Skocz do zawartości
def3

Co Się Da Z Tym Zrobić

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam następujący problem. Chciałbym móc oglądać divx na nastepującym sprzecie: CEL466 z kartą graficzną PCI 4MB. Wiem karta ma troche mało pamięci - teraz jako tako divx'y chodzą ale niekiedy zacina się obraz. Dokupiłem Voodoo2 miro z wyjsciem TV - myślałem że ten akcelerator coś poprawi ale zachowuje się jakby go nie było. Proszę napiszcie co się da z tym zrobić - może jakoś kartę się da podkręcić??? S3 325 PCI 4MB??? moze jakies stery pod voodoo miroHISCORE2 3D DZIĘKI POZDRAWIM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość pamięci na karcie nie ma większego znaczenia, te 4 MB powinny wystarczyć. Ani V2 ani Virge nie mają wsparcia dla kompensacji ruchu i iDTC. Z tego co wiem, to mają ją dopiero Radeony od 8500 wzwyż. GeForce od bodajże modelu 2 obsługuje samą kompensację ruchu. Także jeśli nie chcesz wymieniać procka pomyśl chociaż o jakimś GF2MX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość pamięci na karcie nie ma większego znaczenia, te 4 MB powinny wystarczyć. Ani V2 ani Virge nie mają wsparcia dla kompensacji ruchu i iDTC. Z tego co wiem, to mają ją dopiero Radeony od 8500 wzwyż. GeForce od bodajże modelu 2 obsługuje samą kompensację ruchu. Także jeśli nie chcesz wymieniać procka pomyśl chociaż o jakimś GF2MX.

1451112[/snapback]

luk dzięki za odp. a powiedz czy można spróbować podkręcić sam procek na karcie grafiki??? da to coś???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam następujący problem. Chciałbym móc oglądać divx na nastepującym sprzecie: CEL466 z kartą graficzną PCI 4MB. Wiem karta ma troche mało pamięci - teraz jako tako divx'y chodzą ale niekiedy zacina się obraz. Dokupiłem Voodoo2 miro z wyjsciem TV - myślałem że ten akcelerator coś poprawi ale zachowuje się jakby go nie było. Proszę napiszcie co się da z tym zrobić - może jakoś kartę się da podkręcić??? S3 325 PCI 4MB??? moze jakies stery pod voodoo miroHISCORE2 3D DZIĘKI POZDRAWIM

1451064[/snapback]

 

spróbuj odtwarzać je za pomocą Cinemixa

 

www.cinemix.prv.pl

 

Wypalasz sobie płytkę bootowalną z tym programem i uruchamiasz go. Ma wszystkie kodeki,a na starym sprzęcie DivX się nie tnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już powiedziałem, żadna z twoich kart nie wspiera ani kompensacji ruchu ani iDTC, tak więc podkręcanie karty nic nie da. Przyspieszyć może conajwyżej podkręcenie Celerona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...