Skocz do zawartości
Pure

Outcast

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tą gre ale chciałbym pograć w wyzszych rozdzielczościach niz 512x384

mój sprzecik napewno je uciągnie.

czy znacie jakieś patche lub mody ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

a oczym jest ta gra,? kiedys o niej slyszalem ale pozniej tez nie moglem spotkac.

Edytowane przez wortigern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys nawet mialem demko tej gry.

Faktycznie nie dalo sie nigdzie tej gry zalatwic.

A juz o PL wersji nawet nie moglismy snic.

Na GameOne kiedys widzialem prezentacje oraz recenzje tej gry i wyszla swietnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się nie dało, mam ją - 2cd zajmuje :)

1469630[/snapback]

Także miałem, nawet foliowaną wersję :) Sprzedałem za 3xtyle co kupiłem z powodu że w polsce była nie do dostania i pozatym miałem za słaby sprzęt :( Gdzieś krąży po necie patch, nawet na którymś CD-Action był!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ta gra zupełnie nie przypadkła do gustu. Grafika fatalna ( jak ktoś grał w Delta Force 1 czy Comanche wie, o co chodzi), bohater to jakiś 40-to letni pijaczek- żołnierz, npc to janej jakieś dziwne swory :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam Outcast nigdy nie wykorzystywal akceleracji sprzetowej. Wszystkie efekty; odbicia na wodzie, cienie, efekty soczewek byly liczone softwarowo (nie bylo akceleratorow ktore by takie efekty wygenerowaly). Programisci nie przewidzieli ustawienia wiekszych rozdzialek bo po prostu nie bylo takiego kompa na swiecie ktory by to uciagnal. Stwierdzenie ze grafika jest fatalna jest calkowicie nie na miejscu. Gdy sie ona pojawila to wszystkie inne gry chodzily na directx 6 a o takiej grafice jak w tej grze nikomu sie nawet nie snilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie grafa jest genilna :) woda wygląda prawie tak ładnie jak dzisiejsza przy wykorzystaniu pixel shaderów (a w tedy niebyło czagoś takiego)

Może ktoś z was poszukałby patcha jak ma do wyższych rozdziałek bo grA jest warta

a obecnie mozna dostać ją moze na sieciach p2p :rolleyes: B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos spotkal sie z jakimis solucjami do tej gry. Przez pierwsze pol godziny gralem bez napisow i troche sie zagubilem ^^.

 

PS. Nareszcie dorwalem ta gre. Jest po prostu miodna, ta grafika, ten dzwiek, ta muuuuzyka. Prosze wszystkich, ktorzy maja jakies pojecie o tej gierce o kontakt ^^, ewentualnie zarzucenie jakimis linkami

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gra jest rzeczywiscie wspaniała (mimo upływu lat). Najważnejszy w niej jest KLIMAT (hard SF) i jeżeli tylko przymknie sie oko na starawą już grafike (choć mimo to niezłą) to jedna z najleprzych gier w swej klasie TPP action/adventure. Jeszcze do nie dawna dało się ją ściągnąc z Trygames.com w wersji 40minutowego triala. Nie trzeba było wiele wysiłku by... przejść ją całą ;). Ostatnio Trygames się jednak wycwanił i te lepsze tytuły sprzedaje bez możliwości ściągnięcia triala. Ściągneli niestety też linka do triala dla Outcasta (mnie sie jescze udało ;).

Gry już niestety w sklepach nie dostaniecie, Trygame nie sprzedaje tej gry w Polsce, a na torrencie też jej chyba nie ma.

Wielka to szkoda, może za jakiś czas stanie się abadonware i będzie ją można ściągnąć legalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za link mortex,

 

gre udalo mi sie juz zainstalowac. Szkoda ze HQ Patch jest tylko dla wersji zakupionych na gog.com. Gra w rozdz. 512xXXX dalej urzeka, ale na 24" tworza sie juz czarne paski przy krawedziach monitora (dobrze ze chociaz obraz jest wycentrowany). Z HQ patchem gre mozna odpalic w rozdz. rzedu 1280x(4:3 i opcja 16:9 - ktora dziala jak jej sie spodoba). Az sie zastanawiam czy nie skusic sie na wersje z gog.com i zobaczyc ten mega dobry kawał gry w wiekszej rozdzielczosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, nawet próbowałem pograc, ale po prostu nie przyciągneło mnie to do monitora. Może dlatego, że z racji, iż to jest sequel, a ja nie uko.ńczyłem nigdy jedynki. Próbuje zakupic gre z GOG'a ale cos mi nie wychodzi. Moze to jakis znak ;>. Tak dla pewnosci powiedz mi mortex, czy probowales grac na wersji z GOGa z HD patchem. Wszystko dziala jak nalezy? Gra skaluje rozmiar ekranu prawidlowo (w sensie ze przy np rodz. 4:3 sa tylko czarne paski po bokach an panoramie?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w wersję GOG z tym patchem i nie miałem prawie żadnych problemów. Co do panoram nie wypowiem sie, bo do tej pory używam 17 Crt. Przejrzyj dokładnie tamten temat na GOGu i zobacz na Youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wersja GOG. Gra instaluje sie bez problemow. Ale jak ja wlaczam to uruchamia sie intro, nastepna wracamy do menu w ktorym daje new game i zima. Gra nie startuje. Probujac wlaczyc gre z aplikacji launcher pokazuje sie na pasku jakis outcast ale nie da sie go znaxymalizowac. Nie znalazlem podobnego problemu na GOG forum. Hmmm Po wgraniu patcha V3 rowniez taka sama sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, gra sie swietnie. Patch HD dziala, ale jak zobaczylem jak gra chodzi an rozdz. 1280 to prawie spadlem z krzesla. Rozsadna rozdzielczosc na ktorej moge grac to 1024x768. Gra i tak warta wydania 5$ bo na wiekszym monitorze rozdz. 5xx X xxx jest po prostu zbyt mala, tworza sie procz tego czarne pasy przy poziomych krawedziach monitora. Dodatkowo jest troche tweakow do plikow .ini, ktore poprawiaja DOF i widok postaci na daleka odleglosc. W calosci robi to bardzo dobre wrazenie. Polecam i wracam do gry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...