Skocz do zawartości
osek

Szkoły Wyższe...

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich kujący sie i tych kujących sie inaczej ;]

 

ta, problemy z szkoła....

i tu do Was prośba...

zastanawiałem sie nad infą, ale wolałem architekture, która jak się okazała- odpadła do nie ma zaocznie....

powiedzcie mi coś od sibie gdzie się uczycie i jak w szkole jest? no i jak ze zdawaniem? ; P

 

aha, i jakbyście mogli siakieś telefony mi podać ;] bo w necie może 5, czy 6 szkół wyższych w gdańsku wyłapałem.... a to chyba mało? ;] czy może nie.. ;]

Edytowane przez osek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty myslisz ze gdzies jest prosto?????? Po polibudzie masz duza szanse na prace, ale musisz ja skonczyc!!!!! Udaje sie to garstce ale wysilek sie oplaca!!! Kilku znajomych skonczylo polibude na roznych wydzialach i maja szybko prace. Jak chcesz aby bylo "latwo" to idz na jakas prywatna z zerowymi sznasami na prace.

Pamietaj wybor studiow nie jest rzecza latwa trzeba go przemyslec i kierowac sie swoimi zainteresowaniami (znam takich co na 3 a nawet 4 roku zrezygnowali z polibudy i poszli na uniwerek :D )

 

Nawet nie napisales co Cie interesuje.

 

 

P.S Na polibudzie nie jest az tak zle nad niektorymi przedmiotami trzeba posiedziec, troche pokombinowac i tyle

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierww sie trzeba tam dosatć : P

mnie interesuje, hm ;]

troche matma, ifa średnio.... , elektryka i budownictwo chyba naj

prawda jets taka- że praca jest jak się ma papier z wyższym.. albo mgr od razu ; P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idź na automatykę i robotykę na wydziale elektrotechniki i automatyki, łatwiej się dostać niż na ten sam kierunek na eti, a materiał prawie ten sam...i te same wymagania :) ja już robię sobie listę przedmiotów na wrzesień, narazie number 1, to egzekwo fiza i równania różncziczkowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idź na automatykę i robotykę na wydziale elektrotechniki i automatyki, łatwiej się dostać niż na ten sam kierunek na eti, a materiał prawie ten sam...i te same wymagania :) ja już robię sobie listę przedmiotów na wrzesień, narazie number 1, to egzekwo fiza i równania różncziczkowe :D

1489015[/snapback]

eti? nie piszcie skrótami bo nie jaże : P

ale mi sie rozchodzi o nazy i stronki szkół.. najlepoiej telefony ;]

i teraz tak sie zastanawiam że nikoniecznie gdańk, może jakieś przykłady z całego trójmiasta?

byłbym zobowiązany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ElektronikaTelekomunikacjaInforatyka

 

co dostania się to na eti jest ciężko

ale jak sie już dostaniesz to na dodatek musisz walczyć o utrzymanie

 

to nie prywatne szkółki wyższe czy uniwerek

 

poszła woda na młyn ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tak na to ETI psioczycie? ;)

 

Nie jest tak źle. Fakt dostać sie moze trudno, ale na innych wydziałach PG jest gorszy odsiew i wiecej ludzi wylatuje (budownictwo np.).

Co do kierunków na ETI to:

 

informa - widomo sporo programowania troche teorii, duzo matmy mniej fizy. Ogólnie taka czysta matma i fiza to na pierwszysch semestrach.

 

telekomunikacja - troche programowania (wiecej assemblera itp.) matma i wiecej fizy niz na informie. No i osławione druty (czyli wszelki prund w fizyce ;) ) w sporym wydaniu.

 

robotyka - w sumie nie wiem, przymmuja tam mało osób chyba wymieszanie obu powyższych plus wszelkie sprawy zwiazane ze sterowaniem.

 

Jak sobie jakos radzisz z matmy i fizy to nie ma chyba co sie bać politechniki.

Co do telefonów itp. to: www.eti.pg.gda.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zauważyliście troche zmieniłem temat....

to mówiecie że na tej ETI to ciężko troche, tak? matma- wydaje mi sie- że by przeszła, gożej z fizyką, gdyż miałem takiego pojechanego nauczyciela- że może w całym liceum kilka lekcji było...

 

a znacie może jakieś prywatne szkoły? bo mnie interesuje tylko zaoocznie, więc i tak i tak muszę płaic... a lepiej byłoby mniejszym muzgowatymn kosztem ; P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osek, a co Ci po takiej gdzie płacisz i masz?

 

Powiedz od razu, że Ci potrzebny papierek, a rodzinka Ci załatwi dobrą robotę. Bo jak tak nie jest, to nie kombinuj tylko idź na normalną uczelnię. Nie ważne, że zaocznie czy wieczorowo - byleby na normalnej uczelni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość osób wypowiada się tu na tematy nie znając do końca sytuacji, zgodze się z tym iż polibudy (szczególnie dzienne mają wyższy poziom niż szkoły prywatne, ale jeżeli ktoś twierdzi iż na każdej uczelni prywatnej wystarczy płacić i już się wszystko bez problemu zdaje to jest w błędzie, przybnajmnij u mnie tak nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EsiuWWW, nie zrozumiałeś chyba co miałem na myśli.

 

Brutalnie mówiąc: nie po to zapierdalam przez 5,5 roku na normalnej uczelni, żeby mi później jakiś szczyl z prywatnej zabrał stanowisko pracy.

 

I nie wmówisz mi, że tam gdzie się płaci, czyli na prywatnych, może być ciężej lub tak samo jak na państwowych wyższych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczyl???

Jaki szczyli co ty do mnie piszesz??

Napisałem już że w szkole prywatnej jest poziom niższy niż w państwówkach (choć na zaocznych w uczelniach państwowych też jest róznie), ale to nie znaczy że jest tam totlany light i nic nie trzeba umieć, tylko płacić

Kiedy pisałem ostatniego posta byłem po 2 zarwanych nockach i 3 dniach wkuwania na egzamin który ledwo zdałem, bo ostro kosili, i nagle wyskakuje taki jegomośc jak ty który napisze ci że te wszystkie szkoły to [ciach!]o i wogóle na poziomie zawoduwy

 

Przypominam tylko że Polibuda polibudzie nie równa, również nie wszystkie wydziały mają ten sam poziom, jeżeli nie masz całkowitego ogłądu na sytuację lub nie dysponujesz jakimiś konkretnymi wynikami badań to potwierdzających to nie generalizuj, bo zawsze możesz trafić na takiego goścxią jak ja który się z tobą nie zgodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e, e- całkiem nie w tą strone rozmowa idzie.... tak jak znajomych słyszałęm, to na politechnice jest niekiedy bardzo ciężko, a ja nie szczegółnie sie rwe na takie cos ; ]

taka prawda- a dzis to tak naprawde liczy sie tylko ten kurr**eski papier!

wiedza drugą stroną... chociaż i tak większości dopiero w pracy się uczysz

 

ja szukałem architekta.. ale zaocznie nigdzie nie mogłem znaleźc, a u mnie jedyna opcja- to zaocznie, wieczorowe nie wchodzą w gre.

 

pomożecie mi wteyd z tymi szkołami?

jak juz pisałem- okolice trójmiasta tez mogą... (troche alem i bardziej na pd)

chyba interesują mnie bardziej prywatne, chopdźby z tego względu że może bedzie łątwiej... macie w okolicach jakieś szkoły? to plis- dajcie namiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EsiuWWW, nie myśl, że Ty jeden zapindalasz z materiałem i ledwo się udaje zdać. Gorzej jak się nie zda...ten okres chyba wpływa mocno na stan emocjonalny.

 

Przypominam tylko że Polibuda polibudzie nie równa, również nie wszystkie wydziały mają ten sam poziom, jeżeli nie masz całkowitego ogłądu na sytuację lub nie dysponujesz jakimiś konkretnymi wynikami badań to potwierdzających to nie generalizuj, bo zawsze możesz trafić na takiego goścxią jak ja który się z tobą nie zgodzi

1491089[/snapback]

Masz rację. To samo ja mogę napisać (i piszę) o uczelniach prywatnych. Więc chyba możemy uznać spór za zakończony.

Pax.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EsiuWWW, nie myśl, że Ty jeden zapindalasz z materiałem i ledwo się udaje zdać. Gorzej jak się nie zda...ten okres chyba wpływa mocno na stan emocjonalny.

Masz rację. To samo ja mogę napisać (i piszę) o uczelniach prywatnych. Więc chyba możemy uznać spór za zakończony.

Pax.

1491541[/snapback]

1. Po twoim ostatnim poście odniosłem identyczne wrażenie

2. No i tylko o to mi chodziło, że nie każdy student szkoły prywatnej to leser, koniec sporu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Po twoim ostatnim poście odniosłem identyczne wrażenie

2. No i tylko o to mi chodziło, że nie każdy student szkoły prywatnej to leser, koniec sporu :)

1491567[/snapback]

sporu nie ma.. a odpowiedzi? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, osek, a nie możesz poszukać w necie katalogu szkół w Gdańsku?

 

Jak ja się wybierałem na studia to się połapać w tej ilości nie mogłem...

1491966[/snapback]

iii, przecież cały czas kręce, abyście owy mi podali....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...