Skocz do zawartości
MeRBi

Artefakty Na Xbox 360 Mega Lol !

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziełem za bardzo, gdzie ten temat wkleić, ale chłopaki... treść jest

interesująca....

na stronie microszitu dostępne są trailery przyszłych gier na ich "boskiego" XBOX'a 360 (Download XBOX 360 HDTV trailers)

 

Oblookałem sobie te filmiki, w końcu rozdzielczość 1280x768/60FPS :zonk:

Mój Athlonek 2500+ mobilny@3200+ ledwo to zniósł... dopiero jak wyłączyłem osła... udało się obejrzeć bez gubienia klatek w dwóch momentach...

 

Do rzeczy. Trailer gry "Condemned" ujawnia walniętą konsolę naszego wspaniałego tfurcy winszita <_< . Pojawiają się artefakty w postaci czarnych punktów zupełnie jak na radku z odblokowanymi walniętymi potokami (wiem, bo miałem).

W pliku Snap1.jpg macie ten fragment, jeśli chcecie się przekonać, że to prawda zobaczcie. Ciężko było uchwycić, dlatego efekt nie jest dobrze widoczny. Jak kcecie ściągnijcie sobie ten trailer i sami się przekonajcie.

Jeśli uda mi się wyciąć ten fragment z przyjemnością tu zamieszczę. :razz:

 

EDIT : JUŻ JEST, sami możecie to zobaczyć, plik ok. 900kb kodowany 3ivx :

http://members.lycos.co.uk/yozia/stuff/xbox360qpa.avi

p.s. wrzućcie ten adres do pola adresu przeglądary, bo inaczej lycos, będzie was przerzucał.

POLECAM !!!!!

post-11834-1117315702_thumb.jpg

Edytowane przez MeRBi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widać dość ;] jeśli tak no to hehe ale i tak bill miał blue scrina, podczas światowej prezentacji windy ;]. wiec co to dla niego ;)?? chodzi:>? chodzi. a tam pare pikseli na milion :D ?!

Edytowane przez Domik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten bluskrin to GIGA LOL.... Szkoda, że w tym przypadku pewnie nie wielu ludzi to zauważy i dużej sensacji z tego nie będzie... a szkoda :sad: ...

 

Ahhh.... nie wspomniałem, że przecież nowy XBOXik ma na pokładzie układ ATI, widać... kanadyjczyk nadal ma tendencję do dużej ilości odpadów produkcyjnych... <_<

... chociaż nie narzekam, dzięki temu mam swojego radka 9800pro, na którego za swojego czasu na pewno nie mógłbym sobie pozwolić :-P

Edytowane przez MeRBi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...