Skocz do zawartości
snorri

Pad Firmy Manta!

Rekomendowane odpowiedzi

hallo!

 

Dosc sporo pogrywam w PES4 i mysle ostatnio nad zakupem PADa. widzialem w Media pady firmy Manta, wygladaja solidnie, nie sa bardzo drogie, no ale chcialbym sie was zapytac czy macie jakies doswiadczenia z ich trwaloscia i funkcjonalnoscia...

 

czekam na dobre odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem raz mante i wiecej tego nie kupie - nie wytrzymuje ostrego mlocenia :)

 

Zamiast oryginalnego Dual Shocka, ktory notabene jest strasznym badziewiem jesli chodzi o wykonanie, polecam pady Logitecha do PS2 - Action Controller i Extreme Action Controller. Ksztalt i funkcje maja takie same, roznia sie wykonczeniem (Extreme jest wykladany skora i z troche lepszego plastiku jest zrobiony).

 

Ach, zapomnialbym: Oba Logitechy sa tansze od oryginalnego DS (szczegolnie Action Controller, kosztujacy ok. 80-90 zeta).

 

Bardzo dobrze wykonane sa tez pady Logic3, tyle ze niestety producent stwierdzil ze fajnym pomyslem bedzie przezroczysta obudowa i diody w srodku :?

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem sporo padow w zyciu i za najlepsze uwazam produkty logitecha. trwale, wygodne i ergonomiczne (mozesz je tak skonfigurowac, ze pojda z kazda gra - bez roznicy czy ma zaimplementowana wspolprace z padem czy nie)

 

mam tez tego dualszoka od manty. po krotkim czasie od zakupu lewa gałka zaczęła nieprzyjemnie się blokować i skrzypiec... no i brak jakiejkolwiek mozliwosci konfiguracji. za przemawia spora ilosc przyciskow, nawet niezle wykonanie no i cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja mam takiego http://www.manta.com.pl/produkty.php?id=1093〈=pl nie jest on taki zły działa i tyle ale imo i tak najlepiej kupić orginalnego dualshocka od sony i na przejściówke go walnąć

Mam ten sam bardzo dobry pad , mój brachol tłucze na nim codziennie od pół roku w PESa i na razie żadnych awarii nie było , pad wygodny lekki , za tą cenę jak dla mnie bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie zamowilem sobie tego MM807 Universal Dual Shock 2 PS2/PC USB i jak dobrze pojdzie to jutro do mnie przyjdzie ;) Szukalem czegos w cenie 60-80zl i mysle, ze za taka kaske to niezly wybor. Zreszta jutro lub najpozniej pojutrze sie okaze jak sprawuje sie podczas gry w PES4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam własnie problem z tym padem MM807 Universal Dual Shock 2 PS2/PC USB przed tym jak padła płyta wszystko działało i go wykrywało gdy kupiłem nową to w kontrolerach gier widzi go tylko jak podłącze do USB i to tak z 30 sekund puzniej znika nie sestem pewny czy to nie jest problem ze sterownikami do usb 2.0 poniewaz na płycie się takowe znajdują ale gdy chce je zainstalowac to wyskakuje zeby się połączyc z stroną microsoftu klikne tak to cos sciąga ale po restarcie dalej nic nie działa . ! :) miał kto taki problem ? myslałem ze to pad jest walnięty a skoro był na gwarancji to go wymieniłem na nowy i jest tak samo !! mam windowsa xp płyta główna to Asrock :( athlona 2.4

Edytowane przez Kudi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam własnie problem z tym padem  MM807 Universal Dual Shock 2 PS2/PC USB przed tym jak padłą płyta wszystko działało i go wykrywało gdy kupiłem nową to w kontrolerach gier widzi go tylko jak podłącze do USB i to tak z 30 sekund puzniej znika nie sestem pewny czy to nie jest problem ze sterownikami do usb  2.0  poniewaz na płycie się takowe znajdują ale gdy chce je zainstalowac to wyskakuje zeby się połączyc z stroną microsoftu klikne tak to cos sciąga ale po restarcie dalej nic nie działa . ! :) miał kto taki problem ? myslałem ze to pad jest walnięty a skoro był na gwarancji to go wymieniłem na  nowy i jest tak samo !! mam windowsa xp płyta główna to Asrock :(  athlona 2.4

1685606[/snapback]

Ściągnij i zainstaluj Service Pack 2. Tam już jest zawarta poprawka do USB 2.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj tego włąsnie pada MM807 Universal Dual Shock 2 PS2/PC USB. I mam problem. Po zainstalowaniu wykrywa go jako double vibration controller 3 więc raczej prawidłowo. Jednak System widzi pada, ale nic nie działa. Na ekranie sterowników nie mogę poruszać ani krzyżykami ani nie widać dzaiania przycisków. W grach to samo widzi pada, ale nieda się go używać. Zmienaiłme wejścia usb, sterowniki i nic System bez problemu widzi dołączenie urządzenia, po zainstalowaniu sterowników, też wykrywa dobrze, ale nic nie działa. Czy może to byc wina samego pada, np kabla czy może gryzie się z jakimś urządzeniem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podłączonego pada Sony z PS2 do PC przez przejściówkę i nie ma z nim żadnych problemów. Swoją drogą pady Sony są chyba najbardziej ergonomiczne i najtrwalsze. Trzeba jednak uważać przy zakupie samych padów (bez konsoli), bo są dwa rodzaje - produkowane na rynek zachodni i te na wschodni. Różnią się jedynie małym szczegółem na opakowaniu - te na zachodni mają w lewej dolnej części opakowania napis z kolorem np. black, natomiast te na wschodni tego nie mają. Te pierwsze są nie do zajechania, a te drugie wytrzymują dużo krócej. Różnica jest też w cenie, ponieważ te dobre kosztują w okolicach 80PLN, a te gorsze można dostać już za 45PLN. Opłaca się kupić dobrego pada Sony, bo posłuży bardzo długo i jest rewelacyjny, jeśli chodzi o wygodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...