Skocz do zawartości
pałeł

Historia Pewnego Fiata

Rekomendowane odpowiedzi

Za to ja w tym wątku musze pochwalić mechl!na. Ta moja nagrzewnica z fiata, którą od niego kupiłem, jest poprostu idealnie czysta. Nic z niej nie wyleciało, jak podłączyłem do beta wersji WC na parapecie.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacząłem wydłubywać ten klej wczoraj w nocy i co dziś ujrzałem?

 

Dołączona grafika

ale nic to

 

zacząłem otwierać, fotki mówią same za siebie

 

Dołączona grafika

wszystkie części składowe z nagrzewnicy

 

Dołączona grafika

inny widok

 

Dołączona grafika

zbiorniki od środka

 

Dołączona grafika

widok na kanały

 

Dołączona grafika

raz jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pałeł mam prosbe, jak juz doczyscisz to dasz dokladne fotki tego: http://img179.echo.cx/img179/229/dscf19213nn.jpg ? bo wlasnie mam w takim stanie (stanie czesciowym nie wygladowym) i nie wiem jak gleboko mam to czyscic cuz do metalowego-zlotego czy zostawic to szare zeby sie nie rozszczelnilo. prosilbym duze fotki zzoomowane bo ja glupi i dwu-leworeczny i nie chce niczego zepsuc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAZIR nie ma sie co bać, mam druga z nagrzewnicy która skracam :P

zresztą widać ją na zdjęciu :]

 

Dołączona grafika

zacząłem usuwać kamień i ten syf, z dwóch stron nazbierało sie tego dwie duże łyżki stołowe

8 kanałów całkowicie nie drożnych było, teraz sa przepchane

a syfu w kanałach co niemiara

 

Dołączona grafika

oto co wydobywam z kanałów ta pierońska maź czyszczenia jeszcze od groma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozna nazwac taka nagrzewnice "wyczyszczona i odkamieniona"?

przeciez to normalnie pod paragraf podpada (rekojmia - towar niezgodny z opisem/ukryta wada o ktorej sprzedawca wiedzial)

Pałeł wystaw jakas chlodniczke na allegro ze zdjeciami tej niby "wyczyszczonej" dla porownania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kalwero i mitusm to gwarancja zasyfionych nagrzewnic :P

 

Fajne hasło reklamowe...

 

 

Albo pogromca...twojej pompki :P Pare paproszków wyłynie i po wirniku :P

 

 

 

Pałeł i pamietaj 1 sztuke już gdzieś tam trzymaj w szafie dla mnie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pałeł wystaw jakas chlodniczke na allegro ze zdjeciami tej niby "wyczyszczonej" dla porownania.

1507850[/snapback]

chyba sobie konto założę i będę i proponował wszystkim użytkownikom allegro poprawę ich "czyściutkich i odkamienionych" nagrzewnic :lol: roboty mi na pewno nie braknie

 

Pałeł i pamietaj 1 sztuke już gdzieś tam trzymaj w szafie dla mnie  :wink:

1508278[/snapback]

pamiętam i o tobie tomcat99 :wink:

 

Te nagrzewice to istne szambo

1508254[/snapback]

jeżeli weźmiesz pod uwagę że to było czyszczone to na pewno masz racje miałem czyściejsze prosto ze szrotu, ale jeżeli to traktujesz jako szrotówke to powiem ci że podobnie wygada każda, no akurat ta przerasta wszystko co widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej to znowu ja

pare postów wyżej jest zdjęcie pucowanej nagrzewnicy, takie w trakcie, taka wstępnie doczyszczona miedzy kanałami

 

Dołączona grafika

teraz macie całą doczyszczoną, łąda leży na tej co jest w rozliczeniu ciekawe jak będzie wyglądać tamta :D

 

Dołączona grafika

tu jeszcze inne ujecie, widać dwie łady i kurce które podesłał mi tilit do reza (tilit dzieki) dekiel ma wypolerowana tylko jedną stronę co by było widać różnicę

 

Dołączona grafika

dekle z wkręconymi króćcami

 

Dołączona grafika

z innej strony

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

no jeszcze takie dwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pałeł mozesz powiedziec/pokazac jakim narzedziem czyscic miejsca miedzy lamelami?(tam gdzie woda wplywa ;] )

1509418[/snapback]

topik długi nie jest, przeczytaj zachęcam, na pierwszej stronie jest odpowiedz, ale jeśli ci sie nie chce, to napisze raz jeszcze

kamienie do dremla taki 3mm szeroki i tarcza o podobnej szerokości

Edytowane przez pałeł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za fotki juz wiem wszystko co chcialem wiedziec.

1509553[/snapback]

niema za co mam nadziej że pomogłem

 

 

 

Dołączona grafika

zbiornik został już całkowicie poprawiony najwięcej było problemu z lakierem i bokami

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

tak teraz wygląda w środku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy co z moimi nagrzewnicami które zamówiłem w czerwcu 2005 roku wysłałem pałełowi kase 70 zł zaliczke i ani nagrzewnic ani kasy nie widac mineło juz 7 miesiecy i zero kontaktu z pałełem <_< <_< <_< :mur: :mur: :mur:

Edytowane przez Kosiarz_1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy co z moimi nagrzewnicami które zamówiłem w czerwcu 2005 roku wysłałem pałełowi kase 70 zł zaliczke i ani nagrzewnic ani kasy nie widac mineło juz 7 miesiecy i zero kontaktu z pałełem <_< <_< <_< :mur: :mur: :mur:

ja w czerwcu 2 nagrzewnice i kase mu wyslalem, i cisza :mur: ale za wygrana nie dam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w czerwcu 2 nagrzewnice i kase mu wyslalem, i cisza :mur: ale za wygrana nie dam :]

No on był cały czas na gadu i puzniej napisał ze jedzie na delegacje gdzies tam na dwa tygodnie i dwa tygodnie sie do lutego przeciagly :mur: :mur:

Edytowane przez Kosiarz_1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No on był cały czas na gadu i puzniej napisał ze jedzie na delegacje gdzies tam na dwa tygodnie i dwa tygodnie sie do lutego przeciagly :mur: :mur:

kupiliscie te same nagrzewki i teraz biedak nie wie komu jes wysłac :D to dopiero dylemat ;)

 

co zamierzacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...