Skocz do zawartości
Piotr K

Opóźnienie czasowe miedzy otworzeniem oczu a włączeniem komp

Kiedy rano wlaczasz komputer?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Kiedy rano wlaczasz komputer?

    • Jest to pierwsza rzecz jaka robie po otworzeniu oczu
      5
    • Jest to pierwsza rzecz jaka robie po zwleczeniu sie z lozka
      10
    • Ja wogule nie wylaczam kompa na noc
      13
    • Rano niemam czasu wlaczyc kompa
      7
    • Odruchowo przez sen
      1
    • Po sniadaniu
      4


Rekomendowane odpowiedzi

jak sie cos sciaga to 24h :)

ale ze komp stoi w neutralnum pomieszczeniu [nikt tu nie spi] to rano nie mam czasu - [o ku*** juz 7:20 trza do szkoly ;) ] a takto to zaraz po powrocie ze szkolki to siadam do juz wlaczonego kompa [pod warunkiem ze w nocy sie cos sciagalo :]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm co do odpowiedzi przy sniadaniu to chyba podchodzi pod odpowiedz nr... no tak o tym nie pomyslalem... ale mysle ze mozna to podciagnac pod "po zwleczeniu sie z lozka.

 

Hmmm... wyglada ze wszyscy jestesmy nalogowcami. Dla podniesienia na duchu cytat z chipa:

Japońscy naukowcy udokumentowali to, co każdy użytkownik komputera nieraz odczuł na własnej skórze: dłuższe przesiadywanie przed ekranem peceta odbiera siłę, energię oraz motywację do pracy. Podczas trzyletnich badań ponad 25 tysięcy pracowników okazało się bowiem, że ci wystawieni na ciągłe działanie komputera częściej skarżyli się na ból wywołany nadwerężeniem oczu i barków oraz popadali w letarg, natomiast przesiadywanie przy komputerze dłużej niż 4-5 godzin dziennie wzmaga stres i problemy ze snem. Doktor Tetsuya Nakazawa twierdzi także, że przemęczeni pracownicy niechętnie chodzą do pracy i gorzej układa im się współpraca z kolegami.

Oprócz wspomnianego limitu "ekranogodzin" dla zaburzeń umysłowych Japończykom nie udało się znaleźć progu czasowego, powyżej którego pojawiają się objawy związane z bólem. Naukowcy wzywają do dokładniejszego zbadania tego zagadnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

U mnie to wyglada tak ze jak kompa zalaczam przed wszystkim (zeby mi sie system zaladowal jak wyjde z lazienki).

Robię dokładnie tak samo :) Jeszcze jak myję zęby to podchodze nacisnąc klawisz outlook express i sprawdzam poczte, ew zmieniam status na GG. Jak mam coś ciekawego do ściągnięcia to zostawiam na noc, ale wtedy przestwiam na 600Mhz, zmniejszam napięcia oraz zwalniam wentylatory - bo nie lubie hałasu (obudowa bardzo solidnie wytłumiona).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...