Skocz do zawartości
xtoff

Dvd-divx/xvid Jaki Odtwarzacz

Rekomendowane odpowiedzi

mam wiwe HD228, znajomy posiada bellwoda 301A wejdź na napisy.org kliknij na sklep i sobie zobaczysz , generalnie te odtwarzacze to to samo tylko bell.... jest solidniej wykonany, zero problemów z odtwarzniem filmów (poza Qpel i gmc), no i cena rewelacja za moją wiwke z wysyłką dałem 246zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada w przypadku Prince odtwarzanie mp3? Bo w przypadku Emperora 2 z tego co mi wiadomo nie dalo sie przegladac katalogow tylko muzyka leciala "po kolei". Bez mozliwosci robienia playlist.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktory z podanych odtwarzaczy byscie polecili i dlaczego

Manta Emperor 2

Wiwa HD 228

Bellwood 301

1491439[/snapback]

zaden

 

nie lepiej dolozyc troche i kupic pioneera 470??

wgrywasz soft robiony przez Gufiaka i masz tiptop niezawodną maszynę przewyzszajacą o kilka klas te wyroby powyzsze "made by miecio in garage"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaden

 

nie lepiej dolozyc troche i kupic pioneera 470??

wgrywasz soft robiony przez Gufiaka i masz tiptop niezawodną maszynę przewyzszajacą o kilka klas te wyroby powyzsze "made by miecio in garage"

1492762[/snapback]

 

Popieram kolege sam mam i jestem z tego odtwarzacza bardzo zadowolony a gufiak zrobil juz bardzo duzo udoskonalen do tego odtwarzacza. naprawde warto dolozyc te kilka groszy do tego sprzeciku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioneer 470 odpada ze wzgledu na cene. Nieprzekraczalnie gorny pulap dla mnie to 300zl. Odtwarzacz ma sluzyc TYLKO i wylacznie do odwarzania DiVX/XViD ,ew. mp3 (do DVD mam juz sprzet z troszke wyzszej polki, tyle ze DiVX nie czyta, dlatego wogole ten temat).

 

CO jest dla mnie wazne:

Bezproblemowe odtwarzanie wyzej wymienionych formatow (z dzwiekiem w mp3 lub ac3).

bezproblemowa obsluga napisow (z polskimi znakami).

i zeby ogolnie toto chodzilo skladnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam Emperora 2 i jest rewelacyjny, czyta wszystkie divx, xvid z pl napisami w formacie txt, nawet klipy mpg (ktore myslalem ze nie pojda). dodatkowo mozna wylaczyc niebieskie podswietlenie frontu. jedyna wada to ta ze nie obsluguje DTS'a :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz neta??? masz

masz goole?? masz

 

to se qrna wygoooglaj ceny

 

a nie wszystko podac na tacy i moze jeszcze online soft wgrac???  :mur:  :mur:

1493561[/snapback]

haha soft wgrywac online, dobry pomysl. Mozna by jakis biznes rozkrecic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem gdzies recke Prince'a i napisal tam recenzent, ze zdaza mu sie w dynamicznych scenach przycinac (przy divxach) nie wiem jak to w przypadku Emperora. A u was (wlasciciele nadmienionych) zdarza sie takie cos? i jak czesto + z jakiego zrodla macie te filmy na ktorych sie przycina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

Miałem Emperora, Emperora2, Princa 01...i Bellwoda 301a....cóz, takie miałem możliwości testowania. Polecam Emperora2-ze wzgl. na łatwość obsługi i posiadane funkcje-minus za poziomy wyświetlwcz....ale jeżeli masz 70-100 zeta więcej to zdecydowanie polecam bellwooda- jakość obrazu na wyjściu compozyt-PAL jest lepsza niz w LG 9800, które, nota bene chciałem kupić..!!!

Nie polecam Princa ze wzgl. na ogromne kłopoty ze zdalnym sterowaniem-potwierdzam opinie, że obniżono niepotrzebnie koszty , oszczedzając na nadajniku-odbiorniku zdalnego sterowania (dramat !!!)

Wybór to Emperor2-Bellwod 301a....różnica spora , ale koszty też (70-100zeta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...