Skocz do zawartości
Kyo

Barton 2500@3200 Cos Tu Nie Tak

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczolem sie bawic w podkrecanie procka choc nie umiem:P na mojej plycie sa 4 taktowania 100 fsb 133,166(defaut),200 wiec sobie dalem te 200 nie zmieniajac napiec nic kolega mowil ze mi bedzie windows siadal itp nie wlonczy sie bez zmieniania napiec hmm a ja sobie gram nawet i nic najdziwniejsze to ze mam slaby wentylator przy standardzie temp. na stresie to od 57 do 60 max a po podkreceniu 54-56 ??! tak to ma byc bo sam zglupialem czy moze plyta MSI K7N2 sama napiecia zmienaic oO

 

nadodatek sis sandra sprawdzajac mojego 2500+ mialem grosze osiagi niz oni na 2200+ --__-- po podkreceniu mam rowne 3200 to jakis bug czy co lol

Edytowane przez Kyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczolem sie bawic w podkrecanie procka choc nie umiem:P na mojej plycie sa 4 taktowania 100 fsb 133,166(defaut),200 wiec sobie dalem te 200 nie zmieniajac napiec nic kolega mowil ze mi bedzie windows siadal itp nie wlonczy sie bez zmieniania napiec hmm a ja sobie gram nawet i nic najdziwniejsze to ze mam slaby wentylator przy standardzie temp. na stresie to od 57 do 60 max a po podkreceniu 54-56 ??! tak to ma byc bo sam zglupialem czy moze plyta MSI K7N2 sama napiecia zmienaic oO

 

nadodatek sis sandra sprawdzajac mojego 2500+ mialem grosze osiagi niz oni na 2200+ --__-- po podkreceniu mam rowne 3200 to jakis bug czy co lol

1498132[/snapback]

Zmieniając magistrale na 200 FSB "dałeś do zrozumienia płycie" ze pracuje z Athlonem XP3200+ bo on na takiej szynie właśnie jedzie.Taktowanie masz jakieś 2200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale czego na 2500+ mialem slabe osiagi w porownaniu do innych 2500 a z 3200 jest juz niezle(w porownainu do innych 3200) ja sie jedynie boje czy to sie nie spiepszy napiszcie mi czy moze to tak zostac?

post-103470-1118873759_thumb.jpg

Edytowane przez Kyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHRYSTE PANIE!! Podziałaj najpierw cosik z ortografią i interpunkcją a później się na forum wypowiadaj!! Ledwo zrozumiałem o co Ci chodzi w pierwszym poście :mur: Odnośnie Twojego problemu, to wszystko jest ok i nie ma się co przejmować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...