Skocz do zawartości
SmerFny

Kupilem Kompa.. Czy Da Sie Z Nim Cos Zrobic?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam nowego kompa kupionego w sieci sklepów Saturn. Nie miałem możliwości złożenia samodzielnie kompa gdyż w gre wchodził tylko komp na raty... <_<

 

Płyta główna - GA-8I915P DUO, s775 Chipset 915P/ICH6, ATX, LAN, PCI-E

Procesor - Pentium 4 3GHz "630" FSB:800 soc 775 2mb cache prescot

Pamięc - 2x512 ddr pc 400

Grafika - Radeon x600 pro 128mb-128 bit

 

Czy da sie coś jeszcze z tego wycisnąc?? Pamięci na 100% są no-name :angry:

radiator na procku standardowy badziew wiec chyba jak go kręci to z jego wymianą. Kręcic grafike?? moze bios zmienic i sie cos polepszy... nie wiem bo sie nie znam :mur: :mur: :mur:

 

Na 3dmark`u 2001 mialem tylko 11500 pkt (ustawienia standardowe) :angry:

Wielka prosba, jezeli macie jakies pomysly to dawajcie ale bez hardcorowych propozycji :D

 

Z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam jakos kupilem na raty kompa wedle wlasnego zyczenia co do czesci ale ok , wycisnac zawsze cos mozna byle z umiarem i glowa , na Boxowym wiatraku za wiele nie zdzialas , a co do wyniku w 3dmark01 to jaja straszne wystarczy spojrzec w moj sig i juz jasne ze AMD kroluje :D pozatym pytasz czy podkrecac karte graficzna , a na to mozesz odpowiedzic sobie sam przeciez wystarcza ci narazie w grach to nie krec zacznie brakowac zaczniesz krecic proste chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oh my god :mur: :mur: :mur: zdjąłem ścianke i tam jest gorąco <_< .

Dvd grzeje sie jak ........ dysk tak samo :angry: chyba bedzie trzeba z tym syfem coś zrobic :-| radiator od procka jest chłodny ma na sobie wiatrak 92-92 :blink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic.... Nawet zbytnio nie widze miejscówki oprócz standardowej zaraz przy procku na tyłach :? .

Najfajniejsza jest taka tuba odchodząca od wiatraka aż do lewej ścianki gdzie wycięty jest otwór przez które przechodzi powietrze (szkoda ze nie mam aparatu bo to wygląda przekomicznie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno bys miejsce z przodu na wentyl 80 mm i z tylu tez na 80 mm.To jest standard.A ta tuba to nic innego jak tunel do prescota.Dzieki niemu nie powinien sie tak grzac.Najlepiej by bylo jakbys zamontowal dwie 80 jak pisalem wczesniej.Powinno to znacznie poprawic cyrkulacje powietrza w budzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Witam

Mam nowego kompa kupionego w sieci sklepów Saturn. Nie miałem możliwości złożenia samodzielnie kompa gdyż w gre wchodził tylko komp na raty... <_<

1519960[/snapback]

Nie rozumiem dlaczego nie można było kupić skladaka na raty??? :blink: :blink: :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No żeczywiście albo ta graficzka tak cieniutka albo masz coś w sterach nie ten teges, ja miałem kapke więcej na R9500Pro niekręconym na defaulcie, a rekord mam w sigu.

 

 

Stery co mobo powinny być,

Sprubuj sobie ściągnąć najnowsze omegi, u mnie nie sprawiają najmniejszych problemów z niczym,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy udałoby mi sie sprzedac tą karte za 300 zł na giełdzie?? Mam jeszcze radeona 9600SE 128ram/128bit napisane na pudełku od niego (mam szanse go opylic ale nie wiem za ile.... nie chce byc stratny ale i nie chce za bardzo naciągnąc kumpla). Miałbym jeszcze ze 200 zł i nie wiem co mógłbym kupic :mellow:

myslalem o tym:

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=4749...132385f5043492d

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=5341...f3235365f313238

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak to jest w Saturnach i innych "Nie_Dla_Idiotow". Skladaja byle jak, z najgorszych czesci. To ze nie ma wentyla z tylu tylko swiadczy o pr0 tego sklepu. Rozumiem ze nie miales wyboru, ale np. na gieldach czy w innych sklepach tez mozesz sobie zalatwic raty. I to na calkiem niezlych waruknach. A czesci masz lepsze i napewno "technicznie" bedzie lepiej...

Edytowane przez zavader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli bedziesz chciał kupować nowa grafe kup jakiegoś 6600GT np Leadtek, to chyba najrozsadniejszy wybór w tym przedziale cenowym.

1527339[/snapback]

poszukam gdzies tego 6600gt a wiesz moze za ile moglbym sprzedac tego radka 9600se?? :unsure:

 

 

No tak to jest w Saturnach i innych "Nie_Dla_Idiotow". Skladaja byle jak, z najgorszych czesci. To ze nie ma wentyla z tylu tylko swiadczy o pr0 tego sklepu. Rozumiem ze nie miales wyboru, ale np. na gieldach czy w innych sklepach tez mozesz sobie zalatwic raty. I to na calkiem niezlych waruknach. A czesci masz lepsze i napewno "technicznie" bedzie lepiej...

1527354[/snapback]

Tak jak napisalem wyzej nie mialem innej mozliwosci, albo ten komp albo nadal męczarnie z duronem 800 256 ram i 14 giga dyskiem :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat, bo nazwa nawet pasuje... Pod wpływem recenzji na "chipie" i "benchmarku" do nowego zestwu kupilem zasilacz chieftec 410-212. Dzisiaj dowiedziałem się o jego prawdziwej wartosci... Podobno nie ma on linii -5V. Czy jest ona potrzebna do płyty dfi lanparty nf4 ultra-d?

Edytowane przez aragon90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie to zestaw skladajacy sie z:

- dfi lanparty nf4 ultra-d

- athlon 3000+ Venice

- 2x 512 RAM

- Radeon x800 xl

- dysk sata

- dysk ide

- nagrywarka dvd

- nagrywarka cdrw

 

a wiec wytrzyma? ;) Widze, ze masz ta sama plyte... Czy na pewno nie potrzebuje ona -5V?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...