Skocz do zawartości
::snoopy::

Gf2mx20032mb -> Radeon9100

Rekomendowane odpowiedzi

Mój topic dotyczy kart graficznych więc umieściłem go tutaj. Otóż co powiecie o interesie jaki zrobiłem: Miałem tytułowego GeForce'a 2 MX200 32Mb którego oddałem i dopłaciłem 50zł za Sapphire Radeona 9100 (jak w sygnaturze), chyba warto było. Przeczyściłem i naoliwiłem wiatraczek bo buczał na starcie. Acha no i doradźcie jakie teraz do tego sterowniki będą dobre i jak mogę ją podkręcić (standardowo jest: Zegar 250Mhz, Pamiątki 230Mhz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana swietna. o ile szyna danych radka 128bit. krec na 275/275 i graj plynnie w GTA: SA ;)

 

btw kto Ci sprzedal kompa A2400, 256Mb (zapewne tyle bylo na poczatku? a moze 512?) i gf2mx ? czy sam powoli poprostu rozwijasz?= ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana swietna. o ile szyna danych radka 128bit. krec na 275/275 i graj plynnie w GTA: SA ;)

 

btw kto Ci sprzedal kompa A2400, 256Mb (zapewne tyle bylo na poczatku? a moze 512?) i gf2mx ? czy sam powoli poprostu rozwijasz?= ]

1498568[/snapback]

No niestety tylko 64bitowy.

 

A z moim kompem to długa historia... : ) jedynie jeszcze rdzenny HDD 4 letni zipie sobie : )

Jajpierw piałem 256mb ram potem dokupiłem. A GF2 miałem od początku. : )P

 

Powiedzmy że jest to moja druga konfiguracja. Wymieniałem rok temu podstwe: Proc, Mobo Ram +CD-RW, no ale koniec bo to nie dział na ten temat. Z góry przepraszam jeśli kogoś to razi.

Edytowane przez ::snoopy::

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...