Jump to content

Mutos

Stały użytkownik
 • Content Count

  2141
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Mutos

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday 12/21/1982

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://www.hpi.pl/
 • GG
  3218052

Profile Information

 • Skąd
  Łódź
 • Zainteresowania
  fotografia, cm, heavy metal, ja sam i '59 IMPALA

Recent Profile Visitors

2651 profile views
 1. 1.User. Siedzi przed komputerem od czasu do czasu, wpisuje jedno słowo na minutę, potrafi przepisać krótkie programy w BASICu, poraża go bateryjka 9V i nie interesują go żadne książki, bo i tak ich nie rozumie. 2.Student informatyki. Traktuje komputer jako hobby, wpisuje 10 słów na minutę, potrafi z pomocą podręcznika napisać krótkie programy w Pascalu, umie wymienić baterie w kalkulatorze i wie, że są książki. 3.Informatyk. Spędza cały czas pracy i wszystkie przerwy przed komputerem, wpisuje 5 znaków na sekundę, zna doskonale Pascal i BASIC, drutuje bezpieczniki i wie, gdzie w bibliotece
 2. A kto Ci powiedział, że te paczki opuszczają sortownie w normalny sposób? Nie są wogóle rejestrowane. W sortowniach pracują ludzie "z łapanki". Co jakiś czas jak ginie za dużo paczek robią naloty, kontrole, wychodzi prawda i lecą ludziki z pracy. Poczta przyjmuje nowych i za jakiś czas sytuacja się powtarza.
 3. Heee, na sortowniach rżną jak trzeba :) Życzę powodzenia w reklamacji :)
 4. Tak od siebie dodam jeszcze prawo Ohma: I=U/R Czyli prąd jest wprost proporcjonalny do napięcia i odwrotnie proporcjonalny do wartości obciążenia.
 5. Zwłaszcza w drukace, która ma stałą głowicę. Jeżeli wielokrotne czyszczeni nie pomaga to może się okazać konieczna zmiana głowicy drukującej.
 6. http://www.digart.pl/index.php?digart_language=polski -serwis i galerie wirtualnych twórców "sztuki" https://www.mbank.com.pl -trzeba się zalogować i zapłakać (bank) http://www.rockmetalshop.pl/ -sklep internetowy dla metali http://www.ironhorse.lodz.pl/ -moja ulubiona knajpa http://www.cartoontrabant.pl/ -strona miłośników jedynej słusznej marki samochodów http://www.antyradio.pl/warszawa/ -fajne radio, transmisja w necie ale ciężkawo się wbić http://rrltdco.8up.org/ -różne śmieszne rzeczy No to kilka wybrałem ;]
 7. http://www.cekie.krakow.pl/oboz_plaszow/?s=foto_a_1 http://www.izrael.badacz.org/zydzi_w_polsc...otogaleria.html Więcej mi się nie chce szukać.
 8. Termometry podczerwienne są powszechnie stosowane w modelarstwie. Koszt takiego urządzenia to około 130 zł ;]
 9. Robiłem coś takiego z poziomu sterownika drukarki. Nie chce ukrywać, że efekt był badziewny. Polecam poszukać jakoegoś taniego plotera/riso i zlecieć coś takiego. Ja za A1 wyplotu płaciłem jakieś 30 zł tak więc koszt nie zabija.
 10. Owszem, ale mBank ma też takie coś ja hasła SMS. Zero haseł, zero tokenów.
 11. Ja tak po prawdzie to wolałbym któregoś z tych :) Lata podobne ;]
 12. No. A do tego szklane drzwi, ryczący wydech i garnitur w trzy paski :lol: :lol:
 13. Kaeres -> BMW i Mercedesy niestety również służą do pokazania się przed sąsiadami. Akurat te dwie marki stały się dla mnie i dla wielu moich znajomych symbolem snobizmu. A szkoda bo do dobre auta.
 14. Wiem o tym. Ale nigdy mi jeszcze nie wyszło mniej na 95 - może to zwykły zbieg okoliczności.
 15. COBRA -> Co do niepełnego spalania to nie ukrywam, że mogę się mylić. Jednak przy zachowaniu takiego samego (na tyle na ile jest to oczywiście możliwe) stylu jazdy, przy tym samym obciążeniu, i warunkach drogowych zauważyłem, że spalanie na 98 jest ok 0.5 - 0.6 l/100km mniejsze niż przy 95. Może to zbieg okoliczności ale gdy tylko najdzie mnie na taki eksperyment to się potwierdza.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.