Skocz do zawartości
igomako

Czemu Nikt Nie Wpadł Jeszcze Na Taki Pomysł?!

Rekomendowane odpowiedzi

Co do linka do morrowinda to

http://speeddemosarchive.com/Morrowind.html a sposób to naduzywanie dobroci alchemii

 

"Quake 1 w 11 minut.... ale panowie, kto gra w gry, żeby jak najszybciej je przejść? Nieliczni, albo ci którzy już tą grę ukończyli." hmm ale quake jak i kazda strzelanka sa raczej krótkie a morowind taki raczej dlugi byl jak gralem 1 raz.(zreszta teraz tez mi sporo zajmuje ale mam 100 modoow dziki ktorym gra dziala ... 4x wolniej ale za to jak wyglada .. i o ile mozna powiedziec to jest w miare realistyczna , tzn jak sie wrzuci ciezkiego pancerza to sie jest woooolnym i niezrecznym raczej, jesc cza czasami , i jakies gole pupy sie pojawily ;) i to z duzo ladniejszymi modelami 3d i wogoole jest ladnie takze polecam mody ... kurde ale to nie tu jest temat ....

 

a i jeszcze ostanie info najwazniejsyz jest mod wywalajacy creepera i mudcraba , bo te 2 postaci zniszczyly ekonomie w tej grze , prze co byla za latwa bo sie mialo w ch.. kasy

Edytowane przez killua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, i bez nich mozna miec w dupu kasy. Wystarczy cwiczyc Mercantile i juz w okolicach 40 sprzedaje sie przedmioty powyzej ich wartosci :P

Poza tym Creeper nie kupuje wszystkiego, a do Mudcraba w [ciach!] daleko (no i handel z nimi nie podnosi skilla) :)

 

Zreszta nie robmy offtopa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem że naprzykład wypożyczył bym sobie naprzykład nowego splinter cella i byłbym w stanie zapłacić za to te 7 zł czy cuś bo jak wiadomo nie ma jeszczez ciastka do scct ;] ja może nawet bym czasem coś wypożyczył jakbym sie nudził a nie chciałoby mi sie meczyć ze sciaganiem, taka gra na szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko pytanie za ile bys placil te 7 zl ?? 2 dni ?? to pewnie bys siedzial 24/24 zeby dobrze wykorzystac kase :)

1490336[/snapback]

...Albo bys sobie wykonal kopie tej gry. Mysle ze wiele osob by tak postapilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...