj mobo i procka i kup mobo s 939 i amd 64 3200+. A monitor sprzedaj , dołóz kasę co ci zostanie i kup większy np. 19". Grafę możesz w miarę funduszy wymienić nieco później.

A większy monitorek zapewnia więcej komfortu :)

 

 

Póki co nie ma wyraźnej różnicy w wydajności między standardem AGP a PCI-E , nie licząc trybu SLI(2 karty razem).

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...