Skocz do zawartości
maly86

Gusta I Gusciki ;]

Rekomendowane odpowiedzi

WItam!

Wstawiajcie tutaj jakies dziwne :blink: pomysly ludzi... jakies zrabane gusta, ktore ogolem ludziom nie przypadaja do gustu :wink:

Na szczescie, zaczalem pracowac w wakacje, i dostalismy zlecenie ocieplenia chaty kolo pruszcza gd. no i facet w porzo nawet fajne kolory wybieral, takie ztonowane, a gosciowa jakas porabana :| :? :angry: wybrala taki syf ZE OOH MY GOD :wink:

 

Oto projekt wykonany w profesjonalnym programie jakim jest 'paint' ;]

 

 

 

hmmm boczna sciana, naprawde BOMBA!! :wink: kazdy kolor do siebie pasuje ;]

teraz Wy pokazcie czego ludzie nie wymysla ;] B)Dołączona grafika

Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pani wybrała "styl" - mój dom bedzie nalepiej widac :P

 

A może ma jakies problemy z odróżnianiem kolorów i tylko ostre odcienie

dla niej ładnie wyglądają :lol:

 

Chociaż podobno tylko faceci to daltoniści.

Mój kumpel tak miał, to jak są wzory z kostki brukowej ułożone to nie widział ich wcale.

Dobrze ze zielone i czerwone potrafił odróżnić. :D

Edytowane przez ^KapitaN^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Stanach zdaje sie są przepisy regulujące takie wymysły. Generalnie chodzi o to ze kolory scian, czy wykonczen nie mogą zbytnio odbiegac od pozostałych domów. W Polsce tez takie cos powinno byc. Czasem jak jade gdzies i widze takie smieci to mi sie zbiera na ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Zambrowie jakiś typek pomalował dom (taki koło Mlekovity) na fioletowo :blink:

Teraz ma bardzo sexsowny

Edytowane przez adamm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4. Nie umieszczaj w postach dużych obrazków lub długich linków, powodujących "rozjeżdżanie" się forum. Maksymalna szerokość wstawianych obrazków to 650 pikseli, do większych obrazków należy podawać linki. Przy podawaniu bardzo długich linków wskazane jest stosowanie tekstu zastępczego ( tekst zastępczy ).

Prosze o dostsowanie obrazka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś to porażka. Tak samo jak dobieranie kolorów do niektórych WT maluchów (rmf color palette) ;)

Ale jest jeszcze coś fajnego związanego z kolorystyką... pogooglajcie sobie po różnych stronach "home made". Czasem jak się gdzieś zapędzę, to mnie #$@*ica bierze jak widzę sraczkowaty zielony + sexi różowy i jeszcze jakiś obrazek z niebieskim :evil:

Długo by wymieniać inne takie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm :| :? albo zle kumam dzisiaj, albo oczy mam niesprawne... bys nie owijal w bawelne tylko poweidzial, i wytlumacyl jak dla luuuudzi... ;] a co do mego muzgu :blink: :? 120 IQ :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm :| :? albo zle kumam dzisiaj, albo oczy mam niesprawne... bys nie owijal w bawelne tylko poweidzial, i wytlumacyl jak dla luuuudzi... ;] a co do mego muzgu :blink: :? 120 IQ :P

1475756[/snapback]

120 ? :>

Z dobrym wiatrem? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

120 ? :>

Z dobrym wiatrem? ;)

1475774[/snapback]

no, no - ma sie rozumiec, ze po 3 dniowym piciu... :wink: eee mi starczy 20 minut, zeby odleciec... niestety ma to + i - ;] ekonomiczne, ale za szybko odpadasz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, no - ma sie rozumiec, ze po 3 dniowym piciu... :wink: eee mi starczy 20 minut, zeby odleciec... niestety ma to + i - ;] ekonomiczne, ale za szybko odpadasz ;]

1476071[/snapback]

Te 20 minut to jakies promilogodziny ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm :| :? albo zle kumam dzisiaj, albo oczy mam niesprawne... bys nie owijal w bawelne tylko poweidzial, i wytlumacyl jak dla luuuudzi... ;] a co do mego muzgu :blink: :? 120 IQ :P

1475756[/snapback]

wyznaczyles te kolorki na chybil trafil sadze i oddaja one rzeczywisty wyglad w 17,5 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyznaczyles te kolorki na chybil trafil sadze i oddaja one rzeczywisty wyglad w 17,5 %

1476433[/snapback]

oj widze, ze nie rozmawiacie co do tej sciany i o gustach tylko jakos na mnie wskoczyliscie... :? temat do zamkniecia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...