Skocz do zawartości
Skoda

Ktory Gf 6800 Gt ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie zastanawiam sie nad kupnem nowej karty graficznej. Od jakiegos czasu moj wzrok przyciaga GF 6800 GT. Tyle ich jest ze nie wiem ktorego wybrac:

 

GeForce 6800GT Leadtek A400GT-TDH256 256MB TV & DVI BOX

GeForce 6800GT Gainward Ultra/2400 TV & 2xDVI 256MB BOX

GeForce 6800GT Asus V9999GT Asus 256MB TV & DVI BOX

 

Prosilbym uprzejmie aby wszyscy experci i posiadacze tych kart graficznych mi doradzili ktorego mam wybrac GeForcea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał Leadtek'a, ma świetne chłodzenie. Najlepiej by było gdybyś miał jakiś zaprzyjaźniony sklep w którym dali by ci przetestować kilka egzemplarzy, tak byś mógł sobie wybrać najlepiej kręcący się, bo jeśli o o/c chodzi, to z doświadczenia wiem, że jedno GT drugiemu nie równe....

 

No chyba, że masz dość kasy na Gainwarda (pewnie byś musiał na nim chłodzenie wymienić - jest dość głośne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o podkrecanie tylko chce dobrego i taniego GF 6800 GT gotowego do uzycia.

1488260[/snapback]

Dobrego i taniego - to bierz Leadteka :) Świetne chłodzenie i osiągi, a cena umiarkowana w porównaniu do gainwarda B)

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... A co powiecia na model Galaxy ?? a dokładniej GALAXY GeForce 6800GT Glacier Fan 256MB 256-bit TV DVI - BOX. Wydaje mi się że to dobra karta, zastanawiam się nawet nad jej kupnem ale w internecie niemogę nic na jej temat znaleść <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem Winfasta a dostałem Asusa jestem bardzo zadowolony zero problemów kreci sie bardzo dobrze posiada 36 miesiecy gwarancji pełna regulacja prędkością wiatraka, temperatury przyzwoite przy niskich obrotach wentylatora. Świeci na niebiesko :) Ładny wygląd solidnie wykonana. Jest droższa od Winfasta ale Asus to Asus B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram przedmowcow, Leadtek! chyba ma najlepsze seryjne chlodzenie posrod tej serii. ponadto swietnie sie kreci. moja bez zgrzytu osiagnela 430/1150 a zapewne pojdzie dalej bo nie krecilem do artow. stawiam na to ze 450/1200 osiagnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupiłbym winfasta... Już kupiłem kręcić się wogóle nie chce. Przy GPU powyżej 350 pojawiają się krzaki (nie wszędzie, tylko np. w MOHPA lub RIDDICKU...) Zresztą w Riddicku krzaki są podczas wstawek filmowych nawet bez kręcenia. Oryginalne chłodzenie zastąpiłem blokiem wodnym a na pamięci dałem Revoltec'i CU i temp. Mam 40 C na GPU do 43 w MAX stresie.

 

W 3D Markach nie ma żadnych krzaków aż do ustawień 420/1200Mhz. Po zwiększeniu napięcia na GPU i podniesieniu do 420/1200 krzaków nie ma w żadnych grach... za to 3D Mark 2001 rozświetla cały ekran kolorową mozaiką i zawiesza kompa.

Zasiłka 420W - więc to chyba nie zasilacz jest wąskim gardłem. Narazie odpuściłem sobie kręcenie karty - WSZYSTKIE gry chodzą super płynie bez najmniejszego przycięcia z detalami na MAXA. Tylko Rydzyk przycina jak ustawię shadery na 2++. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupiłbym winfasta... Już kupiłem kręcić się wogóle nie chce. Przy GPU powyżej 350 pojawiają się krzaki (nie wszędzie, tylko np. w MOHPA lub RIDDICKU...) Zresztą w Riddicku krzaki są podczas wstawek filmowych nawet bez kręcenia. Oryginalne chłodzenie zastąpiłem blokiem wodnym a na pamięci dałem Revoltec'i CU i temp. Mam 40 C na GPU do 43 w MAX stresie.

 

W 3D Markach nie ma żadnych krzaków aż do ustawień 420/1200Mhz. Po zwiększeniu napięcia na GPU i podniesieniu do 420/1200 krzaków nie ma w żadnych grach... za to 3D Mark 2001 rozświetla cały ekran kolorową mozaiką i zawiesza kompa.

Zasiłka 420W - więc to chyba nie zasilacz jest wąskim gardłem. Narazie odpuściłem sobie kręcenie karty - WSZYSTKIE gry chodzą super płynie bez najmniejszego przycięcia z detalami na MAXA. Tylko Rydzyk przycina jak ustawię shadery na 2++. :mur:

1497620[/snapback]

wiesz, zawsze jest egzemplarz i egzemplarz ... moj akurat nie ma zadnych problemow i to przy zasilce jaka widac w podpisie ktora badz co badz ma u mnie troche obciazenia a trzyma sie nadzwyczaj niezle (czyt. no problem z czymkolwiek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...