Skocz do zawartości
kamiloz

Geforce 3 Ti 200 - O/c ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Zaden rekordzik nie padl:/

Stery 44.xx takie poprostu jakie byly, sprzet nie wykrecony na maxa na nf2.

Mnostwo programow w tle. Tylko wstepnie sprawdzalem co daje fc.

PS.

Jak za 2 razem wstwilem 300/600

nie poszlo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na mojej karcie Prolink Pixelview GF 3 TI 200 taktowanej standardowo 175 i 400 wyciskam 220 i 500 odpowiednio i chodzi stabilnie w miarę.Czasem jakaś texturka sie zkrzaczy trochę ale ogólnie jest spoko.Jako chłodzenia używam wentylatorka do obudów przytwierdzonego do karty "na jana" za pomocą małych gumek.Z tego co tu piszecie to sterowniki 40.72 których używam są dobre tylko do benchmarka,czy to znaczy,że na nowych sterownikach karta będzie chodzić w grach lepiej niż na starych pomimo tego ,że ma mniej punktów w 3D marku 2001 ? Jakie stery uważacie za najlepsze do GF 3 jeśli chodzi o gry? Bo ja cały czas byłem w błogiej nieświadomości,że 40.72 są najszybsze bo na nich miałem najwięcej w 3d marku 2001 <_< .Myślałem poprostu,że stare były bardziej optymalizowane pod karty z czasów w których wyszły,a że nowe stery to są optymalizowane tylko pod nowe karty a wydajność starych jest zmniejszana(może nawet celowo aby kupować nowe karty).

Edytowane przez Jonny2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare sa dobre do starych gier.

Sciagnij jakies nowsze. W marku 2001 wydajnosc spadnie, w 2003 wzrosnie na najnowszych. Zreszta z nowymi jest malo klopotow. Instalujesz i sie nie przejmujesz niczym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem mediona szedł 200/450 bez artów, ale nie jechałem wyżej, bo grzeje się jak diabli... :|

 

Do marków najlepsze jakieś 4x.xx, do gier jakieś nowe np. 6x.xx

1533924[/snapback]

 

Pochwal się ile wycisłeś ;)

 

(ja zamontowałem sobie coolera dużego to chłodzi radiator i pamięci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem mediona szedł 200/450 bez artów, ale nie jechałem wyżej, bo grzeje się jak diabli... :|

 

Do marków najlepsze jakieś 4x.xx, do gier jakieś nowe np. 6x.xx

1533924[/snapback]

Tyle to mial w standardzie Gainward :P kręc wyzej, powinien pójsc bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...