Skocz do zawartości
Shog

Samsung Syncmaster 173p Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Uzywam go od trzech dni i szczerze mowiac, patrze na ekran a nie na bialy tyl. Tyl wyglada jakby byl pokryty farba emaliowa ;) Ale to w niczym nie przeszkadza, bo nie patrzysz na tyl monitora tylko zachwycasz sie widokiem jego przodu ;) Po tych trzech dniach moge powiedziec, ze jednak monitory lcd maja jedna wade - jasnosc jest zbyt duza, w nocy przy wylaczonych swiatlach, ekran naprawde mocno daje po oczach :(

1626290[/snapback]

Co do jasności to bardzo dobrze sobie z tym radzi NaturalColor, zmień na jakieś inne wgrane ustawienia.

Jak dla mnie multimedia się najlepiej sprawdzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chętnie bym sobie ten monitorek kupił ale korzystam z linuksa wiec nie wiem jak on poradzi sobie ze sterowaniem. Wiec mam wielka prosbe, jesli ktos moze sprawdzic jak sie sprawuje pod linuksem (ja mam Debiana) i napisac to bylbym bardzo wdzieczny :wink: Z tego co dotychczas sie dowiedzialem to nie ma szans na oprogramowanie pod moj system wiec zastanawiam sie czy da sie ustawic wszystko pod Windows (poswiece sie i zainstaluje ten znienawidzony system) tak zeby po przelaczeniu na linux zmiany dalej byly dostepne. Da sie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak da sie ustawić i on te zmiany zapamięta. Tak więc gdy coś ustawisz tym programem to w innych systemach nie wraca do ustawień fabrycznych dlatego że ustawienia trzymane są w pamięci monitora a nie na HDD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak da sie ustawić i on te zmiany zapamięta. Tak więc gdy coś ustawisz tym programem to w innych systemach nie wraca do ustawień fabrycznych dlatego że ustawienia trzymane są w pamięci monitora a nie na HDD.

1631208[/snapback]

Wiec uzytkownicy linuksa nie sa w tak beznadziejnej sytuacji jak myslalem. Ale i tak zeby cokolwiek zmienic bede musial przelaczyc system :( Czy ten monitor ma rozne tryby pracy (np. do ogladania filmow, czytanie tekstu)? Bo jesli tak to nie bede mial mozliwosci ich zmieniac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem posiadaczem samunga 173p plus jest rewelacyjny, przyznam sie szczerze ze zdobyłem go fartem w vobisie. mam Problem którego nie jestem w stanie sam rozwiązac a mianowicie nie działa u mnie żadna wersja MagicTune mam Gf 6600 gigabyta na platformie amd 3000+ slot939 Byłbym bardzo wdzięczny za rade co zrobić żeby uruchomic magictune ponieważ nie moge dostroic monitora w należyty sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przymierzam się powaznie do LCDka 17' (do tej pory wiernie mi słuzył Samsung 959NF i z tej przyczyny decyduję się na kolejnego Samsunga).

Poczytałem tu i ówdzie, ale to forum i ten topic szczególnie mnie zainteresował.

Mam kilka pytań zatem do szczęśliwców, którzy nabyli 173PPlus (tak się na stronie Samsunga to pisze ;-) ):

 

Jak zmienić np jasność, kontrast czy jakieś inne ustawienie podczas giercowania lub oglądania filmu?

(Pracując z edytorem czy klikając po internecie to wyobrażam to sobie jak odpalenie jakiegoś programiku i wyregulowanie czego trzeba, ale podczas ostrej strzelanki czy jakiegoś dobrego filmu....? ).

 

Drugie pytanie - czy ten programik do ustawiania parametrów monitora to rezydent czy Aplikacja uruchamiana tylko na czas regulacji? (Jakoś na stronie S-sunga tego nie doczytałem...). W podtekscie jest pytanie o Hot Keye - czyli czy można sobie zdefiniować kilka klawiszy do sterowania jasnością kontrastem itp.

 

Trzecie pytanie - czy nie przeszkadza wam brak przycisków regulacji OSD? - bo ja prawdę powiedziwszy to jestem przerażony...chyba niestety będę musiał wybrać jakiś inny model S-sunga z pivotem, ale z "przyciskami" i niestety nie znalazłem w ofercie niczego z PVA i z przyciskami :-(

 

 

--edit:

Jeszcze przypomniało mi się jedno - do szcześliwych posiadaczy - czy ktoś ma może laptopa? i podpinał go do w/w monitora?

Jeżeli tak to czy są jakieś problemy z funkcjami wielomonitorowości (np karty NVidia w toshibach serii Satelitte mają taką ciekawą funkcję). Wiem że to dość hmm specjalizowane pytanie, ale może ktoś miał już takie doświadczenia.

Edytowane przez Sado1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach moge dopisac kilka ciekawostek. Po pierwsze, MagicTune... gdybym mial dawac ocene za program, to daje -5, dlaczego? 1. Na mojej karcie (radeon 9800pro) po wlaczeniu programu (dolaczonego do monitora) i zmianie ustawien, monitor sie 'wieszal' (zero obrazu, widac tylko kursor). W wersji 4.0 (sciagnetej z neta) po wlaczeniu programu kursor co kilka sekund przeskakuje w lewy gorny rog okna aplikacji (strasznie denerwuje jak nie mozna zmienic ustawien, bo kursor nagle przeskakuje). MagicRotation tez nie jest najlepiej zrobiony, bo 1. Nie przestawia automatycznie obrazu, 2. Czasami po wlaczeniu MagicTune obraz sam sie obracal (monitor ustawiony 'normalnie' a obraz przestawiony o 90*). Denerwujace tez sie okazalo to, ze okienko monitora (to co wyswietla Analog/Digital) po kilku probach przestawienia monitora zablokowalo sie w pozycji 90*. Jako ze monitor nie byl moj i musialem go wreszcie podlaczyc do kompa przy ktorym bedzie pracowal, to okazalo sie nagle, ze kilka spraw wyglada inaczej... Na ASUS X300 MagicTune w wersji 4.0 -nie dziala- tak jak powinien! Po wlaczeniu programu rozdzielczosc zmienia sie w taki sposob, ze soft widzi to jako 1280x1024, ekran wyswietla jakies 960x640, kursor 'pokazuje' sie wyzej niz jest w rzeczywistosci. Trzeba sie niezle nagimnastykowac, zeby zmienic rozdzielczoc (w Windowsie!). Takiej tragedii to ja jeszcze nie widzialem. Niby soft nie powinien wplywac na ocene monitora, ale w przypadku, kiedy ustawieniami monitora steruje sie przy uzyciu softu, to jednak za caly monitor (w tym przypadku) nalezy sie -2pkt.

Nastepna rzecz. Po wlaczeniu jakiegos helpa, zauwazylem ze przewijajac obraz powstaje zielona poswiata (widoczna od razu, bez specjalnego przygladania sie). Nie denerwuje, ale pozostawia pewien niesmak.

Co do podswietlenia. Na poczatku myslalem, ze ma mocniej podswietlony prawy dolny rog, jednak to nie problem z podswietleniem. Okazalo sie, ze patrzac na ten rog z wysokosci rogu (byl na wprost oczu) podswietlenia nie ma, czyli problemem jest tu raczej kat. Monitor jest podswietlony rownomiernie, zwykly uzytkownik nie powinien zobaczyc zadnej roznicy.

Nie wiem co jeszcze napisac... interpolacja jest mocno pochrzaniona (w 1024x768 fonty w windowsie sa conajmniej mocno rozmyte), lekkie smuzenie wystepuje (pomimo tego co pisza inni, ja nie przygladalem sie natarczywie a i tak widzialem, chociaz wystepuje tylko przy przewijaniu). W SimCity 4 pry przewijaniu widac ewidentne rozmycia.

Filmy... mieszane odczucia. Szum daje o sobie znac, czasami jest ewidentny i przeszkadza. Czasami przy ogladaniu filmow niskiej rozdzielczosci (jak np. teledyski z netu) obraz jest mocno niewyrazny (trzeba ogladac z ok. 1.5m zeby bylo ok, wyglada to tak jakby piksele byly 10x wieksze, marny dithering chyba). Generalnie nie jest zle, ale mogloby byc znacznie lepiej.

 

Konkluzja - swietny obraz, swietny do gier i netu, sredni do filmow, beznadziejny soft (przynajmniej na kartach ktore wymienilem) - dobry monitor, ktoremu brakuje do bardzo dobrego. Zaznaczam, ze moja ocena jest subiektywna, mialem wczesniej doswiadczenie tylko z dwoma LCD, u niektorych moze nie byc powyzszych problemow u innych moga byc jeszcze inne. Osobiscie, poczekam az pozadne monitory do wszystkiego beda w dobrej cenie, jak na razie wole 21" CRT (i chociaz nie mam na taki kasy, mocno rozwazam zakup albo 797MB albo 997DF, dwa-trzy razy tansze a i frajda wieksza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pbuda twoje problemy z MagicTune są przynamniej dziwne :blink:

U mnie na Win XP SP2 nie wystąpił ani jeden problem z oprogramowaniem, wszystko zainstalowało sie bez problemu i działa bardzo dobrze bez komplikacji B)

Nie wiem skąd u ciebie te problemy...

Nie widzę zadnej zielonej poświaty podczas przewijania obrazu ale jakość obrazu przy słabej jakości plikach video mogła by być lepsza :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak da sie ustawić i on te zmiany zapamięta. Tak więc gdy coś ustawisz tym programem to w innych systemach nie wraca do ustawień fabrycznych dlatego że ustawienia trzymane są w pamięci monitora a nie na HDD.

Dzisaj dostalem maila od polskiego Samsunga, twierdza ze zmiany sa zapisywane w oprogramowaniu i pod linuksem bede mial tylko ustawienia domyslne :( Sam juz nie wiem co z tym zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i monitorów (prawdopodobnie) nie ma w żadnym sklepie w okolicy Sosonowca/Katowic. W Proline i Vobis kazali pytać za 2 tygodnie... pierd**ne zaraz :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przymierzam się powaznie do LCDka 17' (do tej pory wiernie mi słuzył Samsung 959NF i z tej przyczyny decyduję się na kolejnego Samsunga).

Poczytałem tu i ówdzie, ale to forum i ten topic szczególnie mnie zainteresował.

Mam kilka pytań zatem do szczęśliwców, którzy nabyli 173PPlus (tak się na stronie Samsunga to pisze ;-) ):

 

Jak zmienić np jasność, kontrast czy jakieś inne ustawienie podczas giercowania lub oglądania filmu?

(Pracując z edytorem czy klikając po internecie to wyobrażam to sobie jak odpalenie jakiegoś programiku i wyregulowanie czego trzeba, ale podczas ostrej strzelanki czy jakiegoś dobrego filmu....? ).

 

Drugie pytanie - czy ten programik do ustawiania parametrów monitora to rezydent czy Aplikacja uruchamiana tylko na czas regulacji? (Jakoś na stronie S-sunga tego nie doczytałem...). W podtekscie jest pytanie o Hot Keye - czyli czy można sobie zdefiniować kilka klawiszy do sterowania jasnością  kontrastem itp.

 

Trzecie pytanie - czy nie przeszkadza wam brak przycisków regulacji OSD? - bo ja prawdę powiedziwszy to jestem przerażony...chyba niestety będę musiał wybrać jakiś inny model S-sunga z pivotem, ale z "przyciskami" i niestety nie znalazłem w ofercie niczego z PVA i z przyciskami :-(

--edit:

Jeszcze przypomniało mi się jedno - do szcześliwych posiadaczy - czy ktoś ma może laptopa? i podpinał go do w/w monitora?

Jeżeli tak to czy są jakieś problemy z funkcjami wielomonitorowości (np karty NVidia w toshibach serii Satelitte mają taką ciekawą funkcję). Wiem że to dość hmm specjalizowane pytanie, ale może ktoś miał już takie doświadczenia.

1633101[/snapback]

1.Najlepiej ustawić przed grą czy filmem i zapisać.Ogólnie predefiniowane ustawienia takie jak gry,,internet,text itp. są IMO poprawne,ale mi brakuje możliwości ich zmiany i nadpisania każdego z osobna,było by lepiej.

 

2.Według mnie magic tune to aplikacja,nie rezydent,przy wciskaniu OK mignie dioda na panelu i program sie wyłącza,a jak raz zmieniłem ustawienia i nie dałem OK,to ten magic tune powopdował ostre zacinki w moto gp2.Możliwosci zdfiniowania klawiszy w magic tune nie zauważyłem,a magic bright nie uzywam,bo on w windowsie zapisuje ustawienia.

 

3.Mi wogóle nie przeszkadza,nawet wole,soft niż przyciski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przymierzam się powaznie do LCDka 17' (do tej pory wiernie mi słuzył Samsung 959NF i z tej przyczyny decyduję się na kolejnego Samsunga).

Poczytałem tu i ówdzie, ale to forum i ten topic szczególnie mnie zainteresował.

Mam kilka pytań zatem do szczęśliwców, którzy nabyli 173PPlus (tak się na stronie Samsunga to pisze ;-) ):

 

Jak zmienić np jasność, kontrast czy jakieś inne ustawienie podczas giercowania lub oglądania filmu?

(Pracując z edytorem czy klikając po internecie to wyobrażam to sobie jak odpalenie jakiegoś programiku i wyregulowanie czego trzeba, ale podczas ostrej strzelanki czy jakiegoś dobrego filmu....? ).

 

Drugie pytanie - czy ten programik do ustawiania parametrów monitora to rezydent czy Aplikacja uruchamiana tylko na czas regulacji? (Jakoś na stronie S-sunga tego nie doczytałem...). W podtekscie jest pytanie o Hot Keye - czyli czy można sobie zdefiniować kilka klawiszy do sterowania jasnością  kontrastem itp.

 

Trzecie pytanie - czy nie przeszkadza wam brak przycisków regulacji OSD? - bo ja prawdę powiedziwszy to jestem przerażony...chyba niestety będę musiał wybrać jakiś inny model S-sunga z pivotem, ale z "przyciskami" i niestety nie znalazłem w ofercie niczego z PVA i z przyciskami :-(

--edit:

Jeszcze przypomniało mi się jedno - do szcześliwych posiadaczy - czy ktoś ma może laptopa? i podpinał go do w/w monitora?

Jeżeli tak to czy są jakieś problemy z funkcjami wielomonitorowości (np karty NVidia w toshibach serii Satelitte mają taką ciekawą funkcję). Wiem że to dość hmm specjalizowane pytanie, ale może ktoś miał już takie doświadczenia.

1633101[/snapback]

1.Najlepiej ustawić przed grą czy filmem i zapisać.Ogólnie predefiniowane ustawienia takie jak gry,,internet,text itp. są IMO poprawne,ale mi brakuje możliwości ich zmiany i nadpisania każdego z osobna,było by lepiej.

 

2.Według mnie magic tune to aplikacja,nie rezydent,przy wciskaniu OK mignie dioda na panelu i program sie wyłącza,a jak raz zmieniłem ustawienia i nie dałem OK,to ten magic tune powopdował ostre zacinki w moto gp2.Możliwosci zdfiniowania klawiszy w magic tune nie zauważyłem,a magic bright nie uzywam,bo on w windowsie zapisuje ustawienia.

 

3.Mi wogóle nie przeszkadza,nawet wole,soft niż przyciski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pbuda twoje problemy z MagicTune są przynamniej dziwne :blink:

U mnie na Win XP SP2 nie wystąpił ani jeden problem z oprogramowaniem, wszystko zainstalowało sie bez problemu i działa bardzo dobrze bez komplikacji B)

Nie wiem skąd u ciebie te problemy...

Nie widzę zadnej zielonej poświaty podczas przewijania obrazu ale jakość obrazu przy słabej jakości plikach video mogła by być lepsza :rolleyes:

1633673[/snapback]

Dokładnie.U mnie też problemów nie ma,tyko pivot sam mi nie obraca obrazu.

 

Jedyne co mnie trooche drażni,to to,że przy samym DVI do biosu trzeba na czuja wchodzić,bo monitor dopiero przy ekranie windowsa łapie sygnał,przy analogu jest OK no i to,że nie można sobie w magic tune samemu uutworzyć kilku profilii,tylko jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zauważyłem problemów z magic tune bo go nie moge uruchomić i nie mam pojecia od czego to zależy.Jeżeli chodzi o zieloną poświatę to ja ni c takiego nie zauważyłem, Jedyna rzecz która mnie denerwuje to jest brak OSD czyli tego magictune moze ktoś wie jak uruchomić soft. u mnie nie ma żadnych problemów z magic rotation. Gorąco polecam ten monitorek, w koncy nie ma rzeczy idealnych. Co do DVI to ja nie mam takiego problemu może to od płyty zależy ja amm Asusa A8N-E mi od początku wyświetla obraz na obu kablach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi magic tune wywala odrazu blad standardowy w XP ;] [sP2] tez nie wiem jak to uruchomic... wersja i starsza i najnowsza... a co do biosu to czasem nawet zlapie info o grafice ktore jest na samym poczatku, podlaczony na DVI

 

magictune wywala sie przyladowaniu nvcpl.dll ... sterow roznych uzywalem i dalej ni diabla ;/

Edytowane przez narkoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisaj dostalem maila od polskiego Samsunga, twierdza ze zmiany sa zapisywane w oprogramowaniu i pod linuksem bede mial tylko ustawienia domyslne :( Sam juz nie wiem co z tym zrobic.

1633782[/snapback]

To bardzo ciekawe, bo ja daje sobie głowę uciąć że mam obraz taki jak sobie ustawiłem, mimo że oprogramowanie usunięte, i format ze 2x był robiony. A fabryczne ustawienia monitora mnie nie zadowalają - po kilku minutach lecą mi łzy.

 

Ale żeby się upewnić, to zainstalowałem magic tune, wybbieram domyślne i... robi sie jaśniej!!! Czyli moje ustawienia były cały czas zapisane!

Niedowiarkom mogę udowodnić w moim domu ;p

 

Aha, mowa o 173 p (bez plusa) ale to chyba bez znaczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pbuda twoje problemy z MagicTune są przynamniej dziwne :blink:

U mnie na Win XP SP2 nie wystąpił ani jeden problem z oprogramowaniem, wszystko zainstalowało sie bez problemu i działa bardzo dobrze bez komplikacji B)

Nie wiem skąd u ciebie te problemy...

Nie widzę zadnej zielonej poświaty podczas przewijania obrazu ale jakość obrazu przy słabej jakości plikach video mogła by być lepsza :rolleyes:

1633673[/snapback]

Testowane na Win XP bez SP1/2 i na Win XP SP2 Corporate Edition (nie pytajcie ;) i na obu magic tune nie dziala prawidlowo. Jesli chodzi o poswiate, to zauwazylem ja w helpie od speedfana ;) Niestety nie moge zrobic teraz screenow, bo monitora juz nie mam, ale postaram sie je zrobic jutro (chociaz nie sadze aby cos pokazaly). Dodam, ze MagicTune na kompie mojej narzeczonej byl instalowany jako pierwszy soft po sterownikach do monitora i karty graficznej. Naprawde nie wiem, czym moze to byc spowodowane, teraz monitor jest juz ustawiony jak nalezy i w sumie nie zalezy mi na tym programie. Martwi mnie jednak, ze trzeba przechodzic takie katusze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do DVI to ja nie mam takiego problemu może to od płyty zależy ja amm Asusa A8N-E mi od początku wyświetla obraz na obu kablach.

1634471[/snapback]

Mi na obu kablach też wyświetla od początku obraz,tylko jak mam sam dvi podłączony,to później łapie obraz.

 

Ale obadałem dokładnie matryce i jest równo podświetlona,bez rozjaśnienia w rogu,jak pisałem wceśniej,tylko czarne tło pod kątem łapie ciut jaśniejszą i lekko niebieskawą poświatę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samym DVI obraz łapie mi od początku, szybciej niż na CTR, bo ten się rozgrzewa.

Profile w MagicTune zrobiłem sobie dwa i pewnie mógłbym więcej, żadnych problemów z softem do monitora też nie miałem.

Nie wiem jak to jest, czy w 173p+ aż tyle by spitolili (ja mam 193P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zdecydowałem się na S-sunga kupiłem Fujitsu Simensa P17-2 z kilku powodów - po pierwsze bo potrzebuję GUZICZKÓW a Samsung się uparł i nie chce ich zrobić.

Poza tym ta matryca Samsungowa nie jest taka znowu prześwietna jak ją chwalicie...

Miałem okazję postawić koło siebie i 713P+ i FS P17-2 i niestety szybkie przewijanie siriusowej strony (tej z cennikiem) powodowało mieszanie treścią - linie się ze sobą zlewały...W FS nie było takiego efektu.

Poza tym praca tego akceleratora Samsungowego wzbudza we mnie jakieś mieszane uczucia.

Jeżeli ktoś ma ochotę posłuchać subiektywnych odczuć z pracą z tym monitorem to proszę dać znać to za kilka dni napiszę (może nie w tym topiku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak różnica jest napewno....żadna. FS jest na matrycy Samsunga i też ma dopalacz więc po co go brałeś? Mi sie nic nie "miesza treścią" :lol:

 

"713P+" ja pisałem o 173P+, chodzi ci pewnie o inny model bo ja ze swoim nie mam takich problemów jakie opisałeś.

 

Nie róbmy OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak różnica jest napewno....żadna. FS jest na matrycy Samsunga i też ma dopalacz więc po co go brałeś? Mi sie nic nie "miesza treścią" :lol:

 

"713P+" ja pisałem o 173P+, chodzi ci pewnie o inny model bo ja ze swoim nie mam takich problemów jakie opisałeś.

 

Nie róbmy OT

1647788[/snapback]

173P+ ma inną matrycę niz FS (1500:1 vs 1000:1) i inny dopalacz, w FS ten dopalacz działa lepiej i faktycznie ciemne strony lepiej chodzą na FS.

 

Niestety FS nie ma zadnej gwarancji na piksele...a 173P+ ma 2 tygodnie na jakikolwiek jasny piksel

Edytowane przez gmfriend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem dziś tego Samsunga w Proline. Wszystko jest ok, ale magictune nie działa, wersja 3.6. Strasznie świeci po oczach jak jest na oryginalnych ustawieniach, a nie moge nic zmienić. Zna ktoś może przyczyne dla czego ten program nie działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto czekać 2 tygodnie na czarny 173p+ czy brać srebrny? a on cały jest srebrny czy z tylu ma białe jak ktos mowil? bo podobno samsung opóznia dostawy i dopiero 20 będą w holandii to u nas podobno pod koniec września. pliz doradzcie mi . Jak by ktos mogl zrobic pare zdjec swojej silverce i dać tutaj to byl bym wdzieczny.

Edytowane przez chyzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto czekać 2 tygodnie na czarny 173p+ czy brać srebrny? a on cały jest srebrny czy z tylu ma białe jak ktos mowil? bo podobno samsung opóznia dostawy i dopiero 20 będą w holandii to u nas podobno pod koniec września. pliz doradzcie mi . Jak by ktos mogl zrobic pare zdjec swojej silverce i dać tutaj to byl bym wdzieczny.

1649219[/snapback]

 

Wg mnie nie warto czekać na czarnego. ja czekałem i jak się pojawiły to wziąłem srebrnego, a też czarnego chciałem. Srebrny też się ładnie prezentuje. Tył jest biały, ale go nie widać. Zdjęcia później :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem dziś tego Samsunga w Proline. Wszystko jest ok, ale magictune nie działa, wersja 3.6. Strasznie świeci po oczach jak jest na oryginalnych ustawieniach, a nie moge nic zmienić. Zna ktoś może przyczyne dla czego ten program nie działa?

1649079[/snapback]

A zainstalowałeś najpierw sterownik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...