Skocz do zawartości
Dyzio

Pomocy ! Problem Z 9500pro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!

 

Znowu mi wysiadła karta :mur: . Kurczę co się z nią dzieje. Jak włączam komputer to siada całkiem obraz - kaszana na ekranie. Co ciekawe objawy wyglądają tak samo ?. Załaczam zdjęcie pulpitu jak karta nawala. Hmm co to może być??. Może coś poprawić w kompie albo co? Acha jak wylączę kompa z gniazdka i włączę to problemy znikają ...

 

Uprzedzam pytania :)

1. Zasiłka Chieftec HPC 360

2. Nie mam innych problemów z graniem. Jak włączę i działa OK to żadna gra z winy karty się nie zawiesza - NIGDY nie miałem sytuacja ze VPU recover zadziałał.

 

 

Macia jakieś sugestie co z tym fantem zrobić? Tylko nie "Sprzedaj, kup inna" ta karta na razie mi starcza w grach.

 

post-5060-1119418832_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewien że to grafa a nie monitor ?

1509631[/snapback]

Hmm nie sądzę. Jak wyłączam monitor przy odpalonej karcie to nic się nie zmienia. Zresztą czasem zdarza mi się to zaraz po właczeniu Windy - tzn wtedy gdy pracę przejmuja stery Ati. Zmiana sterów nic nie dała - miałem już takie objawy od czasu do czasu (raz na miesiac albo dłużej) , tyle że teraz się objawy nasiliły tak, że juz co parę dni takie szopki sie pojawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...