Skocz do zawartości
oldskul

Jakiego 6600 Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o kartę grafy to koniecznie jak dla mnie musi być nowa :) Nie ufam na allegro nikomu, nie chce kupowac kota w worku. Teraz to juz zglupialem totalnie, ale w sklepie sprzedawca cos sapie, ze niby Asus N6600GT 128MB TV/DVI BOX http://sklep.benchmark.pl/pelny_16118.html ma dobre osiągi, ale jak dla mnie coś drogi jest, a tak poza tym to sprzedawca z tego skleu powiedzial mi, ze Galaxy jest slaba, niszowa firma z niskiej polki. Heh wszyscy chwala Galaxy a gosc takie texty wpierd** mi. Dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pcprojekt.pl

 

tam masz za 900zl modowalnego, na 12 potokow, ASUSA 6800LE

 

badz za 1000zl modowalnego na 16 potokow.

 

nie lepiej? jak bym dzis kupowal karte na nowo, to napewno bym taka wybral, zamiast gejnłorda 6600gt lub kazdego innego 6600gt.

Edytowane przez alcapone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahahaha?? Galaxy kartą z niższej półki??? zabiło!!!!!! co za buc to musiałbyć, Galaxy jest taką samą firmą jak Leadtek czy MSI, a to ze nie jest znana w takim kraju jak Polska która jest 100lat za murzynami to co innego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kup?spokojnie<lol> , karty stanieją lada moment, jak ten 7800 na polski rynek wejdzie, tak gdzies w sierpniu w polowie kupie :). Teraz muszę zaciagnąc sie gdzieś do roboty w te wakacje i... zobaczę co dalej. Jeszcze pomęczę tego Fx, jak to radził mi sir_ice może się z niego jeszcze wyciśnie, przynajmniej się podszole, jeśli chodzi o overcloking, miałem po chłodzenie jakieś jechać, ale mi się odechciało włóczyć dziś po sklepach, za duży upał, może jutro coś kupie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja racja.

 

w sklepie gdzie zamawialem czesci do kompa mojego (przy okazji mi go poskladali :P) musieli specjalnie zamawiac CHIEFTECA 360W :o :o :o no nie porazka....na sprzedaz maja tylko CODESHITY i MODECOMY :|

 

Pentagrama Freezone widzieli pierwszy raz na oczy. GF6600GT tez. o plytach Epoxa tylko slyszeli i tez nie widzieli.....taka to obsluga jest w sklepach komputerowych :|

Edytowane przez alcapone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPOX SPOX pany

wescie pod uwage ze tylko GAINWARD ma reklamacie od reki.

Pomyslcie o tym

Jedziesz na Al Krakoska i wrazie co masz wymiane od reki.

Mialem problem z Gainwardem to wiem.

A poza tym Leadtek,Gigabyte czy Gainward to wszystko tluczone w taiwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja racja.

 

w sklepie gdzie zamawialem czesci do kompa mojego (przy okazji mi go poskladali ) musieli specjalnie zamawiac CHIEFTECA 360W    no nie porazka....na sprzedaz maja tylko CODESHITY i MODECOMY

 

Pentagrama Freezone widzieli pierwszy raz na oczy. GF6600GT tez. o plytach Epoxa tylko slyszeli i tez nie widzieli.....taka to obsluga jest w sklepach komputerowych.

hm, wiesz, to zależy w jakim sklepie, jak w jakimś małym to owszem, pracują jakieś ciecie, ale w firmie która jest kilka lat na rynku czegos takiego nie ma i pracują ludzie znający sie na sprzęcie(wiem bo mój brat pracuje w jednej z wiekszych firm komputerowych w Toruniu).

 

 

SPOX SPOX pany

wescie pod uwage ze tylko GAINWARD ma reklamacie od reki.

Pomyslcie o tym

Jedziesz na Al Krakoska i wrazie co masz wymiane od reki.

Mialem problem z Gainwardem to wiem.

A poza tym Leadtek,Gigabyte czy Gainward to wszystko tluczone w taiwanie.

to że tłuczone w taiwanie to wiadomo, ale różnią sie jakościa wykonania, chłodzeniem, pamięciami, dodatkami dołaczanymi do karty i takie pierdółki....

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzechu masz racje, jasne. ale firma w ktorej kupowalem nie jest wcale taka mala i swieza. nie bede walil po nazwie bo napewno bedziesz wiedzial, ale ostatnio w radiu jest ostre natarcie z ich strony (mocna kampania reklamowa). co do wiekszych firm w toruniu - to owszem sa chiefteci i tylko one, zadnego lepszego juz zasilacza sie nie dostaniesz.

 

co do gainwarda - na reklamacje NIE MOZNA NIC NAZEKAC. panowie - oni sa naprawde w 100% godni zaufania (mowie o MultiMedia Vision). koles ktory pracuje tam w serwisie, testowal specjalnie przez weekend karte, zanim mi ja odeslal (inna bajka, ze to byla moja trzecia reklamacja i grozilem rzecznikiem konumentow).

a dlaczego oni odsylaja karty nowe w ramach reklamacji. ano dlatego, poniewaz oni nie prowadza tam serwisu - karte ktora dostaja w ramach reklamacji odsylaja do fabryki, a klientowi odsylaja nowy egzemplarz.

Edytowane przez alcapone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzechu masz racje, jasne. ale firma w ktorej kupowalem nie jest wcale taka mala i swieza. nie bede walil po nazwie bo napewno bedziesz wiedzial, ale ostatnio w radiu jest  ostre natarcie z ich strony (mocna kampania reklamowa). co do wiekszych firm w toruniu - to owszem sa chiefteci i tylko one, zadnego lepszego juz zasilacza sie nie dostaniesz.

 

co do gainwarda - na reklamacje NIE MOZNA NIC NAZEKAC. panowie - oni sa naprawde w 100% godni zaufania (mowie o MultiMedia Vision). koles ktory pracuje tam w serwisie, testowal specjalnie przez weekend karte, zanim mi ja odeslal (inna bajka, ze to byla moja trzecia reklamacja i grozilem rzecznikiem konumentow).

a dlaczego oni odsylaja karty nowe w ramach reklamacji. ano dlatego, poniewaz oni nie prowadza tam serwisu - karte ktora dostaja w ramach reklamacji odsylaja do fabryki, a klientowi odsylaja nowy egzemplarz.

1515353[/snapback]

Ja z kart Gainwarda miałem GF4MX460 wyśmienita karta jak na mxy, pamięci kręciły sie na 714MHz!! bez modowania chłodzenia! potem wymieniłem ją na GF3Ti200 który takze był dobry, radiatory na pamieciach seryjnie, ładnie sie kręcił. A co do towaru w sklepach komputerowych to nie opłaca sie sprowadzać wypasionych zasilaczy za 400zeta, poniewaz taki klient który przyjdzie kupić kompa ma przeważnie do dyspozycji jakies 2k - 2,5k zł i kupuje sobie cos na s754 z radeonem 9550xt i sie cieszy ze ma dobry sprzet za mała kase, no i zasilacz tez tani, jakis modecom. Chociaż czasem zdarzają sie tez ludzie którzy kupują za 12K i wtedy sie sprowadza najlepsze markowe czesci. sorx za OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie do posiadaczy karty GALAXY 6600GT, jak się ta karta sprawuje?

czy warto w nią inwestować owe 650zł?

1. Jak ona działa BEZ OVERLOCKING'u, bo akurat taka opcja mnie interesuje, myślę że ustawienia fabryczne tej karty powinny być na tyle wydajne że operacje z podkręcaniem nie muszą być wykonywanie.

 

2. Czy są jakieś problemy z tą kartą? Jakie miałeś wyposażenie, tzn, kable i sterowniki, a możę coś wiecej.

3. Na jakim sprzęcie ją masz, jakie są Twoje opinie o tej karcie?

 

 

 

pozdr

 

 

ps. Gdyby ktoś był znudzony moimi pytaniami "please nie czytać" !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co sądzicie o tej grafice, ani to 6600 ani to 6600GT ale ponieważ jest wyposazona w memki GDDR3 i taktowana 400/800, jest szansa na zrobienie z tego normalnego GT no i cena przyzwoita, chciałem kupić X700Pro ale w tym momencie mam dylemat :)

 

http://www.esc.pl/product_info.php?product...0539199a4eb14c2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bachus81

Panowie co sądzicie o tej grafice, ani to 6600 ani to 6600GT ale ponieważ jest wyposazona w memki GDDR3 i taktowana 400/800, jest szansa na zrobienie z tego normalnego GT no i cena przyzwoita, chciałem kupić X700Pro ale w tym momencie mam dylemat :)

 

1531801[/snapback]

 

karta działa do ok 520-530 mhz rdzeń i 1100 pamięci

 

za tą cenę nie kupisz nic lepszego

 

co do radka x700 Pro to badziewie, odradzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...