Skocz do zawartości
Laska

HDD POMOCY ""Z 30 GB zrobiło sie 1,5 gb Znikły PA

Rekomendowane odpowiedzi

:( Kurde mam problema z DYSKIEM nie wiem co sie stało poprostu znikły mi partucje z dysku nie wiem co sie stało........mam tylko partycje C ( a Dyski D,E,F>>>>ZNIKŁY co jest to ja nie wiem ) z 30 GB zrobiło mi sie 1,5 gb POMÓZCIE MI BO JAK NIE TO !%GB MP3 Nara i GRY papa ...czekam na odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też gdy miałem kiedyś IBMa 30GB to mi poprostu znikły 2 partycje niestety nie udało się nic zrobić i trza było się pożegnać z mp3 filmami itd... i partycje od nowa robić. Spróbuj pójść do kumpla i zobacz czy u niego wykrywa może widows chwycił errora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak miałem odpal sobie patrition magic 7.0. Możliwe ze skasowalo ci litery dysków i dlatego sa ukryte ( 30 sek roboty ) jak nie zadziała to musisz sie zaopatryzc w jakis prog do odzyskiwania danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goraco polecam Easy Recovery. Mialem to samo o czym piszesz. Umnie tylko zniknela pratycja C i partycje zaczynaly sie od D :) Odzyskalem pliki na innego twardziela i pocielem dysk na nowo fdiskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jestescie przy ajbiemach to też opowiem swoj historie.

 

Pewnego pamietnego dnia kiedy ojciec strzaskal auto a ja wdeplem w shit zdechl mi mój 15 gigowy ibm

Dysk w biosie normalnie wykrywalo ale przy bootowaniu jakos tak dziwnie zgrzytal zanioslem go kumplowi i okazalo sie ze mial iles tam mega bedblockow na boot sektorze

 

co za pech!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...