Skocz do zawartości
dylus

Win Xp Wolna Praca Help !

Rekomendowane odpowiedzi

zainstalowałem świerzą winde winxp sp2 w kolejności sterowniki nforce2 sterowniki grafiki antyvir i resztę komp cały czas był wpięty do sieci nawet w czasie instalacji po zainatalowaniu wszystkiego stwierdziłem że komp chodzi wolniej niż przed reinstalką włączyłem przeglądarke (opera) i ładowanie okropnie długo trwa.zrobiłem skan ad-avare,spybot i znalazłem kilka zagrożeń co dalej robić proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo SP2 juz nie wystarcza. Zainstaluj jeszcze wszystko nowe laty z windows update, które wyszly po SP2. Pozniej jeszcze raz przeskanuj kompa adAware i jakims antywirusem.

Sprawdz w menadzerze zadan co obciaza ci procesor oraz wywal z autostartu zbedne programy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj

tak...ajjaj..

antyvir i resztę komp cały czas był wpięty do sieci nawet w czasie instalacji

i to właśnie twój błąd podczas instalki!!!

 

pozdrawiam

 

 

.

Edytowane przez tata1959

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj

tak...ajjaj..

i to właśnie twój błąd podczas instalki!!!

 

pozdrawiam

.

1514817[/snapback]

tak ale moja płyta ma zintegrowaną kartę sieciową i połączenie rozpoczyna dopiero po zainstalowaniu sterownika nforc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze byłeś do sieci podpiety to ci zaszkodzilo zainstaluj jeszcze raz winde ale odepnij kabel sieciowy!

1518236[/snapback]

a co ma do rzeczy wpiety kabel sieciowy ??, sprawdz jakie programy masz w autostarcie, sprobuj wylaczyc antyvira(moze zajmuje ci sporo ramu), zeskanuj komputer , ustal prawidlowo pamiec wirtualna na dysku to powinno sprzyspieszyc komputer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem winde z odpiętą siecią zainstalowalem sterowniki zainstalowalem antyvira (avasta) ponoć zalecany do słabszych pc. podpiąłem sieć i zrobiłem windows update jak narazie chodzi zobaczymy co będzie za 2 do 3 dni .autostart czysty jeszcze skan ad-aware.zapytam jednak jak ad-aware znajdzie jakieś problemy to to wywalić czy co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś jak nie było jeszcze winxp z sp2 to czysty system po podpięciu do sieci w celu zainstalowania aktualizacji z winupdate łapał kilka spyware i innych badziewi.

dlatego podpinam do sieci dopiero po zainstalowaniu Sp2 i antywira, bez wyjątków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam podobny problem, ale mniej więcej wiem co mi bruździ w kompie. Żeby nie było system jest całkiem nowy instalowany bez wpiętej sieci. Mam xp sp2 i włączony update więc wszystko jest jakby na czasie. Po załączeniu kompa dopóki nie uruchomię opery8 to wszystko chodzi w porządku. Sama opera uruchamia się z 5 minut muląc system porządnie. Później gdzy chodzi w tle nie ruszana, potrafi zabierać do 60% prcesora tak po prostu. System mam przeskanowany adawarem i panda i nic, czysto.

Ktoś ma jeszcze inny pomysł ?

Może to wina kórejś windowsowej łaty czy coś ?

 

Na starym systemie też miałem opere i też był sp2 ale wszystko chodziło ok, a tu nagle się zaczęły różne kredki dziać.

Edytowane przez Sałata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...