Skocz do zawartości
Arek_K

Nowy Serwis O Grach Komputerowych Gametrance

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Seentag

Wydaje mi się, że z tego coś będzie dobrego, już na początek duży wklad w budowe, jestem jeszcze ciekaw jak będzie wyglądało forum i ofkoz jak ze współpracą z innymi portalami etc. :rolleyes:

 

Życzę udanego rozwoju

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO! Udało nam się pokonać problemy z aktualizacją. Było przez jakiś czas ciężko, jednak teraz ciągle coś nowego z branży się pojawia :) Mam nadzieję, że tak już pozostanie. Ponownie zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Stronka piękna! Tylko aby była często aktualizowana i będzie dobrze.

Dodałem do "Ulubionych tymczasowych",moze w przyszłości awansuje do Ulubionych na stałe?To zależy tylko od Was.

pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zainteresowanych: wprowadziliśmy właśnie możliwość zapisania swojego adresu email do bezpłatnej subskrypcji serwisu gameTRANCE. Dzięki temu będziemy mogli na bieżąco informować Was o wszelkich nowościach pojawiających się na stronie. Wystarczy wysłać swoje złoszenie na adres newsletter@gametrance.pl Niedługo zaimplementujemy skrypt pozwalający zapisywać się z poziomu strony, jednak póki co trzeba w ten sposób.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie możemy się pochwalić nowym serwerem :) przenieśliśmy się na "własne podwórko" gdzie mamy więcej miejsca i działamy szybciej :) Pozostałych zmian wymieniał nie będę bo są one "kosmetyczne"

Pozdrawiam i zapraszam ponownie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd Ok, fajny efekt napisów, jakby odbitych w tafli wody. Co do profesjonalizmu to już jest nieźle. Trzymam kciuki za dalszy rozwuj, oby z pasją i zaangażowaniem.

Witam ponownie,

Zapraszamy wszystkich ponownie do naszego serwisu, który ukazał właśnie swoje nowe oblicze. Mamy nadzieję, że teraz jest o wiele bardziej przejrzysty i przyjazny dla czytelników.

Zapraszamy: www.gametrance.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszcie czcionkę po prawej stronie i rozmiar embeddowanych filmów z yt.

 

Wyszukiwarka pasuje jak wół do karety, brakuje teł menu i tych 4 pasków obok obrazka do konkursu.

 

Nie jest źle, ale może być lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...