Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie co do drukarki HP 3325 do niej sa tusze 27 i 28 czy mozna je napelniac bo kolesie na gieldzie placza sie w zeznaniach jeden mowi ze tak drugi ze drukarka ma chipa i napelnianie nie przejdzie. Co o tym sadzicie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam HP930C i kartridze mają chipy (jak wszystkie HP) używam napełniaczy i działają. Jedynie pamiętaj o tym że napełniać kartridz możesz tylko raz, za drugim już nie zawsze dział..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie co do drukarki HP 3325 do niej sa tusze 27 i 28 czy mozna je napelniac bo kolesie na gieldzie placza sie w zeznaniach jeden mowi ze tak drugi ze drukarka ma chipa i napelnianie nie przejdzie. Co o tym sadzicie???

nawet jak ma chipa to nic nie szkodzi... jedyny problemik to to, ze to new drukarka i jeszcze nei widzialem atramentow do niej... mozesz probowac z innymi ale zawsze masz ryzyko, ze ci wsio przecieknie (za mala gestosc), lub zapcha glowice (za duza gestosc)...

 

glowice HP wytrzymuja 3 napelnienia!

 

lecz do tej drukarki (chlebak jak ja ochszcilismy w pracy) sa drogie stosunkowo tusze za 100 PLN masz TYLKO 220 stron!! w 845 np za 149 PLN masz AZ 500 stron!!

 

jesli maszta drukarke to mysl daley, jesli chcesz kupic to sie lepiej zastanow!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że HP wymyślił nowe modele - IMHO ani to estetyczne , ani wydajne. Jakbyś miał kupować dwa nowe cartridge, to masz równowartość drukarki. Proponuje dać ją dzieciamkom, a sam poszukaj sobie EPSONA C40 - rozdzielczość 1440 dpi, a tusze są po 2 0zł za cvzarny i 50 za kolor (BASF-EMTEC).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że HP wymyślił nowe modele - IMHO ani to estetyczne , ani wydajne. Jakbyś miał kupować dwa nowe cartridge, to masz równowartość drukarki. Proponuje dać ją dzieciamkom, a sam poszukaj sobie EPSONA C40 - rozdzielczość 1440 dpi, a tusze są po 2 0zł za cvzarny i 50 za kolor (BASF-EMTEC).

ten Epson jest <ok> pod warunkiem, ze nie bedziesz uzywal nieoryginalnych tuszy i bedziesz drukowal wiecej niz 1 kartke miesiecznie... zapcha sie glowica - drukarka w smietnik!!

 

Co do nowych modeli HP to polecam 3820 - uklad drukujacy z HP 920 z poparwiona rodzialka... te saqme tusze, da sie napelniac... tylko cena na starcie troszq wyzsza +- 450 PLN

 

"IM TAŃSZA DRUKARKA W ZAKUPIE TYM DROŻSZA W UŻYTKOWANIU"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie co do drukarki HP 3325 do niej sa tusze 27 i 28 czy mozna je napelniac bo kolesie na gieldzie placza sie w zeznaniach jeden mowi ze tak drugi ze drukarka ma chipa i napelnianie nie przejdzie. Co o tym sadzicie???

Pewnie że można napełniać. Kumpel właśnie kupił taką drukarkę dzisiaj i wypytaliśmy gościa który zawodowo zajmuję się refillowaniem kartridży! Można spokojnie napełniać a dopero w dużo droższych druakrkach jest zabezpieczenie chipowe ktore i tak sie obchodzi zwierając odpowiednie nozki (tak sie resetuje kartridz).

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm odradzacie mi 3325 ale ja juz ja mam :( kupilem ja bo potrzebuje drukarki do drukowania wykladow z uczelni :) kupilem ja jakies 2 tygodnie temu (nowka) na gieldzie komputerowej dalem 260zl byla to niedziela rano ok 10 pozniej ok 20 wieczoram tusz kolorowy sie skonczyl a wydrukowalem raptem 200 kartek :( co teraz??? Niby koles na gieldzie mi mowil ze da sie napelnic za czarny tusz do napelnienia chcial 50zl w innym punkcie gdzie inny koles mial tusze orginalne i nie orginalne powiedzial mi ze nie da rady uzupelnic bo jest jakis chip nie znam sie na tym kupilem HP ze wzgledu na opinie ze sa w miare trwale i ten dosc dobrze mi drukuje kiedys mialem lexmarka brak mi do tego slow... co teraz radzicie zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten Epson jest <ok> pod warunkiem, ze nie bedziesz uzywal nieoryginalnych tuszy i bedziesz drukowal wiecej niz 1 kartke miesiecznie... zapcha sie glowica - drukarka w smietnik!!

Z tym się nie zgodzę!

Nie chce mi się pisać dwa razy teg samego, dlatego przytoczę moją wypowiedź z dyskusje.pl:

 

Mój Epson SC 400 stał nieużywany około 7 miesięcy (złodziej zabrał sam komputer, a resztę zostawił - na nowego kompa czekałem ponad pół roku), i po włączeniu czyścił się dosyć długo, ale działał znakomicie. I cały czas działa tak samo, pomimo, że od tamtego czasu minęło już mniej więcej 4 lata.

To nie jedyna długa przerwa, jaką przetrzymał mój Epson. Każde wakacje (ponad 2 miesiące) spędzam poza domem, w tym czasie komputer (i drukarka oczywiście) stoją nieużywane. I za każdym razem po czyszczeniu moja drukarka dalej działa.

Dodam jeszcze, że atramenty czarne kupuję za około 20 zł, a kolorowe za ok 30 (oczywiście zamienniki). Nie liczę dokładnie, ale tak mniej więcej jeden czarny cartridge wystarcza mi na 300 stron tekstu, kolor nie wiem.

Wiem tylko, że jeśli miałbym kupować drukarkę teraz, zdecydowanie brabym Epsona.

 

P.S. Nie mam nic wspólnego z firmą Epson.

P.S.2 Znalazłem tańsze zamienniki w Komputroniku: czarny za 8, a kolor za 17,5 zł ! Nic tylko drukować !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MiAŁEM LEXMARKA KISZKA, CO CHWILKE KTOŚ PRZYNOSI MI DO NAPRAWY hp 6XX, MIAŁEM 2 EPSONY I :

- EPSON MA TANIE ATRAMENTY TAK JAK PISALI WYZEJ

- TUSZE DO EPSONA SC 440/640.... SĄ W TAKIEJ CENIE JAK PISALI WYŻEJ.. do nowszych modeli tez..

 

ale czasmi zasycha głowica, gdy ktos trzyma ją blisko kaloryferu ma gorąco w pokoju i bardzo ważne jest aby nie zostawiać drukarki z pustym kartrigem !!!!! Wtedy zaschnie .. JAk jest pusty od razu pakować nowy , nie czekac..

Jak zaschnie porządnie i nie dział czeszczenie softwerowe głowicy to :

- podkładasz od spodu głowicy gazę ze spirytusem itp..

- kupujesz płyn do czyszczenia głowicy

- kupujesz kartrig do czyszczenia ..

 

 

P.S. sorry za czcionke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...