Skocz do zawartości
DEAD TOMATO

Lineage 2

Rekomendowane odpowiedzi

ma ktos jakis pomysl zeby zminimalizowana gra nie zamulala kompa? stawiam sobie sklep minimalizuje gre a ona wcina dalej calego procka. daje jej priorytet niski w csie ustawiem rzeczywisty a i tak mam 5fps:/ mam 1gb ramu co powinno starczy na obie gierki (w san adnreas i csa spokojnie moglem grac naraz) ma ktos jakis pomysl? a moze jest jakis program ktory pozwala limitowac fpsy w grze to dalbym 1 do sklepu wiecej nie trzeba raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sklep stawiaj na bocie, nie pamietam juz jak on sie tam nazywa [;

1581663[/snapback]

Pewnie, moze stawiac na bocie, tylko niech sie pozniej nie zdziwi jak dostanie bana. A bot to bodajze L2Walker.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotfl, a co za roznica czy postawisz sklep na l2walkerze, czy na oficjalnym kliencie?

1581989[/snapback]

Na niektorych serwerach nie jest dozwolone uzywanie alternatywnych klientow i nie ma znaczenia czy dziala to jako sklep czy jako bot nabijajacy doswiadczenie. Dosc czesto userzy stawiajacy sklep na L2Walkera spamuja, co rowniez jest denerwujace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz cos takiego slysze [;

1582410[/snapback]

Na serwerze HSC byl zakaz uzywania innego klienta, niz ten oryginalny i nie interesowalo ich co kto robil. Kazdy taki wykryty user dostawal bana.

 

Edit:

Na l2extereme jest dokladnie tak samo. Alternatywne klienty sa banowane.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączę sie do tematu. Czy ktoś mógłby mi pomóc i wskazać miejsce gdzie znajdują sie tracker skeleton do questu na wariora. Chode i szukam po ruinach i wciąż nie mogę znałeś.  <_<

 

Z góry thx

pozdro B)

1700300[/snapback]

http://l2dc.onlinewelten.com/index.php?d=maps&id=35

 

a na przyszłość mozesz tutaj sprawdzać gdzie znajdują sie moby: http://l2dc.onlinewelten.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam się nauczyć, a potem rzucać czary/zaklęcia w tej grze? Może ktoś zna jakiś dobry poradnik do tej gry.

Kupujesz ksiazke w sklepie badz od kogos, ewentualnie znajdujesz. Idziesz do mastera (musisz poszukac odpowiedniego dla swojej rasy i klasy) i wybierasz skill, ktorego chcesz sie nauczyc. Gra posiada swojego helpa, wystarczy poczytac sobie od czasu do czasu teksty w wyskakujacych okienkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stałych graczy proszę o odpowiedź na pytanie:

Jaka postać będzie najlepszym wyborem, jerzeli niemam zamiaru grać dzień i noc, i niemam zamiaru ciągnąć jej wyrzej niż 50 lvl ??

Dzięki za odpowiedź!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda postać jest dobra...

 

Niezależnie czy grasz do 20 ,40 czy 60 lvl to zależy która Ci sie bardziej podoba ...

 

Ja już nie gram ale mam Human Knighta na 36 lvl bodajże :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu znajdziesz wszystko na temat dropów, mobków, i ich lokacji. Było zresztą już wcześniej --.http://l2dc.onlinewelten.com wpisujesz w wyszukiwarkę i masz.

 

A propos postaci. Dla mnie na początek są najlepsi magowie w szczególności SpellHowler typowy nuker. Ale dzięki niemu szybko się bije lvle i pieniądze, po pewnym czasie z niego robisz sponsora dla swoich innych postaci lub jak lubisz siedzieć na [gluteus maximus] i nic nie robić to Kurdupla do walki to on sie nie nadaje po 50 lvlu ale do tego czasu znajdziesz niejedną dobrą receoptę i też trzepiesz kase najlepiej na BSSD i BSSB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem początkującym graczem.

 

Mam pytanie, czy istnieją do L2 c4 jakieś boty które potrafią wykonywać jakieś podstawowe czynności?

 

Jeśli są proszę o krótki opis, jakiś link.

 

Jak jest z legalnością stosowania botów (o ile istnieją) na różnego rodzaju serwerach??

 

Dziękuje i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C4 dopiero sie ukazalo wiec trudno o jakiekolwiek boty. Ja natomiast mam nadzieje, ze tym razem wprowadzono odpowiednie zmiany i zabezpieczenia aby nie dalo sie z nich w ogole korzystac. Jesli chodzi o sprawe legalnosci to musze cie zmartwic, ale nie sa ani legalne ani dozwolone. Konta uzytkownikow korzystajacych z botow za banowane i to zarowno na oficjalnych jak i na prywatnych serwerach (na tych nawet kladzie sie na to wiekszy nacisk).

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój clan ma lvl 3. I mamy problem z moim clan leaderem. Nie może on mi nadac autoryzacji na np. dodawanie ludzi do klanu cursing.gif mój lvl to 45. Dlaczego tak się dzieje?? Mówi, że po kliknięciu OK i ponownym wyświetleniu okna zaznaczonych wcześniej opcji nie ma!! POMOCY!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój clan ma lvl 3. I mamy problem z moim clan leaderem. Nie może on mi nadac autoryzacji na np. dodawanie ludzi do klanu cursing.gif mój lvl to 45. Dlaczego tak się dzieje?? Mówi, że po kliknięciu OK i ponownym wyświetleniu okna zaznaczonych wcześniej opcji nie ma!! POMOCY!!

Funkcja nie dziala na prywatnych serwerach, oprogramowanie jest pelne bledow, tak wiec jesli liderowi znudzi sie gra to najlepsza i wlasciwie jedyna opcja to zalozenie nowego klanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...