Skocz do zawartości
DooDah

Gf 6800 Pcie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SAVER

A co ma plyta do SLI ?? i tak ten sam chipset i kontroler.

1458173[/snapback]

A to ma, że jak się przesiadasz z AGP na PCI-E to musisz zmienić płytę główną.

 

A tryb SLI obsługuje tylko i wyłącznie chipset Nforce4 SLI( a nie wersje Nforce4 czy Nforce4 Ultra).

 

A płyta na chipsecie Nforce4 SLI jest sporo droższa. A taką musiz mieć - jeśli chcesz wykorzystać SLI :)

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ty?? Sam jestem juz prawie po przesiadce. Tylko napisales "wypasna" wcale nikt nie musi kupowac (tak jak ja :D ) DFI SLI-D za ok 750zl... wystarczyc moze nie wypasny gigabyte za ok 550zl... Tylko o to mi chodzilo.

 

A tak wogole wiecie co to za uczucie miec plyte, proca i pamieci i nie moc nic z tym zrobic bo nie ma sie karty od durnego Komputronika? Czekam juz tydzien i nie moge sie nawet z nimi skontaktowac!! To juz jest lekka przesada. Jak mi do wtorku nie przysle to niech sie gryza w DUPE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam neta i nie moge pisac za duzo. Udalo mi sie wycisnac 450/950 przy temp 62 GPU w stresie i ambient cos chyba 39. Fajna karta:D moze wiecej ale musze pomyslec o jakims chlodzeniu. Na pamieciach moge do 1GHz ale juz sa arty, a rdzen tak do 470 ale sie 3dm zacina na chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam neta i nie moge pisac za duzo. Udalo mi sie wycisnac 450/950 przy temp 62 GPU w stresie i ambient cos chyba 39. Fajna karta:D moze wiecej ale musze pomyslec o jakims chlodzeniu. Na pamieciach moge do 1GHz ale juz sa arty, a rdzen tak do 470 ale sie 3dm zacina na chwile.

1473616[/snapback]

O to widze,że już masz kartę :) A czy udało ci się odblokować potoki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no co ty to jest NV41, ale nie narzekam. Mam ok 12,6k w 3DM2003. Tylko nie mam pojecia dlaczego w 2001 "tylko" 21K. Proca udalo mi sie podkrecic na 2750 na defaultowym napieciu, a po zmianach dochodze do 2850. Ogolnie udal mi sie sprzecik :D Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no co ty to jest NV41, ale nie narzekam. Mam ok 12,6k w 3DM2003. Tylko nie mam pojecia dlaczego w 2001 "tylko" 21K. Proca udalo mi sie podkrecic na 2750 na defaultowym napieciu, a po zmianach dochodze do 2850. Ogolnie udal mi sie sprzecik :D Pozdrawiam

1487553[/snapback]

Heh a jednak. Co do wyników to mamy podobnie. Ja mam tak:

2001 SE: 20601 pkt

2003: 10050

2005:3859

 

Mam Winchestera 3000+@3500( 2200 Mgz).

 

Swoją drogą to dziwne,że twoje wyniki różnią się tak nieznacznie od moich przy twoim CPU :blink:

 

Nie jestem fanem cyferek :lol: ale i tak nieco dziwne :)

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...