Skocz do zawartości
jediknight

Słuchawki Około 100 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

A więc (nigdy nie zaczynajcie zdania od a więc!) jestem na zakupie wokółusznych słuchawek, głównie do kompa: gry i muzyka ze wskazaniem na to drugie. Może kiedyś także do przenośnego odtwarzacza mp3. W tej kategorii cenowej podobno wyróżniają się Sennheisery więc co byście polecili? Moje typy to:

 

- HD202 (sprawdzony, w przeciwieństwie do reszty dużo opinii)

- eH150 (podobno ulepszony HD202, ale czemu w takim razie jest tańszy? Przy czym tylko w Polsce, bo w USA jest znacznie droższy...)

- HD437 (podobno ma inną konstrukcję, ale ja nie widzę ze zdjęć jakiejś szczególnej różnicy?)

- może jeszcze Philips HP460?

 

Za feedback z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj !

 

Stałem niedawno przed podobnym wyborem. Po odsłuchaniu, wybrałem AKG K66 za 99zł :lol: Sprawują się świetnie, stosunek ceny do jakości moim zdaniem wynosi 10 / 10 :D

 

Niestety wyboru musisz dokonać sam, odsłuchaj wszystko co możliwe w podobnym przedziale cenowym i zobacz, które najmniej ranią Twoje uszy :gitarzysta2:

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AKG K66 są IMHO niewygodne na dłuższą metę. Ja mogę polecić w tej klasie cenowej Panasonic-a RP-HT370, kosztują niewiele ponad 100zł, a jakość dźwięku jest bardzo dobra. Odradzam Philipsy, to o dwie klasy niżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm byłem w MM i większość sennów okazała się niewygodnych, ale zachwyciły mnie 437 i 457... z tym że ten drugi miał prawą słuchawkę niesprawną a mnie się nie chce jechać tam drugi raz żeby obu posłuchać... myślicie że warto dokładać 30 zł do 457?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poleceam Philipsy HP840, uboższa wersja HP890, nie posiada stojaczków. Słuchawki za mocne, jakoś dźwięku naprawdę dobra, do tego te basy :) Jak się przesiadłem to byłem mimi zachwycony, teraz się do nich przyzwyczaiłem i słuchając muzę na innym sprzęcie czuję kolosalną różnicę. Kupiłem ja w grudniu 2004 za 130zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś znalazłem opinię że 457 to praktycznie to samo co 437 więc biorę te drugie (tańsze). Fajnie mi leżą na głowie, a zwłaszcza na uszach, jak dojdą to napiszę coś jeszcze.

 

Thx f/all za porady. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k66 sa brzydkie :D

 

zreszta, panowie, uprawiacie nekroposting... ja sennheisery hd437 mam juz od prawie 3 miesiecy :] powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolony, nie mam sie do czego przyczepic

 

a z moim iRiver iFP-995 to one dopiero pokazuja o co chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...