Skocz do zawartości
Jopi

Ile Bym Dostal? P4 3.06 Ghz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od niedawna mam P4 3.066 533FSB, plyta glowna jest tragiczna...i przytaloby sie zmienic. Tylko na co? Chcialbym wykrecic na tym jak najwiecej...Jakie pamieci pod to najlepiej...Prosze o porade.

 

EDIT: Ile bym dostal za caly komputer oprocz monitora i dysku twardego 120GB.

 

Pozdrawiam, Jopek

Edytowane przez Jopi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od niedawna mam P4 3.066 533FSB, plyta glowna jest tragiczna...i przytaloby sie zmienic. Tylko na co? Chcialbym wykrecic na tym jak najwiecej...Jakie pamieci pod to najlepiej...Prosze o porade.

 

Pozdrawiam, Jopek

1482138[/snapback]

Socket T czy Socket478?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank S478. W sygnaturze zrobił błąd pisząc INTEL 965PERL, powinno być INTEL 865PERL.

Płytkę może zmień na ABITa IC7, IC7-G albo DFI LanParty Pro 875B, a może ASUS P4P800 SE - mam i jestem bardzo zadowolony :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank S478. W sygnaturze zrobił błąd pisząc INTEL 965PERL, powinno być INTEL 865PERL.

Płytkę może zmień na ABITa IC7, IC7-G albo DFI LanParty Pro 875B, a może ASUS P4P800 SE - mam i jestem bardzo zadowolony :wink:

1482179[/snapback]

Ja moge Ci odsprzedać Gigabyte 8IPE1000-G ... :) Więcej na PW :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten DFI wyglada bardzo interesujaco, moglibyscie ocenic ile bym pod tym wykrecil? :blink:

 

Czy moze warto sprzedac caly komputer i kupic cos co sie lepiej podkreca...bo to tez wchodzi w gre...myslicie ze ile za ten komuterek bym dostal?

Edytowane przez Jopi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten DFI wyglada bardzo interesujaco, moglibyscie ocenic ile bym pod tym wykrecil? :blink:

 

Czy moze warto sprzedac caly komputer i kupic cos co sie lepiej podkreca...bo to tez wchodzi w gre...myslicie ze ile za ten komuterek bym dostal?

1482203[/snapback]

Tak na oko to trudno powiedzieć ale na pewno się nie zawiedziesz :-P Edytowane przez JAVX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pentium 4 3.06 1.55V max System Bus 533MHz, 512KB L2 Cache PGA-478.

 

Version: #C22248-009

 

A za ten moj komputerek bez Seagate 120GB S-ATA i Monitora ile bym dostal?

Edytowane przez Jopi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank S478. W sygnaturze zrobił błąd pisząc INTEL 965PERL, powinno być INTEL 865PERL.

Płytkę może zmień na ABITa IC7, IC7-G albo DFI LanParty Pro 875B, a może ASUS P4P800 SE - mam i jestem bardzo zadowolony :wink:

1482179[/snapback]

konkuretem ze stajni asusa dla tych (świetnych swoja drogą) płyt jest p4c800. p4p800se to niestety nie do końca to...

 

jopi: podaj serie. albo poszukaj sam tego procka na stronce z mojego podpisu

 

edit: to któryś z tych

Edytowane przez Ganeon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...