Skocz do zawartości
dymy

czym wyczyścić monitor?

Rekomendowane odpowiedzi

..czym pucować szkiełko w crt? pianką elektrostatyczną zostają cholerne smugi na tych z warstwą antyodblaskową i trzeba mocno pocierać coby wszystko zeszło. porażka. z drugiej strony nie wiem na ile detergenty mogą uszkodzić szybkę. więc czym najlepiej? a tak btw. czy ktoś bliżej umiałby scharakteryzować rodzaje powłok i ich oznaczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..czym pucować szkiełko w crt? pianką elektrostatyczną zostają cholerne smugi na tych z warstwą antyodblaskową i trzeba mocno pocierać coby wszystko zeszło. porażka. z drugiej strony nie wiem na ile detergenty mogą uszkodzić szybkę. więc czym najlepiej? a tak btw. czy ktoś bliżej umiałby scharakteryzować rodzaje powłok i ich oznaczenia?

Polaroid PolaClean - krotko - najlepszy srodek jaki uzywalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys kupiłem w Empiku wynalazek danego BASF.

Na etykiecie było, że mozna tym czyścić różne sprzęty biurowe, min. monitory.

przejachałem taką chusteczką po monitorze i..... plamy były masakryczne :x

Teraz używam środka od Pani Krysi (thx), naszej sprzątaczki z Polibudy i jest THE BEST

Psyknołem takim rozpylaczem jak do szyb, potem przetarłem zwykłą gazetą (tak, tak!) i idealnie czysty, zero plam, czy jakichkolwiek oznak że uszkodziłem powłokę antystatyczną czy refleksyjną.

Muszę wykombinować tego specyfiku więcej.

jakby co to podrzuce jego nazwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys kupiłem w Empiku wynalazek danego BASF.

Na etykiecie było, że mozna tym czyścić różne sprzęty biurowe, min. monitory.

przejachałem taką chusteczką po monitorze i..... plamy były masakryczne :x  

[...]

:arrow: tez kiedys zakupilem takie sciereczki i efekt byl ten sam - okropne plamy. teraz do czyszczenia monitora uzywam miekkiej, suchej szmatki, a na samo 'szklo' po prostu chucham :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak czyscisz to monitor wlaczony czy wylaczony? musi byc wylaczony i najlepiej coby powierzchnia ktora trzesz byla zimna - wtedy nie ma smug.. wiec najlepiej wylacz poczekaj jakis czas i wtedy wycieraj [jak robiles to przy wlaczonym monitorze to dopiero jestes gosc ;) ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys kupiłem w Empiku wynalazek danego BASF.

Na etykiecie było, że mozna tym czyścić różne sprzęty biurowe, min. monitory.

przejachałem taką chusteczką po monitorze i..... plamy były masakryczne :x  

Teraz używam środka od Pani Krysi (thx), naszej sprzątaczki z Polibudy i jest THE BEST

Psyknołem takim rozpylaczem jak do szyb, potem przetarłem zwykłą gazetą (tak, tak!) i idealnie czysty, zero plam, czy jakichkolwiek oznak że uszkodziłem powłokę antystatyczną czy refleksyjną.

Muszę wykombinować tego specyfiku więcej.

jakby co to podrzuce jego nazwę.

A nie szkoda Ci monitora?? heh :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna wiedziec dlaczego nazywasz go samobójca ?? Ja tak robie od dłuższego czasu i to najlepszy sposób. Do obudowy polecam Cif :D

Może on poprostu nie skumal, ze to jest w AJAX w plynie specjalny do szyb ??? Moze poprostu pomyslal ze to ten AJAX w proszku :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...