Skocz do zawartości
Kadrzys

9550guru Box Czy 9550xturbo-guru

Rekomendowane odpowiedzi

witam

planuje zakup nowej karty graficznej i zacząłem się rozglądać za Radeonkami. Dowiedziałem się, że Radki Abita (jak w temacie) charakteryzują się bardzo dobrą wydajnością w stosunku do ceny. Ale nie rozumiem jednej rzeczy, dlaczego Abit-Radeon 9550GURU BOX jest droższy od ABIT Radeon 9550XTurbo-Guru ? jest lepszy? lepiej się kręci? jaką inną kartę polecacie do 350zł? tylko proszę nie piszcie lepiej odłożyć te 100zł więcej i kupić xxx bo nie chcę wydawać 450zł a 350zł :)

z góry dzięki za odp i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co 9500 zrobi z abitem ??? zje ??? Jezeli wygra to minimalnie :P ABITA to super karta !!! Ja polecam mam od stycznia i jestem bardzo zadowolony !!!

1501496[/snapback]

Podstawowa różnica radeon 9500pro ma 8 potoków i bije tego GURU bezapelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu bierz Guru BOX. Guru sie lepiej kręci od XTTurbo (rdzen powinien 500 a mem 700, potem zalezy jaki ci sie egzemplarz trafi, a XT turbo rdzen ~470 pamiec ~730). Co do 9500PRo to kolega nie napisał, ale pewnie chce karte z gwarancją 2 lata a 9500PRO to z taką nie dostanie (no chyba ze na gwarancji mu nie zalezy to wtedy 9500PRo niech bierze).:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...