Skocz do zawartości
pałeł

Historia Pewnego Fiata

Rekomendowane odpowiedzi

Pałeł:

Ostatnio aktywny Wczoraj, 12:55

 

Jakiś problem z kontaktem? Odzywał sie wogole do was, czy nic?

Może zapomniał :)

o to chodzi ze sie nie odzywa wogole

 

kszonek: ja mu wyslalem 2 nagrzewnice do zrobienia a nie kupilem cos od niego, chociaz sam sie zobowiazal pomiedzy delegacjami ze mi je odesle nie zrobione (za moja zgoda) i ciach!a dalej ich nie widze, jeszcze obiecal ze da mala niespodzianke do paczki -> jak ta niespodzianka mialo byc jej nie dostarczenie to ja podziekuje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj w swoim czasie też sporo nz pałełem na gg przegadałem... też sie umówiłem na fiacika ...ale jak widać na szczęście nic nie finalizowałem jeszcze...

 

 

misiowi15go też naobiecywał w swoim czasei to i owo u zaprzyjażnionego frezera.. potem gdzieś niby pojechał do roboty do Niemiec czy coś na miecha czy 2 i gościa wcieło...

 

 

Widze,zę paru osobom nawet kase wisi... Szkoda, wydawał sie naprawde sympatyczny i zyczliwy... Niestety jak widać pozory mogą mylic, no bo jak mineło 7 miechów to raczej nie mozna powiedzieć,ze Pałeł fer sie zachował...

Tylko kurde robić przekręt na 70zl to dla pracujacej osoby raczej są małe pieniądze....

 

Zobaczymy mozę jeszcze sie pojawi i co nieco wytłumaczy... oby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja z nim gadałem na gg chyba z miesiac był cały czas dostepny mówił mi cały cas ze mi ja zrobi tylko ze najpierw dla ryby musi zrobic

Najgorsze w tym wszystkim jest to ze od kumpla tez wziołem bułe bo tez chciał jedna w sumie zamówiłem dwie wysłałem mu zaliczke mówie uczciwy koles a tu taka lipa ale cóż kumpel był wyrozumiały i powiedzlał ze jak mu 70 wysłałem to mam od jego 100 odjac 35 i dac mu tylko 60 chociarz dla mnie to i tak duzo jestm tylko zwykłym uczniem i 70 stracic toi duzo trche za to mogłem miec spokojnie np blok na NB albo cos takiego :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja z nim gadałem na gg chyba z miesiac był cały czas dostepny mówił mi cały cas ze mi ja zrobi tylko ze najpierw dla ryby musi zrobic

Najgorsze w tym wszystkim jest to ze od kumpla tez wziołem bułe bo tez chciał jedna w sumie zamówiłem dwie wysłałem mu zaliczke mówie uczciwy koles a tu taka lipa ale cóż kumpel był wyrozumiały i powiedzlał ze jak mu 70 wysłałem to mam od jego 100 odjac 35 i dac mu tylko 60 chociarz dla mnie to i tak duzo jestm tylko zwykłym uczniem i 70 stracic toi duzo trche za to mogłem miec spokojnie np blok na NB albo cos takiego :mur: :mur:

dlatego ja jak potrzebowałem nagrzewnice to jedziłem na szrot i po zepsuciu dwoch w koncu sobie zrobiłem :D a koszty mnie wyniosły tyle co za jedna od kogos, ale nowe umiejetnosci, sprzet na pozniej i satysfakcja ze swoje ;)

 

ciekawe czy pałeł sie tu wypowie <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no fakt dawno sie nie odzywal, ale to do niego niepodobne.

Chlodnice mi zrobil, pozniej podsylalem mu plexe na dno i wieczko reza do nagwintowania otworow.Z kolei ja mu zalatwialem zlaczki i rure z plexy.Zawsze zadnych problemow nie bylo.Nawet jak w rozliczeniach wyszlo ze mu za duzo o jakies kilka zlotych przelalem to mi w paczce z chlodnica przeslal.

Poza tym dla kilkudziesieciu zlotych??

Moze jakis (tfu tfu odpukac) wypadek losowy?

 

Spojrzalem w konnekta....

"Ostatnio aktywny: 18 grudzień 2005 14:39:35"

Edytowane przez [TiLt]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym go bronil ale jak ma ustawione automatyczne logowanie to kazdy kto z jego kompa wlaczy tweaka (a moze go miec np ustawionego jako strona glowna) automatycznie pokazuje ostatnia aktywnosc palela czym zwodzi nas... :wink:

 

Skoro mial miec jakas delegacje/wyjazd do pracy to moze rzeczywiscie jest tak pochloniety , ze tweaka nie odwiedza... Nie zmienia to jednak faktu , ze nie widze takiej mozliwosci aby nawet na 5minnie mogl wejsc na neta i wyjasnic wszystkim ocb...

Edytowane przez Heat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym go bronil ale jak ma ustawione automatyczne logowanie to kazdy kto z jego kompa wlaczy tweaka (a moze go miec np ustawionego jako strona glowna) automatycznie pokazuje ostatnia aktywnosc palela czym zwodzi nas... :wink:

 

Skoro mial miec jakas delegacje/wyjazd do pracy to moze rzeczywiscie jest tak pochloniety , ze tweaka nie odwiedza... Nie zmienia to jednak faktu , ze nie widze takiej mozliwosci aby nawet na 5minnie mogl wejsc na neta i wyjasnic wszystkim ocb...

 

http://forum.purepc.pl/index.php?act=Searc...sult_type=posts

 

mysle ze moze byc to prawda bo nie pisuje postow "jakis czas"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od Pawła już dosyć dawno temu dostałem mase starego sprzętu :) fajne radiatorki za pare zł też u niego nabyłem.

 

Także z Pawłem robiliśme obławe na Dallasy... :)

 

Ostatnio też chciałem do niego zagadać w sprawie parowników, ale go nie ma od dłuższego czasu...

 

Wydaje mi sie że jakiś przypadek losowy, bo dla takiej kasy to przecież... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystko sie wyjaśniło odpisął na PW

wiem pamietam o twojich piniazkach było to 70 dych jak mi dasz numer konta to ci zaraz wysle ja wsumie nawet niema czasu dla siebie jezdze non stop od poł roku po budowach i w domu to jestem raz na miecha a nawet zadziej niezmiernie mi przykro ze tak wyszło

wsumie toa nawet niema jak ci sie usprawiedliwic arbaith maach frai podobno ale czy napewno pzrez godzine jeszcze jestem w kafejce jak cos dawaj zanć a kase zaraz ci wysle w ciagu godziny

Edytowane przez Kosiarz_1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to fajnie, bo mi na 2 pw nie odpisal, jak dla mnie to dalej on kreci

Mi napisał własnie ze chce nr konta i teraz mi napisał drugie PW ze jeszcze imie i nazwisko czekam na przelew zobaczymy co bedzie <_< <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi napisał własnie ze chce nr konta i teraz mi napisał drugie PW ze jeszcze imie i nazwisko czekam na przelew zobaczymy co bedzie <_< <_<

dowiedz sie jeszcze o nr telefonu, ew co z moja sprawa chce zrobic, ew powiedz ze ryba sie "lekko" niecierpliwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zrobiliscie z tego afere...a dlaczego nie mozecie poprostu zrozumiec, ze dla niektorych praca zawodowa jest milion razy wazniejsza niz robienie jakichs nagrzewnic

 

zreszta dopatrywanie sie wszedzie oszustwa i kradziezy jest conajmniej smutne

Edytowane przez gaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....dlaczego nie mozecie poprostu zrozumiec, ze dla niektorych praca zawodowa jest milion razy wazniejsza niz robienie jakichs nagrzewnic....

Z tym sie nie zgadzam .... co ma piernik do wiatraka. Praca zawodowa bla bla bla! Jak sie ktoś z kimś umawia, daje kase itp. to to jest tak samo ważne jak praca zawodowa. Nie ma to tamto, mając do czynienia z dorosłymi ludzmi trzeba takie spraway brac bardziej poważnie, tym bardziej jeżeli chodzi tu o pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zrobiliscie z tego afere...a dlaczego nie mozecie poprostu zrozumiec, ze dla niektorych praca zawodowa jest milion razy wazniejsza niz robienie jakichs nagrzewnic

 

zreszta dopatrywanie sie wszedzie oszustwa i kradziezy jest conajmniej smutne

sluchaj to byly moje nagrzewnice, i moje pieniadze, dlatego mnie to irytowalo

 

 

upgrate -> Palel chociaz oddal pieniadze, wsadzil je pomiedzy folie bombelkowa i jej nie widzialem, a juz mialem te gazety z paczki wywalic :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawa forma przekau kasy...miałeś fuksa bo kasa do kosza by trafiła..dosłownie :wink:

 

 

Wsio sie dobrze skończyło szkdoa,zę tak pużno...

Troche brakuje mi obecnosci pałeła- jego rozdęte przy testowaniu fiaty i kanały na lustro... B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oszust i złodije sie odzzywa

 

tyle tylkoz e jkims dziwnym trafem zadne wiadomosciz tweakka nie odchodziły

 

usprawiedliwac to i tak sie niema po co i tak kazdy ma swoje zdanie juz wyrobione

 

ostnie 7 miechów to tułaczka po polce ale kogo to opchodi racja absolutna

 

tylko brachol wiedizł co jest miejwiecej co i dal kogo braciak maił ryba wysłąc ci nagrzewki ale załapł kontrakt w angli i wy[ciach!]lił w długa a ngrzewki lezały

 

lezały lezały a mnie domu nie budziet

 

przez te budowy i pogon za kasa rozeszłem sie z kobieta z ktura byłem 5 lat ale tze to nie powino nikogo obchodzic bo poco mój problem ale [ciach!] ale jest kolejny powod do tego co by wypic -wodka i kumple to dobre lekarstwoa

 

oczywiscie bediecie mówic ze to chodi o wasze pinaidze trudnoa le taka kase jak za nagzrewke to ma za szychte bez problemu wiec bym sie raczej nie lakomil

ale i tak wice sami jak jest

gaz ty chyba masz racje jezeli wyciagam pod 3 k miesiecznie toz abrdo nie fikam bo jest tylko jediesz na budowe tam a tam i pakuje sie do busa i wypierdalm o podban robote trudna ja sie nie dziwie wam wcale

dobra koncze bo mnie juz a gorzał ponieweira i mi sie [ciach!]lia klawisze

 

od wudki rozum krutki

ile bdede w domu niewiem

ale mozcie mie opierdlac jak checiei ja wytrzewwieje to pewniejeszcze co napisz e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...