Skocz do zawartości
Pawelek69

Zacinki Mp3 Podczas Pisania Na Klawiaturze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam bardzo dziwny problem. Podczas pisania tekstu w dowolnym programie (Notepad, Word 2003, Firefox) i słuchaniu jednocześnie muzyki w mp3 zarówno w Winampie jak i Media Playerze 10 mam dziwne zacinki dźwięku. Zacinki pojawiają się podczas wpisywania liter, oraz podczas usuwania ich backspace, w ogóle podczas wciskania dowolnych klawiszy. Mam config taki jak w opisie. Do wszystkiego mam zainstalowane najnowsze sterowniki (karta dźwiękowa Realtek ALC650, Radeon 9550, płyta główna). Winampa też mam najnowszego. Przedtem może nie zwróciłem uwagi na ten problem i nie wiem czy wcześniej występował, ponieważ zazwyczaj jak piszę nie słucham muzy bo mnie rozprasza. Użycie procesora podczas trzymania wciśniętej dowolnej literki w notatniku wzrasta do 40%, a ja mam przecież Athlona 2400! Wszystko inne działa w systemie bez problemu. Nie mam wirusów. Co się dzieje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od czasu do czasu mam ten sam problem, byłbym wdzięczny za pomoc :) pzdr

1543812[/snapback]

Zdaje mi sie, ze pisalem juz jakis czas temu w jaki sposob rozwiazac taki problem... poszukajcie w moich postach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...